Maaşını ING’ye Getirene 2.550 TL Promosyon!

Maaşını ING’ye Getirene 2.550 TL Promosyon!

ING Bank, emekli maaşını getiren yeni müşterilerine 2.550 TL’ye varan nakit promosyon ve düşük faizli ihtiyaç kredisi veriyor.

ING Bank, emekli maaşını getiren yeni müşterilerine 2.550 TL’ye varan nakit promosyon ve düşük faizli ihtiyaç kredisi veriyor. Bankanın nakit promosyon ve özel ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde bütçenizi genişletebileceksiniz. İşte, ING Bank’ın 2.550 TL promosyonu ve düşük faizli özel ihtiyaç kredisi kampanyasına dair önemli detaylar…

ING Bank, emekli maaşını kendi bünyesine taşıyan yeni müşterilerine 2.550 TL’ye varan nakit promosyon ve düşük faiz oranlı ihtiyaç kredisi tanımlıyor. Banka çifte fırsat denilebilecek bu kampanyaları ile emeklilerin hayatlarını büyük ölçüde kolaylaştırıyor.

Haberimizde siz okuyucularımız için ING Bank’ın “Maaşını Getirene 2.550 TL promosyon ve düşük faizli ihtiyaç kredisi” kampanyasını tüm detaylarıyla inceleme altına aldık. İşte ING Bank’ın 2.550 TL promosyonu ve düşük faizli ihtiyaç kredisine dair önemli detaylar… Siz de bu haberi okuduktan sonra emekli maaşınızı ING Bank’a taşımak isteyeceksiniz. İşte detaylar…

Maaşını getiren emekliye 2.550 TL ve düşük faizli ihtiyaç kredisi!


ING Bank, emekli maaşını taşıyan müşterilerine aylık yüzde 0,79 faiz oranı ile 60 aya varan vadede bireysel ihtiyaç kredisi kullandırırken, 750 TL’ye varan nakit promosyona ilave olarak Turuncu Ekstra ile 750 TL harcama yapılan her ay için 50 TL promosyon hediye ediyor. Böylece ING Bank müşterisi olan emekliler, üç yıllık taahhüt için 1.800 TL, toplamda ise 2.550 TL’ye varan nakit promosyondan faydalanabilecek.

ING’ye gelen emeklilerin maaş gününü beklemiyor!

ING Bank’a maaşını getiren emekliler, 2.550 TL promosyon hakkının yanısıra bankanın sağladığı önemli avantajlardan da faydalanıyor. ING’nin emeklilere sağladığı Destek Hesap sayesinde nakit ihtiyacı olan müşteriler hesaplarında para olmasa bile nakit çekebiliyor ve maaşlarını yalnızca ING Bank bankamatiklerinden değil, diledikleri bankamatikten ücretsiz olarak çekebiliyorlar.

Emekli maaşı ING’ye nasıl taşınır?

Maaşını ING Bank’a taşımak isteyen emeklilere şubeye gitmelerine gerek kalmadan e-Devlet kapısı üzerinden işlem yapma seçeneği sunuyor. Dileyen emeklilerin aynı işlemi yapmak istediklerinde yalnızca nüfus cüzdanı ile en yakın ING Bank şubesine gitmesi yeterli olacaktır.
Konuya ilişkin merak ettiklerini öğrenmek isteyen ING Bank’ın emekli müşterileri dilerlerse 0850 222 0 600’ü arayabilirler.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER