Kredi Faiz Oranlarını Düşüren Bankalar Ve Bu Bankaların Kredi Kampanyaları Nelerdir?

Kredi Faiz Oranlarını Düşüren Bankalar Ve Bu Bankaların Kredi Kampanyaları Nelerdir?

Sizlere haberimizde son dakika kredi kampanyası olarak açıklanan bankaların yeni kampanyaları ve kredi başvuru şartları hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızda sadece ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilerin başvuru yapabileceği bankalar var.

Sizlere haberimizde son dakika kredi kampanyası olarak açıklanan bankaların yeni kampanyaları ve kredi başvuru şartları hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızda sadece ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilerin başvuru yapabileceği bankalar vardır. İşte detaylar…
Kredi faiz oranlarını düşüren bankalar yayımlandı. Sizlerde ihtiyaç kredisi alacaksanız, bazı bankalardan düşük faiz oranları ile anında kredi kullanabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında ihtiyaç kredilerinde başvuru sayısı bir rekora ulaşmıştır. Para ihtiyacı olan herkes, bankalardan kredi başvurusu yaparak bu ihtiyacını gidermek istemektedir. Bankalarda talep çok olduğu için sürekli güncel kredi kampanyaları yapmaktadırlar. İşte sizlere uygun faiz oranları ile anında kredi alacağınız bankalar hakkında bilgiler verelim..

İş Bankası Uygun Kredi Başvurusu

Uygun kredi alacağınız bankalardan birisi İş Bankası’dır. Banka 50.000 TL’ye kadar sizlere kredi imkanı vermektedir. Dilerseniz banka şubesinden dilerseniz İş Cep uygulaması üzerinden 60 ay vadeye kadar kredinizi kullanabilirsiniz. İş Bankası üzerinden uygun kredi başvurusu yaptığınızda online onay alırsanız, bankaya gitmeden kredinizi hesaba atabilirsiniz.

Garanti BBVA Uygun Kredi Başvurusu

Kredi faiz oranlarını düşüren bankalardan birisi de Garanti BBVA olmuştur. Kredi notu yüksek olan müşterilerine 0.99 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi vermektedir. Bu bankadan kredi alacaksanız en yakın banka şubesine gidebilir veya bankanın resmi internet sitesi üzerinden kredi başvuru formunu doldurabilirsiniz. Garanti BBVA üzerinden alacağınız bu kredilerde 60 ay vadeye kadar sizlere kredi desteği verilecektir.

Odeabank Uygun Kredi Başvurusu

Odeabank SMS ve internet üzerinden ihtiyaç kredisi vermektedir. Banka SMS ile kredi başvurusu yapan müşterilere ayrı faiz oranı ile kredi kullandırırken, Online olarak başvuru yapan müşterilerine ayrı faiz oranı ile işlem yapmaktadır. Mesaj atarak kredi başvurusu yapacaksanız, Nakit yazın boşluk bırakın ve TC KİMLİK numaranızı 8444’e gönderin. Kredi başvurusu yapmış olacaksınız. Bu bankanın internet bankacılığını kullanıyorsanız da aynı gün içinde 30.000 TL’ye kadar kredinizi hesabınıza atabilirsiniz. Kredi onayı aldığınızda şubeye gitmeden işlem yapmanız  mümkündür.

TEB Uygun Kredi Başvurusu

TEB uygun faiz oranları ile kredi başvurusu yapmanız için en yakın şubeye sizleri davet edecektir. Sadece kimliğinizle giderek bu bankadan 50.000 TL’ye kadar hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz. TEB uygun faizlerle kredi almanız için sizlere çok iyi kredi kampanyaları sunacaktır. Ayrıca internet sitesi ve mobil bankacılık ile kredi başvurusu yaparsanız hemen onay alıp, anında hesabınıza paranızı atabilirsiniz. Bu kampanyadan sadece TEB hesabı olan müşteriler yararlanacaktır.

ING Uygun Kredi Başvurusu

ING üzerinden internet sitesine girerek hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka 50.000 TL’ye kadar sizlere 60 ay vadeli kredi imkanı sunacaktır. Sizlerde ING üzerinden hızlı ve anında kredi alacaksanız, banka kredi notunuzun yüksek olması gerekiyor. Ayrıca bu banka düşük faizli kredi alacak olan kişilerden kredi notunun yüksek olmasını isteyecektir. Eğer kredi skorunuz yüksek ise bankadan kredi kullandığınızda uygun faizlerle işlem yaparsınız.
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER