Normalleşme Sürecinde Yeni Kredi Paketleri Vakıfbank'ta! 0,99 Faiz Oranı ve 36 Ay Vade ile Kredi!

Normalleşme Sürecinde Yeni Kredi Paketleri Vakıfbank'ta! 0,99 Faiz Oranı ve 36 Ay Vade ile Kredi!

Kredi devam ediyor mu? Kredinin özellikleri nelerdir? Krediden kimler yararlanabilecek? Kredi hangi alanlarda sunulmaktadır? Kredinin örnek ödeme tabloları ve detayları...

Vakıfbank uygun faiz oranı ile %0,99, müşterilerine yeni destek paketlerinden sosyal hayatı destek kredisi vermeye devam ediyor. Düşük faiz oranı ile verilmekte olan krediyi 36 ay vade seçeneği ile ödemeniz mümkün olacaktır.

Mobilyadan beyaz eşyaya, kapı sistemleri, bpya, küçük ev aletleri gibi bir çok alanda kredidesteği sağlanan krediden yararlanmak için başvurularınızı Vakıfbank üzerinden yapabilirsiniz. Kredi detayları...

SOSYAL HAYATI DESTEK KREDİSİ

Vakıfbank tarafından verilen bu kredi 2 seçeek halinde sunulmaktadır. Bu kredileri katkı paylı faturalı tüketici kredisi ve Faturalı tüketici kredisi olarak sağlanmaktadır. Normalleşme süreci ile beraber hem sektörü hemde müşterileri desteklemek adına sunulmaktadır.

0,99 FAİZ ORANI İLE KATKI PAYLI FATURALI TÜKETİCİ KREDİSİ!

Vakıfbank kredyi anlaşmalı olduğunuz yerli üretim yapmakta olan mobilya sektörü, elektronik sektörü, beyaz eşya sektörü, ev boya-seramik-kapı ve pencere sistemleri ile beraber, ev tekstil ürünleri, çeyiz ve bisiklet firmalarından alışveriş yapacak olan harcama tutarını kredilendirmek üzere tüm bireysel Vakıfbank müşterileri Katkı Paylı Faturalı Tüketici Kredisinden yararlanabileceklerdir.

Satın alacağınız ürünle ilişkin olarak ödeme tutarını göstermekte olan proforma veya kesin fatura ve yapılan ödemeyle İlişkili olarak Taahhütname (firmadan alınacak) ile birlikte size en yakın Vakıfbank şubelerine giderek başvuru yapabilirsiniz.

KREDİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Katkı Paylı Tüketici Kredisi, 3.000-30.000 TL’ye kadar verilmektedir.

Katkı Paylı Tüketici Kredisi, Azami 36 ay vade seçeneği ile sunulmaktadır.


Katkı Paylı Tüketici Kredisi,  Aylık %0.99 faiz oranı sunulmaktadır.

ÖDEMELER NASIL OLACAK? ÖRNEK TABLO
 
Kredi
Tutarı
Kredi
Vadesi
Kredi
Faizi
Kredi
Taksiti
10.000 TL36 Ay%0,99343,03


1,29 FATURALI TÜKETİCİ KREDİSİ

Vakıfbank'tan alınan sosyal hayatı destek kredisi ile kredi anlaşması bulunmayan firmalardan, yerli üretim yapmakta olan firmalardan satın alınacak olan mobilya sektörü, kahverengi küçük ev aleti ürünleri, ev boya-seramik-kapı ve pencere sistemi ürünleri, ev tekstil ürünleri, çeyiz ve bisiklet harcamalarını kredilendirmek isteyen tüm bireysel Vakıfbank müşterileri, Faturalı Tüketici Kredisinden yararlanabileceklerdir.

Satın alacağınız ürünle ilişkili olarak ödeme tutarını gösteren, proforma veya kesin fatura ile birlikte size en yakın Vakıfbank şubelerine giderek başvuru yapabilirsiniz.

1,29 FATURALI TÜKETİCİ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Faturalı Tüketici Kredisi 3.000-30.000 TL’ye kadar verilmektedir.

Faturalı Tüketici Kredisi azami 36 ay vade sunulmaktadır.

Faturalı Tüketici Kredisi aylık %1,29 faiz oranı ile sunulmaktadır.

ÖDEMELER NASIL OLACAK? ÖRNEK TABLO
 
Kredi
Tutarı
Kredi
Vadesi
Kredi
Faizi
Kredi
Taksiti
10.000 TL36 Ay%1,29364,42


DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER