Maaşınızın 25 Katına Kadar Kredi Veren Bankalar Hangileridir? Başvuru Şartları Nelerdir?

Maaşınızın 25 Katına Kadar Kredi Veren Bankalar Hangileridir? Başvuru Şartları Nelerdir?
YAYIN TARİHİ: 26.06.2020 18:24:00
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Sizlere bu yazımızda çalışma maaşı veya emekli maaşınızın 25 katına kadar kredi veren bankalar hakkında bilgiler vereceğiz.

Maaşınızın 25 katına kadar kredi veren bankalar hangileridir? Maaşınızın 25 katına kadar kredi veren bankalar ve başvuru şartları nelerdir? Maaşınızın 25 katına kadar kredi almak için hangi bankalardan başvuru yapılır? Sizlere bu yazımızda çalışma maaşı veya emekli maaşınızın 25 katına kadar kredi veren bankalar hakkında bilgiler vereceğiz.

İhtiyaç kredilerinde bankalar, müşterilerin kredi başvurularında belirli limitlere göre krediler vermektedirler. Özellikle maaş müşterilerinin banka şartlarına uygun olmaları durumunda maaşlarına göre kredi verildiğini söylemek istiyoruz. Kredi başvurusu yaptığınızda banka şartlarına uygun olan müşteriler hemen ihtiyaç kredisi kullanabileceklerdir. Maaşınızdan ziyade bankalar kredi notunuza bakarak sizlere onay verirler. Kredi notu 1100 ve üzerinde olanlar hemen bankalardan istedikleri kredileri kullanabilirler.

Şimdi sizlere bu bankaların hangileri olduğunu ve başvuru aşamaları hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Tüm ihtiyaçlarınız için bu kredilere başvurunuzu yapabilirsiniz. İhtiyaç kredileri, emekli kredileri, tadilat kredileri hep aynı kategori içinde değerlendirilmektedir.

Akbank Maaşın 25 Katına Kadar Kredi Başvurusu

Akbank ihtiyaç kredilerinde uygun faizlerle ve anında onay vererek işlem yapan bir bankadır. Sizde Akbank üzerinden anında maaşınıza göre ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Maaşınızın 25 katına kadar kredi kullanacaksanız en yakın Akbank şubesine gidebilirsiniz. Banka şubesine gittiğinizde maaşınızın 25 katına kadar krediniz hesaplanır ve ona göre onay verilmektedir. Bankanın en üst limiti 100000 TL olarak bilinmektedir.
Eğer bu bankadan maaş alıyorsanız da 50.000 TL’ye kadar kredinizi Akbank Direkt internet bankacılığı üzerinden kullanabilirsiniz. Banka kredi başvurusu yaptırdığı müşterilerine online olarak hemen sonuç verir ve onaylanan krediyi anında hesabınıza atabilmektedir.

Ziraat Bankası Maaşın 25 Katına Kadar Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası üzerinden maaşın 25 katına kadar kredi başvurusu verilmektedir. Kredi başvurusu yaptırdığınızda banka kredi notunuzu ve kredi sicilinizi sorgulamasını yaptıktan sonra, kredi onayını verecektir. Bankadan maaş alan müşteriler sadece bu kredi kampanyasından yararlanmaktadırlar. Ziraat Bankası üzerinden çalışan müşteriler bu kredileri kullanabilmeleri için en az 6 aylık sigortalarının olması gerekmektedir. Kredi başvurusu sadece banka şubelerinden yapılmaktadır. Banka alacağınız kredilerde vade olarak 60 ay vade ile kredi imkanı vermektedir.

Garanti BBVA Maaşın 25 Katına Kadar Kredi İmkanı

Garanti BBVA üzerinden de maaşınızın 25 katına kadar kredi kullanabilirsiniz. Bu bankadan kredi alacaksanız maaş müşterisi olma şartı yoktur. Banka en az 90 günlük sigortası olan müşterilerine anında kredi imkanı sağlamaktadır. 100.000 TL’ye kadar aynı gün içinde kredi kullanmak istiyorsanız, size en yakın Garanti BBVA şubesine giderek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda 5 dakika içinde sonucu öğrenebilir ve onay almanız durumunda da kredinizi kullanabilirsiniz. Banka şubesine gidecek zamanı olmayan müşteriler ise resmi internet sitesine giderek hemen ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurup kredi onayı alabilmektedirler.
Sizlere bu yazımızda maaşınızın 25 katına kadar kredi alacağınız bankalar hakkında bilgiler verdik. Sizde bu şekilde maaşınıza göre kredi hesaplamanızı yapabilirsiniz.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR