Pandemi Sürecinde Evlenecek Olanlar İçin ING Bank'tan İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

Pandemi Sürecinde Evlenecek Olanlar İçin ING Bank'tan İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

Milyonlarca vatandaşımızı ilgilendiren önemli bir kredi paketi daha ING Bank tarafından yayınlandı.

Milyonlarca vatandaşımızı ilgilendiren önemli bir kredi paketi daha ING Bank tarafından yayınlandı. Özellikle evlenecek olanlara, ev satın alacak olanlara, evini yenileyecek olanlara, eşyalarını ya da arabasını değiştirecek olanlara sıfır faizli ihtiyaç kredisi veren ING Bank, insanlarımızın daha rahat bir şekilde istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek istiyor. İlk aşamada sadece bu saymış olduğumuz ihtiyaçları karşılayacak olanlara sıfır faizli ihtiyaç kredisi verilecek. Daha sonraki aşamalarda ise tüm başvuru yapanlar arasından uygun görülenlere sıfır faizli ihtiyaç kredisi verilebilecek. Vatandaşlarımızın en temel ihtiyaçlarının karşılanabilmesi amacı ile başlatılmış olan bu kredi paketi uygulaması ile beraber milyonlarca vatandaşımızın ilgisi bu kredi paketine odaklanmış vaziyete geldi. Hemen bugün siz de ING Bank’ın sunmuş olduğu bu muhteşem ihtiyaç kredisi paketine başvuru yaparak hayalinizdeki ürünü satın alabilirsiniz. Alım gücünü bir nebze olsun yükseltme çabasında olan ING Bank, en az on bin vatandaşımızın hayalini sıfır faiz ile karşılayabilecek.

İlk başvuru yapan ve yukarıda saymış olduğumuz tüm ihtiyaçları karşılayabilecek olan kişilerin bu kredi paketlerinden yararlanabileceği belirtiliyor olsa da normal başvuru yapacak olan vatandaşlarımızın da sonraki aşamalarda rahat bir şekilde başvuru yaparak sıfır faizli ihtiyaç kredisi paketinden yararlanabilmeleri sağlanmış olabilecek. Özellikle sadece ihtiyaç sahiplerine ihtiyaç kredisi verilecek olması oldukça şaşırtıcı bir durum gibi görünse de ING Bank’ın ilk aşamada amacının Türkiye’de alım gücünün yükseltilmesi ve bankanın daha fazla kredi tüketicisine ulaşmasını sağlamak olduğu görülebiliyor. ING Bank, özellikle Korona virüs salgını döneminde başlatmış olduğu düşük faizli ihtiyaç kredisi paketleri ile beraber yüz binlerce vatandaşımızın acil nakit ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde yanıt verebildi. Kamu bankalarının dahi kredi faiz oranlarının çok daha fazla altında kredi faiz oranı ile ihtiyaç kredisi veren ING Bank, şimdi ise yine aynı benzerlikle bir ihtiyaç kredisi ile yine aynı şekilde milyonlarca kişinin ING Bank’a odaklanmasını sağlamaya çalışıyor. On bin vatandaşımıza sıfır faizli ihtiyaç kredisi vererek büyük bir zarar elde edecek ancak milyonlarca vatandaşımızı üstüne odaklanmasını sağlayarak daha fazla gelir elde edebilecek.

ING BANK SIFIR FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ AYRINTILARI


ING Bank, sıfır faizli ihtiyaç kredisi sadece evlenecek olanlara, ev satın alacak olanlara, evini yenileyecek olanlara, eşyalarını ya da arabasını değiştirecek olanlara sıfır faizli ihtiyaç kredisi verilecek. Bu kapsamda vatandaşlarımızın bu harcamaları yapabileceklerini taahhüt etmeleri gerekecek. Eğer harcamaların taahhüt edilmesinden sonra harcama farklı bir noktaya yapılacak olur ise bankanın sözleşmelerinde belirteceği üzere yüzde 1,25 kredi faiz oranı işletilmesi anında başlatılacak. Kişi yaptığı harcamanın faturasını bankaya ibraz etmek zorunda olacak. Krediyi kullanan kişi 45 gün içerisinde faturayı bankaya ibraz etmemesi durumunda anında yüzde 1,25 kredi faiz oranından kredi yeniden yapılandırmaya alınacak.

ING BANK SIFIR FAİZLİ KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPILACAK?

ING Bank sıfır faizli ihtiyaç kredi paketine başvuru yapabilmek için kişilerin;
  • TC Kimlik belgeleri
  • Gelir belgeleri
  • İpotek gösterilecek tapu
  • İkametgah belgesi
  • Maaş bordrosu
Yukarıdaki belgeler ile beraber en yakın ING Bank şubesini ziyaret etmesi ve Sıfır faizli ihtiyaç kredisi başvurusu yapması gerekmektedir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR