Oksijen Hesaba Yüzde 9 Hoş Geldin Faizi!

Oksijen Hesaba Yüzde 9 Hoş Geldin Faizi!

Piyasanın en yüksek faiz oranlarından birini veren bankalardan biri olan Odeabank kampanyasını “Vade bozulma endişesi yaşamadan, TL, USD ve EUR para birimlerinde birikim yapmanın ayrıcalığını yaşarsınız” sloganıyla duyurdu. Ayrıntılar haberimizde…

Odeabank, Oksijen Hesap ile vadeniz asla bozulmadan “Tanışmaya Değer Hoş Geldin”in yüksek 9 faiz oranından yararlanın. Piyasanın en yüksek faiz oranlarından birini veren bankalardan biri olan Odeabank kampanyasını “Vade bozulma endişesi yaşamadan, TL, USD ve EUR para birimlerinde birikim yapmanın ayrıcalığını yaşarsınız” sloganıyla duyurdu. Ayrıntılar haberimizde…

Odeabank, Oksijen Hesap adlı vadeli mevduat hesabı kampanyası ile birikimleriniz piyasanın en yüksek faiz oranlarıyla değerlensin. Banka, “Paranıza değer veren Oksijen Hesap'la, gün içinde birikimlerinizi özgürce kullanırken, gün sonunda gecelik mevduat hesabında otomatik olarak değerlendirir” ifadeleri ile piyasanın en yüksek faiz oranına sahip…

Haberimizde siz okuyucularımızın kararlarına destekte bulunmak için Odeabank Oksijen Hesap’a dair önemli notları sunduk. Peki, Odeabank Oksijen Hesap kampanyasının özellikleri nelerdir? Odeabank Oksijen Hesap’ının avantajları nelerdir? İşte detaylar…


Oksijen Hesap ile yüzde 9 faiz oranından faydalanın!

Odeabank’ın yüzde 9,00 faiz oranlı Oksijen Hesap kampanyasından yararlanarak 120 gün boyunca 250.000 TL ve 150.000 ABD Doları / Euro’ya kadar birikimleriniz için tanışmaya değer hoş geldin faizi kampanyasını sunmakla iftihar ediyor. Böylece yatırımlarınız birçok bankaya görece yüksek kazanç getirecektir.

Yüzde 9 faiz oranlı Oksijen Hesap’ın avantajları nelerdir?

Odeabank Oksijen Hesap ile yatırımlarınız gün içinde vadesiz hesapta tarafınızca kullanılabiliyor olması kampanyanın en önemli avantajlarından biri olarak değerlendiriliyor. Bu özelliğin neredeyse hiçbir banka tarafından sağlanmaması da vadeli mevduat hesabı açmak isteyen vatandaşların tüm dikkatini Odeabank’a yönlendirmesi ile vuku buluyor.
Birikiminiz gün sonunda, seçtiğiniz Oksijen Hesap tarifesine göre tanımlanan vadesiz tutarın üzerinde kalan paranızı gecelik mevduat hesabında hiçbir işlem yapmadan değerlendirmeye girer.
Oksijen Hesap ile sadece TL değil, Amerikan Doları ve Euro para birimlerinde Oksijen Hesap’ı hızlı ve kolay bir şekilde açabilir, birikimlerinizi diğer bankalara göre yükselen faiz oranları ile değerlendirirsiniz.
Oksijen Hesap ile gün sonunda vadesiz hesabınızda kalan kullanım tutarından haftanın 7 günü her saatte çekebilir, dilediğiniz zaman hesabınıza aktarabilirsiniz.
Oksijen Hesap başvurunuzu bankanın resmî internet adresi olan www.odeabank.com.tr üzerinden veya bankanın şubesinden yaparsanız internet/mobil ve telefon kanalıyla ücretsiz ve talimatsız TL para transferleri yapma imkânına sahip olursunuz.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER