QNB Finansbank 25.000 TL Hızlı Kredi Kampanyası Başladı! İşte Başvuru Koşulları ve Şartları

QNB Finansbank 25.000 TL Hızlı Kredi Kampanyası Başladı! İşte Başvuru Koşulları ve Şartları

QNB Finansbank 25.000 TL hızlı kredi kampanyası başladı. Sizlerde ihtiyaç kredisi alacaksanız, bu bankanın kredi kampanyasından yararlanabilir ve anında kredi kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank 25.000 TL hızlı kredi kampanyası başladı. Sizlerde ihtiyaç kredisi alacaksanız, bu bankanın kredi kampanyasından yararlanabilir ve anında kredi kullanabilirsiniz. Sizlere bu haberimizde bankanın yaptığı son kredi kampanyasının detaylarından bahsedeceğiz. Sizlerde yazımızı okuyarak Finansbank kredi başvurusu nasıl yapılır, başvuru şartları nelerdir, öğrenebilirsiniz.
QNB Finansbank özellikle ihtiyaç kredilerinde müşterilere anında hizmet veren bankalardan birisidir. Sizlerde bu banka üzerinden kredi başvurusu yapabilir ve anında 25.000 TL’ye kadar kredi onayı alıp, almayacağınızı görebilirsiniz. Banka ihtiyaç kredisi verirken müşterilerin kredi skoruna ve kredi siciline bakacaktır. Eğer kredi notunuz düşük ise banka size bu kredi için onay vermeyecektir. Bu bankanın en çok dikkat ettiği durum banka politikalarıdır. Sizlerde eğer kredi skorunuzun yüksek olduğunu düşünüyorsanız, sizlere uygun olan bu kredileri kullanabilirsiniz. Banka verdiği kredilerde 60 ay vade yapmaktadır. 3 ay erteleme imkanı olan bu bankanın tüm kredi kampanyaları aynı şekilde hazırlanmaktadır.

QNB Finansbank Kredi Başvuru Şartları Nelerdir?

Kredi onayı alabilmeniz için bazı şartlar önemlidir. Bankanın müşterilerden istediği şartları şu şekilde sıralayabiliriz.
  • Kredi başvurusu yapacak olan kişi, öncelikle TC vatandaşı olması gerekiyor. Ayrıca 18 yaşından büyük ve 65 yaşından küçük olmalı. Eğer kişi emekli ise 65 ile 70 yaş arasında kredi alabilmektedir.
  • Başvuru sahibinin kredi notu en az 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. Ayrıca diğer bankalarda olan ödemelerinde de bir sıkıntı olmaması gerekmektedir.
  • Daha önce bir banka çalışmanız yoksa, başvurunuz olumsuz sonuçlanacaktır. Banka sıfır puanı olan, daha önce bir bankadan kredi ve kredi kartı kullanmayan kişilere onay vermemektedir.
  • Eğer banka hesaplarınızda e-haciz varsa, yaptığınız kredi başvurusu olumsuz sonuçlanır.
  • Bankalardan dolayı bir icraya düştüyseniz, banka kredi başvurusu politika gereği olumsuz sonuçlanacaktır.
Bu şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız QNB Finansbank 25.000 TL hızlı kredi kampanyasına başvurunuzu yapabilirsiniz.

QNB Finansbank Hızlı Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Banka birden fazla yöntemler ile kredi başvurusu kabul etmektedir. En çok tercih edilen ve size en hızlı sonuç verecek kredi kampanyası SMS kredi kampanyasıdır. Sizde bu bankadan hızlı kredi başvurusu yaparak SMS ile ne kadar onay alacağınızı görebilirsiniz. Bunun için TC kimlik numaranızı 5030’a mesaj atmanız gerekmektedir. QNB Finansbank 5 dakika içinde size kredi sonucunu gönderecektir. Onay alırsanız, bu krediyi banka şubesinden sadece kimlikle kullanabilirsiniz.
Banka ayrıca internet bankacılığı kullanan müşterilere de kredi kullandırmaktadır. Kredi başvurusu yapmak için internet bankacılığına veya mobil bankacılığa giriş yapmanız gerekmektedir. Bu şekilde hemen ne kadar kredi alacağınızı öğrenebilirsiniz. Burada yapacağınız başvuruda banka hemen size kredi sonucunu verecek ve onay almanız durumunda kredinizi hesabınıza atacaktır. Kredi kullanımı sonrasında banka ne kadar faiz oranı ve kaç ay vade ile kredi kullandığınızı size mail olarak atacaktır. Ödeme tablosunu bu şekilde takip edebileceksiniz.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER