Kredi Kartı Borcuna Karşılık Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Kredi Kartı Borcuna Karşılık Kredi Veren Bankalar Hangileridir?
YAYINLANMA TARİHİ: 03.04.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Kredi kartı borcuna karşılık kredi veren bankalar hangileridir? Kredi kartı borcumuza göre kredi imkanı sağlayan bankalar var mı? İcralık olan borçlara göre kredi alınır mı?

Kredi kartı borcuna karşılık kredi veren bankalar hangileridir? Kredi kartı borcumuza göre kredi imkanı sağlayan bankalar var mı? İcralık olan borçlara göre kredi alınır mı? Sizlere bu yazımızda kredi kartı borcu için kredi veren bankalar hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Kredi kartı kullanan müşteriler bu kredi kartı borcunu yükselttikleri zaman ödemekte zorluk çekmektedirler. Sizlerde eğer kredi kartı borcunuz varsa ve ödemekte zorluk çekeceğinizi düşünüyorsanız bazı bankaların kredi kampanyalarına girerek bu borçları kapatabilir ve kredi kartı için kredi almış olursunuz. Bu kredileri her banka vermez. Sizin başvuru yapacağınız kredi çeşidi borç transfer kredisi olacaktır. Öncelikle kredi kartınızın bağlı olduğu banka şubesine giderek bu bankadan kredi alıp alamayacağınızı öğrenmeniz gerekmektedir. Eğer bankanızda böyle bir kampanya yoksa aşağıdaki bankalara başvuru yaparak kredi kartınızı kapatabilirsiniz.

İcralık Olan Kredi Kartı Borcuna Karşı Kredi Alınır mı?

Bankalardan bu kredileri alacak olan kişilerin merak ettikleri konulardan birisi de icralık olan borçların bu kredilerde verilip verilmediğidir. Kredi kartı borcunuz icralık olduysa banka size kredi vermez. Bu durum için kullanılan krediler değildir. Bu verilecek kredi kartı borcuna kapatma kredileri güncel ödemekte olduğunuz krediler için geçerlidir. Kredi kartı borcuna karşılık kredi başvurusu kredi notu 1100 ve üzerinde olan, bankalarda sıkıntısı olmayan kişilerin başvuru yapacağı kredilerdir. Bu sebeple şartlara uygun değilseniz kredi alamazsınız. Şimdi sizlere kredi alacağınız bankalar hakkında bilgiler verelim.

Şekerbank Borç Kapatma Kredisi Başvurusu 100.000 TL’ye Kadar

Şekerbank kredi kartı borcu olan kişilerin kredilerini 100.000 TL’ye kadar kapatarak kredi imkanı vermektedir. Sizde eğer kredi başvurusu yapacaksanız Şekerbank şubelerine giderek borç transfer kredisi istediğinizi söyleyebilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler çalışıyorsa en az 3 aylık sigortası olması gerekiyor. Emekli olan müşteriler ise bankaya maaş taşıması yapması gerekiyor. Bu banka borç kapatma kredisi verirken sizin tüm kredilerinizi ve kredi kartı borçlarınızı kapatacaktır. Başvurular sadece banka şubelerinden yapılmaktadır. Aldığınız kredilerde banka sizin kart borçlarınızı IBAN numaralarına gönderecek ve borç kapatma yazılarını isteyecektir. Kullandığınız kredilerde 60 ay vadeli olarak kredi imkanından faydalanabilirsiniz.


Vakıfbank Kredi Kartı Borcuna Karşılık Kredi Kampanyası

Vakıfbank kamu bankası olmasından dolayı müşterilerin en çok tercih ettikleri bankalardan birisi olmuştur. Bu bankadan kredi başvurusu yapacak olan kişiler eğer kredi kartı borcu kapatması kredisi alacaklarsa en uygun faiz oranlarından yararlanacaklarını da söylemek istiyoruz. Kredi kartı borcu olan ve bu borçları kapatmak isteyenler sadece kredi kartı için bu kapatma kredilerini alabilirler. Krediler 100.000 TL’ye kadar verilmektedir. 60 ay vadeli olarak verilen bu kredilerde siz isterseniz diğer banka kredileriniz de kapatılacaktır. Bu bankadan kullandığınız kredi kartında size özel faiz indirimlerinden de faydalanabilirsiniz. Başvuru için banka şubesine gitmeniz yeterlidir.

QNB Finansbank Kredi Kartı Borcuna Karşılık Kredi Kampanyası

50.000 TL’ye kadar olan kredi kartı borçlarınızı 60 ay vadeli kredi ile kapatmak istiyorsanız size en yakın QNB Finansbank şubesine gidebilirsiniz.  Tüm bankalarda olan kredi kartı borçlarınızı tek bir bankada toplamak için bu banka size kredi verecektir. Ayrıca diğer bankalardaki kredi kartlarını iptal ettikten sonra kredi alıp bu bankanın Card Finans özellikli kredi kartına da başvuru yapabilirsiniz. Eğer bu kredi kartına onay alırsanız banka şubesinden hemen kartınızı teslim alacaksınız. Uygun faiz oranları ve borç kapatma seçenekleri ile ilgili detaylı bilgileri en yakın banka şubesinden alabilirsiniz.

Burgan Bank Kredi Kartı Borcuna Karşılık Kredi Kampanyası

Burgan bank son zamanlarda krediler konusunda oldukça yüksek bir atılım yapmaktadır. Borç kapatma kredilerinde de özellikle kredi notu düşük olan müşterilere yardımcı olunmaktadır. Sizde bu bankadan kredi başvurusu yapacaksanız kredi notunuz düşük olsa bile banka politikasına uygunsanız hemen 100.000 TL’ye kadar kredi kullanıp tüm banka borçlarınızı kapatabilirsiniz. Burgan Bank şubelerinden yapılacak olan bu kredi başvurusunda emekli olmanız durumunda emekli maaşınızı burgan bank’a taşırsanız aynı gün kredi onayını alabilirsiniz. Size en yakın olan şubeye giderek krediler ve detayları hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca bu bankadan kredi alacak olan müşteriler ihtiyaç kredisi limiti yetmiyorsa bankaya ipotek verip kredi limitini yükseltebilirler.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER