Kredi faiz oranları güncel durumu, Halkbank, Ziraat, Vakıfbank ve Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

Kredi faiz oranları güncel durumu, Halkbank, Ziraat, Vakıfbank ve Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi
YAYINLANMA TARİHİ: 22.05.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Güncel kredi faiz oranları konusunda her gün yenilenen ve değişen oranlar var. Kredi kullanmak isteyen vatandaşlarımız her gün web sayfamızı takip ediyor ve güncel kredi faiz oranları 2020 durumunu öğreniyor.

Güncel kredi faiz oranları konusunda her gün yenilenen ve değişen oranlar var. Kredi kullanmak isteyen vatandaşlarımız her gün web sayfamızı takip ediyor ve güncel kredi faiz oranları 2020 durumunu öğreniyor. Bizler de haber merkezi olarak ihtiyaç kredisi faiz oranları, taşıt kredisi faiz oranları, konut kredisi faiz oranları ve diğer tüm kredi modellerinin faiz oranlarını güncel olarak sayfamızda belirtiyoruz. Özellikle Ramazan Bayramı kredisi faiz oranları konusunda kişilere ve tüketicilere kolaylık sağlayan bankaların sayfamızda yer almasına dikkat ediyoruz. Kredi faiz oranları ne kadar? Hangi banka düşük faizli kredi veriyor? Gibi sorularınızın cevaplarını tamamı ile burada bulacağınız haberimizin detaylarını hemen inceleyelim… Ziraat Bankası, Akbank, İş Bankası, Halkbank, Garanti ve diğer tüm bankaların kredi faiz oranlarının yer aldığı haber detayda…

Konut kredisi faiz oranları, ihtiyaç kredisi faiz oranları, bireysel kredi çekecek olan tüm tüketicilerin merak ettiği en büyük sorulardan bir tanesidir. Özellikle kredi faiz oranları düştü mü sorusu ile internette arama yapan tüketiciler, güncel kredi faiz oranları sayfasını takip ediyor. Peki, kredi faizleri düştü mü? İşte, 2020 Mayıs ayı banka kredi faiz oranları hakkında detaylı bilgiler. Kredi faiz oranları ile alakalı tüm detaylar anlık olarak bankalardan çekiliyor ve hazırlanıyor. Her yıl olduğu gibi bu yılda da Ramazan Bayramı için kredi kampanyası başlatıldı. İlk Ramazan Bayramı kredisini yine İş Bankası başlatmış bulunmakta. 'Güncel kredi faiz oranları' sorularının yanıtlarını arayanlar için biz de en yeni oranları haberimizde derledik! İşte Ziraat, Halkbank, Akbank, TEB ve diğer bankaların son dakika ihtiyaç - taşıt - konut kredisi faiz oranları...

BANKALARIN GÜNCEL KREDİ FAİZ ORANLARI 2020

Bankaların güncel kredi faiz oranları son gelen Merkez Bankası faiz indirimi sonrasında daha da düşmüş bulunmaktadır. Güncel kredi faiz oranları yüzde 1’in üzerinde çok az bulunmaktadır. Genellikle kredi faiz oranları yüzde 1’in altında tutuldu. Bu sayede tüm ihtiyaç sahibi tüketiciler hızlı ve kolay kredi çekebilecek. Aşağıda listelediğimiz tüm bankalar bankaya gitmeden kredi veren bankalar listesi içerisindedir. Bu nedenle onaylanan kredinizi anında banka hesabınıza aktarabilir ve dilerseniz ATM’den dilerseniz banka şubesinden dilerseniz de başka bir banka hesabınıza EFT yapabilirsiniz.

ŞUBEYE GİTMEDEN KREDİ VEREN BANKALAR 2020

Şubeye gitmeden kredi veren bankalar 2020 yılında çok daha fazla tüketiciye hitap etmeye başladı. Özellikle insanlar bankaya giderek tonlarca gereksiz evrak imzalamayacakları kredileri tercih ediyor. Bu nedenle tüketicilerin isteklerine göre bankacılık mevzuatları bu duruma göre güncelleniyor. Bankaya gitmeden kredi veren bankalar ve mevcut güncel kredi faiz oranları aşağıdaki gibidir:

ZİRAAT BANKASI FAİZ ORANLARI:

Tüketici kredisi: 0.98
Taşıt kredisi: 0.98
Konut kredisi: 0.94

HALKBANK FAİZ ORANLARI:


İhtiyaç kredisi: 1.07
Taşıt kredisi: 0.94
Konut kredisi: 0.94

VAKIFBANK FAİZ ORANLARI:

Taşıt kredisi: 0.94
Sarı panjur konut kredisi: 0.93

AKBANK FAİZ ORANLARI:

Direkt kredi: 1.45
İhtiyaç kredisi: 1.45
Taşıt kredisi: 1.07
Konut kredisi: 0.92

GARANTİ BANKASI FAİZ ORANLARI:

İhtiyaç kredisi: 0.99
Konut kredisi: 0.99
Taşıt kredisi: 1.09

İŞ BANKASI FAİZ ORANLARI:

Konut kredisi: 1.25
Taşıt kredisi: 1.45
Anında ihtiyaç kredisi: 1.69
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER