Onaylanmış Kredi mi Nasıl Kullanabilirim? 6 Ay Ödemesiz Vakıfbank Tatil Destek Kredisi

Onaylanmış Kredi mi Nasıl Kullanabilirim? 6 Ay Ödemesiz Vakıfbank Tatil Destek Kredisi
YAYINLANMA TARİHİ: 15.07.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Vakıfbank onaylanmış kredimi nasıl kullanabilirim? Vakıfbank tatil destek kredisi başvurusu nasıl yapılır? Vakıfbank tatil destek kredisi anlaşmalı firmalar hangileridir? Vakıfbank tatil destek kredisi ödeme planı...

Vakıfbank tatile gidecek müşterilerinin temel ihtiyaçlarına destek olmaya devam ediyor. Tatile gidecek vatandaşların bu süreçteki finansman desteği Vakıfbank'tan. Krediyi 6 ay ödemesiz olarak ödeme kolaylığı sağlarken düşük faiz oranı ile de kullanma imkanı sağlıyor.

Kamu bankaları ortak kararı ile hizmete giren kredi normalleşme süreci ile kalkan kısıtlamaların ardından destek olmak ve durma noktasına gelen turizm sektörüne can getirmek amaçlı planlanmış bir kredi kampanyasıdır. Bu süreçte hem vatandaşın hemde sektörün sıkıntılı süreci daha iyi atlatması sağlanmaktadır.

ONAYLANMIŞ KREDİMİ NASIL KULLANABİLİRİM?

Vakıfbank tatil destek kredisi başvurunuzu yaptıktan sonra olumlu olması durumunda tarafınıza sms mesajı gelmektedir. Yada tarafınıza mobil bildirim ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Başvuru tarihi itibariyle 72 saat içinde VakıfBank Mobil ya da internet bankacılığından sunulan hazır kredi teklifine onay vererek kredinizi kullanmanız gerekmektedir. Ya da size en yakın şubemize başvurarak kredinizi kullanabilirsiniz.

Vakıfbank Onaylanmış Kredinizi;

VakıfBank Mobil'e Giriş Yaparak; Başvurular- Hazır Kredi Başvurusu menüsünden kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Vakıfbank İnternet Bankacılığı'na Giriş Yaparak; Başvurular- Hazır Kredi Başvurusu menüsünden kolaylıkla kullanabilirsiniz.

TATİL DESTEK KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Vakıfbank Tatil Destek Kredisine başvuru yapmak için  bankanın anlaşmalı olduğu seyahat acentesine giderek yurtiçi konaklama hizmeti satın aldığınız sırada yapabilirsiniz. Kredi başvrurusu için  seyahat acentesinden yapacağınız kredi başvurusu esnasında; maaş müşterisi olduğunuz bankayı ya da BES’inizin olduğu bankayı seçmeniz gerekmektedir.

Eğer başvurunuz olumlu bulunursa tarafınıza ön onay bilgisi verilmektedir.


VAKIFBANK TATİL DESTEK KREDİSİ ANLAŞMALI FİRMALAR?

Jolly Tur, ETS Tur, Setur, Tatilbudur, Gezinomi (09.07.2020 Tarihinden İtibaren) başvurunuzu yapabilirsiniz. Tatil Sepeti ( Çok Yakında) hizmete girecektir.

VAKIFBANK TATİL DESTEK KREDİSİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Vakıfbank Tatil Destek Kredisi  bankanın anlaşmalı seyahat acentelerinden yapılan yurtiçi konaklama alışverişlerde geçerli olmaktadır.

Kredi için Konaklama bedeli azami miktar 8.000 TL'dir.

Toplam 10.000 TL'ye kadar kredi kullanabilme imkanı sağlanmıştır.

Kredi tutarının %80’i konaklama bedeli olarak acenteye iletilmektedir.

Tutarın kalan %20’lik kısmı tatil harcamalarınızda  kullanılmak üzere müşterilerin hesabına yatırılmaktadır.

Krediyi, 6 ayı ödemesiz dönemli olarak sunulmaktadır.

Toplam vade 36 aydır.

Vakıfbank Tatil Destek Kredisi kapsamı doğrultusunda; ödeme planında bulunan 1. taksit tutarı acente tarafından ödenirken, 2. taksit tutarı Vakıfbank tarafından karşılanmaktadır.

VAKIFBANK 6 AY ÖDEMESİZ TATİL DESTEK KREDİSİ ÖDEME TABLOSU
 
Kredi
Tutarı
(TL)
Kredi
Vadesi
(Ay)
Aylık
Faiz
Oranı
Taksit
Tutarı 
10.0006+30 Ay%0,98421,58 TL


DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER