Nakit Para İhtiyacı Olanların Dikkatine! Nakit Avans Yöntemi İle Sıfır Faiz Hazır Para!

Nakit Para İhtiyacı Olanların Dikkatine! Nakit Avans Yöntemi İle Sıfır Faiz Hazır Para!

Nakip para ihtiyacı olan vatandaşlarımız için kredi fırsatlarının yerine artık daha cazip bir fikir var!

Nakit para ihtiyacı bulunan vatandaşlarımız için kredi fırsatlarından daha iyi bir fırsat geliyor! Nakip para ihtiyacı olan vatandaşlarımız için kredi fırsatlarının yerine artık daha cazip bir fikir var! Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan nakit ihtiyacının karşılanmasında kullanılan yöntem genelde kredi imkânlarıdır. Nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlarımız için yeni yöntem vatandaşlarımıza sunuluyor.

Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan yeni yöntemle nakit ihtiyacını krediden karşılamaktan daha karlı bir işlem yapılacak. Kredi kullanmak yerine kredi kartınızdaki nakit avans seçeneğini kullanabilirsiniz. Kimler nakit avans kullanabilir? Nakit avans kullanmak için vatandaşlarımızın sağlaması gereken şartlar nelerdir? Gibi pek çok soru vatandaşlarımız tarafından oldukça merak ediliyor.

Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan nakit ihtiyaçlarında krediden daha çok işe yarayan kredi kartının içeriğinde bulunan nakit avans seçeneğinden yararlanarak daha karlı çıkıyorlar. Nakit para ihtiyacı olan vatandaşlarımız daha karlı çıksınlar diye nakit para ihtiyacından yararlanmak için vatandaşlarımız detayları bekliyorlar.

Pek çok vatandaşımız kredi fırsatlarının yerine kullanacağı nakit avans seçeneğinin ne olduğunu bilmiyor. Bilen bazı vatandaşlarımız da nakit avansın nasıl kullanılacağını bilmiyorlar. Vatandaşlarımız tarafından merak edilen sorulara haber kaynağımızda yer verdik.

Siz Hala Nakit Avans Kullanmıyor Musunuz?

Vatandaşlarımız tarafından korona virüsle birlikte nakit paraya olan ihtiyaçta her geçen gün artmaktadır. Vatandaşlarımız tarafından korona virüsle birlikte gelen ekonomik sıkıntılarla baş etmek vatandaşlarımız için hiç de kolay olmuyor. Vatandaşlarımız işsizlikle birlikte pek çok sıkıntı ile aynı anda mücadele ediyor.


Vatandaşlarımız bu süreçte geçim sıkıntısı yaşıyorlar. Vatandaşlarımız bu sıkıntıların çözümü bankalarda buluyorlar. Vatandaşlarımızın bu süreçte en çok nakit paraya ihtiyacı oluyor. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan başvurular ve işlemlerle uğraşmadan yeni bir yöntem olan nakit avans seçeneğini kullanmak daha avantajlıdır.

Akit avans kullanmak sizlere avantaj sağlayacaktır. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan nakit avans kullanımı için vatandaşlarımız nakit avansla ilgili detayları merak ediyorlar. Nakit avans size kolaylıklar sağlar. Nakit avansa daha kolay ulaşabilirsiniz çünkü kredi gibi başvuru gerektirmez.

Nakit avans seçeneği vatandaşlarımız için kredi kartlarının içinde bulunan hazır bir özelliktir. Kredi kullanmak yerine nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlarımızın daha az faiz ödeyecekleri nakit avans işlemini kullanmalıdırlar. Kredilerde kullanılan faiz oranları % 1.80-1.90 seviyelerine gelmişken avans seçeneğinde bu oran aylık faiz % 1.25’le verilmektedir.

Nakit Avans Daha Karlı Çünkü!

Vatandaşlarımız tarafından kullanılacak nakit avans seçenekleri daha karlıdır çünkü daha az faiz ödenir. Nakit avansta aylık faiz oranı yüzde 1.25 ile sınırlı kalır. Kredilerde bu oran daha farklıdır. Geçtiğimiz aylarda yaşanan kredi faiz oranları vatandaşlarımızın pandemi sürecine alışması kapsamında düşük faizler uygulanmıştı.

Virüs ilk başlangıç ayları olan nisan ve mayıs aylarında çekilen kredilerde en düşük faiz oranları uygulanırken temmuz ayından itibaren de bu oranlar yükselişe geçti. Merkez Bankası’nın bunmuş olduğu verilerine göre; 24 Nisan yüzde 8.27 olan yıllık ortalama ile verilen ihtiyaç kredi faizleri 9 Ekim tarihinde yüzde 19.34’e çıkmış durumda.

Yani bu noktada aylık ortalama ihtiyaç kredi faizi yüzde 1.50’nin üzerinde bulunuyor. Birçok bankada yüzde1.80-1.90 faizleri görmek bu şartlarda mümkün. Bunun için de vatandaşlarımızın daha karı çıkabilmeleri ve daha kolay kullanabilmeleri için kredi kartlarında bulunan nakit avans özelliğinden yararlanmaları gerekir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR