Nakit Para Desteği Bekleyenlere Önemli Haber! Fibabanka İhtiyaç Kredisi Kampanyasını Kaçırmayın!

Nakit Para Desteği Bekleyenlere Önemli Haber! Fibabanka İhtiyaç Kredisi Kampanyasını Kaçırmayın!

Son zamanlarda ülkemizde ve dünyada ciddi sorunlara yol açan korona virüs aynı zamanda ekonomiyi de çok büyük ölçüde değiştirdi. Ülkemizdeki işsizlik oranları ve maddi sorunlar yaşayan kişilerin oranları çok fazla artış göstermeye başladı.

Son zamanlarda ülkemizde ve dünyada ciddi sorunlara yol açan korona virüs aynı zamanda ekonomiyi de çok büyük ölçüde değiştirdi. Ülkemizdeki işsizlik oranları ve maddi sorunlar yaşayan kişilerin oranları çok fazla artış göstermeye başladı. Bu nedenle vatandaşlar da ihtiyaç kredisi desteklerini değerlendirmeye başladı. Pek çok kişinin bankaların sağladığı ihtiyaç kredisi desteklerini değerlendirmeye başlaması ile birlikte bu konu merak edilenler de artmaya başladı. Hangi bankaların ihtiyaç kredisi sunduğu ise en çok merak edilen ve araştırılan konu oldu. Aynı zamanda Fibabank tarafından başlatılan bu kampanyanın faizsiz ve masrafsız olması da vatandaşlar için oldukça önemli bir destek oldu. Herhangi bir masraf bulunmadan kısa sürede bulunduğunuz zor durumdan kurtulmanızı sağlayan nakit destekleri son zamanlarda oldukça yaygınlaştı ve pek çok kişi tarafından tercih edilmeye başlandı.

İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI NEDİR?

İhtiyaç kredisi kampanyası son dönemlerde bankalar tarafından sıklıkla gerçekleştirilen ve bu sayede nakit paraya ihtiyacı olan kişilere destek veren bir uygulama olarak biliniyor. Bu nedenle çok büyük oranda talepler oluyor. İhtiyaç kredisi kampanyasını başlatan banka ise Fibabank’tır. Kişilere özel olarak sunulan imkanları ile pek çok kişinin zor dönemlerini çok daha kolay bir şekilde atlatmasını sağlıyor. Hem masrafsız hem de faizsiz olmasıyla da müşterileri memnun ediyor. Aynı zamanda kredi vadesi ise 6 ay ile sınırlandırıldı. Kredi desteği alacak kişilerin bin lira olacağı da açıklanan bir diğer bilgilendirme oldu. Başvuru yapmak ve bankaların sağladığı bu fırsattan yararlanmak isteyen kişilerin ise 30 Aralık 2020 tarihine kadar mutlaka başvurusunu yapmış olması gerekir.

İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU SÜRECİ

İhtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirmek isteyen kişilerin yapması gereken tek önemli şey araştırma yapmak ve kendilerine ve maddi durumlarına en uygun ihtiyaç kredisi desteği veren bankayı bularak o banka ile iletişime geçmek bulunuyor. Ancak başvuru yapan herkesin bu fırsattan yararlanamayacağı ve bankalarda belirtilen şartların sağlanması ile birlikte gerekli incelemelerin yapılması neticesinde bu fırsattan yararlanabileceği söyleniyor. Bu nedenle kendinize en uygun bankayı seçmeniz çok önemlidir.


FİBABANKA İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI VE KOŞULLARI

Fibabank tarafından başlatılan kampanya diğer bankalar tarafından da gerçekleştirilmeye başlandı. Ancak fibabank’ın sunduğu imkânlardan faydalanmak için gerekli olan bazı önemli koşullar ve şartlar bulunur. Bunların en başında Faizsiz kredi kampanyasından sadece faiz alan TL Kiraz Hesap müşterileri faydalanabilmektedir. Kredi tutarı Fibabanka internet sitesinde belirtilen Kiraz Hesap Vadeli Tutar Aralığına denk gelen Vadesiz Alt Limit Tutarı kadar kullandırılmaktadır. Bu rakam Kasım ayında 1.000 TL olarak uygulanmaktadır.  Faizsiz, masrafsız ihtiyaç kredisi vadesi maksimum 6 ay olarak verilmektedir. Kredi vadesi sonlanana kadar kredi tutarı blokede tutulmaktadır. Kredi nakit karşılıklı olup kredi çeken kişinin vadesiz alt limiti karşılık vazifesi görür. Faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.

İHTİYAÇ KREDİSİ SAĞLAYAN BANKALAR

Son dönemlerde yaşanan ekonomik sorunlardan sonra Fibabank tarafından sağlanan imkanlardan ola ihtiyaç kredisi desteği; diğer bankalar tarafından da uygulanmaya başlandı. Farklı faiz oranları ile müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan bankalar bulunuyor. Ancak Fibabank’ın en çok tercih ediliyor olmasının en önemli ve en büyük nedeni ise faizsiz ve masrafsız olarak ihtiyaç kredisi desteği sunuyor olması oldu. Bu nedenle sizlerde bankaların sağladıkları ihtiyaç kredisi desteklerinden yararlanmak istiyorsanız mutlaka gerekli araştırmaları yaparak siz en uygun olan bankayı ve ihtiyaç kredisi desteğini seçmeye özen gösterin.

 DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR