Melih Gökçek AK Parti Genel Başkan Yardımcısı mı Olacak? Melih Gökçek’e Yeni Görev İddiası!

Melih Gökçek AK Parti Genel Başkan Yardımcısı mı Olacak? Melih Gökçek’e Yeni Görev İddiası!

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, AK Parti'de yeniden görev mi alacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini bırakan ve geçtiğimiz seçimlerde aday gösterilmeyen Melih Gökçek geri dönüyor! Kulislerde son dakika Melih Gökçek iddiası...

31 Mart yerel seçimlerinin ardından AK Parti'de büyük bir değişim rüzgarı yaşanıyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerel seçimlerde yaşanan "başarısızlığın" ve Büyükşehir Belediyeleri'nin kaybedilmesinin ardından AK Parti'de değişikliğe gidiyor. AK Parti'de değişim rüzgarlar eserken, eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e de görev verileceği iddiası kulislerde konuşulmaya başlandı!

5 dönem Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapan, ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla görevi bırakan ve kenara çekilen Melih Gökçek, yeniden AK Parti'de görev alacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Melih Gökçek için Ak Parti Genel Başkan Yardımcılığı pozisyonunda görev vereceği konuşuluyor.

ALİ BABACAN VE ABDULLAH GÜL'E KARŞI AK PARTİ'DE DEĞİŞİM RÜZGARLARI


Ali Babacan, Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu'nun yeni siyasi parti çalışmalarının gündemde olduğu şu dönemde, AK Parti, eski neferlerini bir bir geri çağırıyor. Kısa bir süre önce Bülent Arınç'ın yer aldığı Yüksek İstişare Kurulu da gündeme oturmuştu. Şimdi de Melih Gökçek'e yeniden görev verileceği, bunun da eski AK Parti'li isimlerle tekrar "barışma" anlamına geleceği iddiası gündemde.

AK Parti 7. Olağan Kongresi'nde Melih Gökçek'in AK Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirileceği iddiası sosyal medyayı da salladı. İlerleyen günlerde Gökçek'in göreviyle ilgili iddiaların netlik kazanması bekleniyor.

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR