Merkez Bankası Vadeli Mevduat Faiz Oranları Açıklandı! 32 Günlük Faiz Rekorları Yayımlandı!

Merkez Bankası Vadeli Mevduat Faiz Oranları Açıklandı! 32 Günlük Faiz Rekorları Yayımlandı!

Vatandaşlarımız tarafından beklenen haber geldi! Bankalar mevduat faiz oranlarını açıkladı. Bankalar tarafından açıklanan mevduat faiz oranları vatandaşlarımız tarafından bekleniyordu.

Vatandaşlarımız tarafından beklenen haber geldi! Bankalar mevduat faiz oranlarını açıkladı. Bankalar tarafından açıklanan mevduat faiz oranları vatandaşlarımız tarafından bekleniyordu. Bankalarda birikim yapmak isteyenler ya da yatırımlarını bankaların mevduat hesaplarında yapmak isteyen vatandaşlarımız için çok önemli olan oranlar açıklandı. Bunun için de vatandaşlarımız her yerden bankaların mevduat faiz oranlarını araştırıyorlar.

Vatandaşlarımız korona virüs sürecinden ekonomik anlamda oldukça olumsuz etkilendi. Vatandaşlarımız tarafından birikim yapmak ve doğru yere yatırım yapmak da oldukça önemli olduğu için banakların mevduat faiz oranlarını her yerden takip ediyorlar. Vatandaşlarımız tarafından hangi bankalar mevduat faiz oranlarını açıkladı? Hangi bankanın mevduat hesabına TL yatırımı yapan vatandaşlarımız daha avantajlı bir yatırım yapmış olacaktır? Gibi pek çok soru oldukça merak ediliyor. Araştıran ve merak eden vatandaşlarımız için ayrıntıları haber kaynağımızda paylaştık.

Vatandaşlarımız tarafından korona virüs ile birlikte gelen ekonomik sıkıntılar ile mücadele edilmeye çalışıyor. Gelen işsizlik ve beraberindeki ekonomik sıkıntılarla mücadele eden vatandaşlarımız bir de bunun yanında birikim yapmaya çalışıyorlar. Vatandaşlarımız için yapacakları birikim korona virüs döneminde iyice artmıştır. Vatandaşlarımız bu dönemde ekonomik sıkıntılar arasında yaptıkları birikimleri de doğru yerde değerlendirmek ve doğru yere yatırım yapmak istiyorlar.

Bunun için de vatandaşlarımız paralarını mevduat hesaplarına faize yatırıyorlar. Bunun için de vatandaşlarımızın gündeminde bankaların mevduat hesapları var. Vatandaşlarımız her yerden bankaların güncellenen mevduat faiz oranlarını araştırıyorlar. Vatandaşlarımızın araştırmaları devam ederken güncel açıklanan mevduat faiz oranlarına sizler için haberimizde yer verdik.

Mevduat Faiz Oranları Merakla Bekleniyor!

Vatandaşlarımız mevduat faiz oranlarını merakla bekliyorlar. Yapılacak olan birikimler için en iyi adres olan bankaların faiz oranları vatandaşlarımız için oldukça önemlidir. Yapılan birikimler için ev ve araba almak da tercih ediliyordu. Vatandaşlarımız yatırımlarını ev ya da araba almak için de kullanıyorlardı. Korona virüs ile birlikte gelen konut ve araç ihtiyacı da vatandaşlarımızın yatırımlarını bu yönde yapmasına neden oluyordu.

Geçtiğimiz günlerde yaşanan faiz artışları nedeniyle vatandaşlarımız konut ve araç kredilerinden faydalanamayınca çareyi birikim yapmak için bankaların mevduat hesaplarında buldular. Vatandaşlarımız tarafından bankaların mevduat hesapları oldukça merak ediliyor. Merak eden ve araştıran vatandaşlarımız yatırımlarını doğru yere yapsınlar diye sizler için oranları açıkladık.
işte bankalar ve en yüksek mevduat faiz oranları!

- Aktif Bank N Kolay Bono Hesabı 32 günlük vadeli mevduat hesabı faiz oranı % 16.50

- Alternatif Bank VOV hesap Avantajlı TL Tanışma Faizi 32 günlük vadeli mevduat hesabı oranı % 16.00

- QNB Finansbank 32 günlük e vadeli mevduat hesabı tanışma faizi % 15.50


- CEPTETEB 32 günlük vadeli mevduat hesabı faiz oranı % 15.50

- ICBC Bank 32 günlük vadeli emlak365.com mevduat hesabı faizi % 15.00

- Burgan Bank e vadeli mevduat 32 günlük vadeli hesap faiz oranı % 15.00

- İNG Bank Turuncu Ekstralı Hoşgeldin faizi 32 günlük vadeli mevduat hesap faiz oranı % 15.00

- Odeabank hoşgeldin oksijen hesap 32 günlük vadeli mevduat hesabı faiz oranı % 14.50

- Halkbank 32 günlük vadeli mevduat hesabı faizi % 14.25

- Fİbabanka Kiraz Hesap 32 günlük vadeli mevduat hesabı faiz oranı % 14.00

- Ziraat Bankası 32 günlük vadeli mevduat hesabı faizi % 13.50

- Garanti Bankası e vadeli hesap 32 günlük vadeli mevduat hesabı faiz oranı % 13.50

- Şekerbank vadeli mevduat 32 günlük vadeli hesap faiz oranı % 12.25

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR