Kredi Notu Sıfır Olanlar İçin Kredi İmkanı! Acil Nakde İhtiyacı Olanlara 30.000 TL- 50.000 TL Kredi

Kredi Notu Sıfır Olanlar İçin Kredi İmkanı! Acil Nakde İhtiyacı Olanlara 30.000 TL- 50.000 TL Kredi

Düşük kredi notu olanlar kredi kullanabilir mi? Kredi notu sıfır olanlar kredi kullanabilir mi? Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar hangileridir? Kredi notu sıfır olanlara kredi veren özel bankalar hangileridir? Bankaların şartları...

Kredi almak isteyen vatandaşlar kredi notu düşük olduğu taktirde kredi almaları mümkün olmamaktadır. Fakat bazı bankalar, kamu ve özel bankalar, acil nakde ihtiyacı olan vatandaşın yanında olarak, kredi notları düşük olsada kredi desteği sağlamaktadır. Kamu bankaları 30 bin TL, 50 bin TL'ye kadar kredi notu düşük olan vatandaşlara kredi desteği sağlıyor. Bazı özel bankalar da aynı şekilde kredi notu sıfır olanlara kredi desteği sağlamaktadır.

KREDİ NOTU DÜŞÜK OLANLAR KREDİ ALABİLİR Mİ?

Kredi kullanmak isteyen vatandaş için en önemli şartlardan biri kredi notlarının belli bir seviyenin üzerinde olması gerekmektedir. Belirlenen bu şartların sağlanması halinde kredi alınabilecektir. Fakat bu şartları sağlayamayan kişiler içinde bazı ek seçenekler sunulmaktadır.

Bazı bankalar tarafından kredi notu düşük olan vatandaşlar için ihtiyaç kredisi desteği sunmaktadırlar. Fakat bazı ek taleplerde bulunmaktadır bankalar. Bu taleplerin sağlanması durumunda kredid esteği verilmektedir.

KREDİ NOTU DÜŞÜK OLANLARA KREDİ DESTEĞİ SAĞLAYAN BANKALAR?

Garanti Bankası, Ziraat Bankası, Vakıfbank, QNB Finansbank tarafından kredi notu düşük olan vatandaşlar için kredi desteği sağlanmaktadır. Belirlenmiş şartların yerine getirilmesi sonucunda kredi desteği sağlanacaktır. Bankaların şartları nelerdir;

GARANTİ BBVA DÜŞÜK NOTLA KREDİ ALMA ŞARTLARI?

Garanti BBVA tarafından müşterilerine 40.000 TL'ye kadar kredi desteği sağlanmaktadır. Garanti BBVA tarafından sağlanan bu krediden faydalanmak için talep edilen şartlardan biri ise en az 3 aylık sigortanın olması gerekmektedir. Müşteriler bu kredi imkanından yararlanmak için başvurularını Garanti BBVA şubelerinden yapmaları gerekmektedir.

VAKIFBANK DÜŞÜK NOTLA KREDİ ALMA ŞARTLARI?

Vakıfbank tarafından daha önce müşterisi olmamış müşterilerine kredi desteği sağlanmaktadır. Düzenli gelir şartının sağlanması ve maaşa göre ödenen bu kredi imkanından yararlanmak için en az 1 yıllık sigorta talep edilmektedir.

QNB FİNANSBANK DÜŞÜK NOTLA KREDİ ALMA ŞARTLARI?

Kredi notu düşük olan vatandaşlara kredi desteği sağlayan bankalardan biride QNB Finansbank'tır. Banka tarafından kredi notu düşük olan kişilere 10.000 TL'ye kadar kredi desteği sağlanmıştır. Bu kredi desteği 60 ay vadeli olarak sunulmaktadır.


ZİRAAT BANKASI DÜŞÜK NOTLA KREDİ ALMA ŞARTLARI?

Kamu bankalarından Ziraat Bankası da, ihtiyaç sahibi kişilere kredi notu sıfır olması durumunda 50.000 liraya kadar kredi desteği sağlamaktadır.

Bu krediyi almak için, Bankanın şartı ise en az 6 aylık sigortanızın bulunması gerekmektedir.

Bu kredi için şubelere göre bazı değişikler olmaktadır. Bazı Ziraat Bankası şubeleri kefil de istemektedir. Bu kredi için eğer kefil bulunur ve başvuru yaparsanız alacağınız kredi olanağıda artmaktadır.

GARANTİ BANKASI'NIN ŞARTLARI NELERDİR?

Garanti BBVA tarafından, en az 3 aylık sigortası olan vatandaşlara kredi imkanı sağlanmaktadır. Bankanın şartları arasında yer almaktadır.

Garanti BBVA tarafından, İhtiyacınıza göre 40.000 liraya kadar kredi imkanı sağlanmaktadır.

Kimlik bilgilerinizle beraber en yakın Garanti BBVA şubesine başvurmanız durumunda kredi onaylanıyor ve uygun faizlerle sağlanmaktadır.

Ayrıca kredi notu sıfır olan vatandaşlar istedikleri taktirde kredi kartı da alabilmektedirler. Kredi kartı limiti 1.000 liraya yakın bir tutarda olmaktadır.

QNB FİNANSBANK ŞARTLARI NELERDİR?

Kredi notunuz sıfırsa eğer 3 aylık sigortanızın olması halinde, en yakın QNB Finansbank şubesine kefille birlikte başvuru yapabilirsiniz.

Kredi limiti, 10.000 TL olarak belirlenmiştir.

Kullanacağınız kredi için 60 ay vade imkanı sağlanmaktadır.

Kredi kartı istiyorsanız eğer size özel düşük limitli bir kart sunulmaktadır.DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER