O Bankadan Sıfır Faizli Kredi Hemen Verilecek! Sadece T.C. Kimlik Numarası Gerekiyor!

O Bankadan Sıfır Faizli Kredi Hemen Verilecek! Sadece T.C. Kimlik Numarası Gerekiyor!

Milyonlarca vatandaşımız Korona virüs salgını sonrasında ekonomik sıkıntının içerisine girdi.

Milyonlarca vatandaşımız Korona virüs salgını sonrasında ekonomik sıkıntının içerisine girdi. Özellikle özel sektör çalışanları ve özel sektörde işletmesi olan bireylerin ekonomik olarak yaşamış olduğu bu maddi sıkıntılar yer yer devlet tarafından karşılanmaya çalışılsa da ne yazık ki her zamanki gibi yetersiz oldu. 5 milyon muhtaç vatandaşımızın sadece 1 milyonluk kısmına ulaşılabildi.

Bu da 4 milyon vatandaşımızın maddi açıdan ağır sıkıntılı dönemin içerisine girmesine neden oldu. Ancak bazı özel bankalar başlatmış oldukları çeşitli büyük fırsatlar ile devletin yapamadığını yapmaya çalıştı. Bu aşamada sadece 3 milyon vatandaşımız düşük faizli kredi paketlerinden yararlandı.

Ortada kalan 1 milyonluk vatandaşımız için ise Akbank ve QNB Finansbank ortak olarak başlattıkları sıfır faizli ihtiyaç kredisini duyurdu. Reklamları başlayan bu kredi kampanyasında en dikkat çeken nokta ise kesinlikle sıfır faizli olmasıdır. Ayrıca arkasından gelen bir diğer sürpriz ise ilk 12 ay ödeme erteleme fırsatının tüm kredi almayı hak edenlere veriliyor olmasıdır.

İlk 12 ay ödeme erteleme gibi önemli bir fırsatı beraberinde sunan bu kredinin en dikkat çeken noktası sıfır faizli olmasıdır. Aynı zamanda bu krediyi kullanabilecek olan tüm vatandaşlarımızın ücretsiz kredi sigortası kapsamına alınabileceği açıklandı. Bu kapsamda kredi kullanan vatandaşımızın ölümü halinde borç tutarı sigorta kapsamından ödenecek, çocuklarına ya da eşine herhangi bir borç kalma gibi bir işlem olmayacak.

Vatandaşlarımızın her türlü istek ve ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak hazırlanmış olan bu kredi paketi tamamı ile fayda üzerine odaklanmış durumda. Sıfır faiz kredi, ilk 12 ay erteleme, ücretsiz kredi sigortası gibi birbirinden renkli özellikleri bünyesinde barındıran bu kredi paketi için tüm detaylar hem Akbank hem de QNB Finansbank tarafından duyuruldu.


Duyurulan kredi paketinin tüm ayrıntıları eş zamanlı olarak hem Akbank hem de QNB Finansbank tarafından duyuruldu. İşte ilgili bankaların tüm yapmış olduğu duyurular, başvuru şartları ve istenen evraklar. Tüm detayları haber merkezimiz okurlarımıza özel olarak hazırladı.

HANGİ BANKALARDAN BAŞVURU YAPILABİLİR?

İlgili kredi paketine sadece Akbank ve QNB Finansbank tarafında başvuru yapılabilir. Başvuru yapacak olan vatandaşlarımızın sadece ilgili bankaların fiziksel noktalarını ziyaret etmeleri gerekiyor. Bu kredi paketine hiçbir şekilde mobil bankacılık, internet bankacılığı ya da telefon bankacılığı gibi seçeneklerle başvuru yapılmasına izin verilmiyor.

Bu sebeple başvuru için sadece Akbank ya da QNB Finansbank fiziksel şubelerini ziyaret etmeniz gerekiyor. Vatandaşlarımızın mağdur olmaması amacı ile yapılacak olan başvurularda ilk gelen başvuru yapar mantığı çalışmaktadır. Siz de hemen aşağıdaki evrakları tamamlayarak başvuru yapmak için Akbank ya da QNB Finansbank fiziksel şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

BAŞVURU EVRAKLARI NELERDİR?

Başvuru yapacak olan vatandaşlarımızın şu aşağıdaki evrakları eksiksiz bir şekilde tamamlaması gerekiyor:
  • TC Kimlik belgesi
  • Maaş Bordrosu
  • İkametgâh Belgesi
  • Adınıza Düzenlenmiş Bir Fatura (Su, doğal gaz, elektrik, kira, telefon)
Yukarıdaki belgelerin tamamını hazırlayan tüm vatandaşlarımız başvurularını ilgili noktalardan hemen yapabilir. Faizsiz, 12 ay ertelemeli ve ücretsiz kredi sigortalı krediye hemen siz de bugün başvuru yapabilirsiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR