Onaylanmış Kredi Nasıl Kullanılır? Vakıfbank Tatil Destek Kredisi Bitti mi? Anlaşmalı Firmalar?

Onaylanmış Kredi Nasıl Kullanılır? Vakıfbank Tatil Destek Kredisi Bitti mi? Anlaşmalı Firmalar?

Vakıfbank tatil destek kredisi devam ediyor mu? Kredi ödemeleri nasıl kullanılacak? Kredi faiz oranı nedir? Onaylanmış kredi nasıl kullanılır? İşte kredi detayları...

Korona virüse mücadele sürecinde devreye alınmış kredilerden biride Vakıfbank tatil destek kredisidir. Bu kredi kamu bankaları ortak kararı ile devreye alınmış bir kredidir. Bu kredi ile beraber 3 farklı kredi desteğide devreye alınırken 2 kredi desteği sona ermiştir.

Tatil destek kredisi ve sosyal hayatı destek kredisi verilmeye devam etmektedir. Bu krediler ile vatandaşın ihtiyaçlarına destek olunurken ayrıca sektörüde canlandırma hedefi vardır. Tatile gitmeyi düşünenler tatil sezonubitmeden ve bu kredi sonra ermeden uygun faiz oranı ile bu krediden yararlanabilirler.

VAKIFBANK TATİL DESTEK KREDİSİ DEVAM EDİYOR MU?

Tatilin son zamanlarına yetişmek isteyenler için Vakıfbank tarafından verilen uygun faiz oranlı kredi desteği devam etmektedir. Hala tatil yapma planı olanlar için kaçırılmayacak faiz oranı ile kredi desteği için Vakıfbank şubelerini ve anlaşmalı firmaları ziyaret edebilirsiniz.

VAKIFBANK ANLAŞMALI FİRMALAR HANGİLERİDİR?

Vakıfbank ve diğer kamu bankaları tarafından devreye alınan kredi desteği normalleşme süreci ile beraber sunularak hem bu süreçte vatandaşın ihtiyaçlarına destek olmak amaçlanmıştır hemde sektörün canlanması adına devreye alınmıştır. Bu kapsamda bankanın anlaşmalı olduğu firmalar bulunmaktadır. Belirlenen bu firmalar aşağıdaki gibidir;

-  JOLLY TUR,

- ETS TUR,

- SETUR,


- TATİLBUDUR,

- GEZİNOMİ,

-  TOURİSTİCA,

- TATİLSEPETİ.

TATİL DESTEK KREDİSİ NASIL KULLANILACAK?

Başvuru tarihi itibari ile 72 saatlik süre içerisinde Vakıfbank mobil yada internet bankacılığı üzerinden sunulan kredinizi kredi teklifine onay vererek kredinizi kullanabilirsiniz.

Vakıfbank'a tatil destek kredisine başvuru yapmanızın ardından kredinizin olumlu sonuçlanması üzerine size bilgilendirme yapılmaktadır. Peki onaylanmış kredinizi nasıl kullanacaksınız. Aşağıdaki yöntemleri sırası ile izleyerek kredinizi kullanabilirsiniz;

Kredinizi kullanmak için; VakıfBank Mobil’e giriş yaparak, Başvurular-Hazır Kredi Başvurusu menüsüne giriş yaparak kullanabilirsiniz.

Kredinizi kullanmak için; İnternet Bankacılığı'na giriş yaparak, Başvurular-Hazır Kredi Başvurusu menüsü aracılığı ile de kullanabilirsiniz.

6 AY ÖDEMESİZ KREDİ ÖDEMELERİ NASIL OLACAK?
 
KREDİ
TUTARI
KREDİ
VADESİ
AYLIK
FAİZ
ORANI
AYLIK
TAKSİT
TUTARI
10.000 TL6+30 AY%1,19440,88 TL


DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER