Kredi Çekecekler Dikkat! İşte Banka Banka Kredi Faiz Oranları!

Kredi Çekecekler Dikkat! İşte Banka Banka Kredi Faiz Oranları!

Krediler faiz oranlarını mı düşürüyor? Korona virüs salgını ülkemizde yayılmaya devam ederken bankalar bu durumdan nasıl etkileniyor? Bankalarımız bu zor günlerde vatandaşımızın yanında mı olacak?

Krediler faiz oranlarını mı düşürüyor? Korona virüs salgını  ülkemizde yayılmaya devam ederken bankalar bu durumdan nasıl etkileniyor? Bankalarımız bu zor günlerde vatandaşımızın yanında mı olacak? Bankaların faiz oranları vatandaşımızın yüzünü güldürecek mi? Hangi bankalar ihtiyaç kredisi veriyor? Hangi bankaların ihtiyaç kredisi faizleri düşük? Bankalar sadece müşterilerine mi ihtiyaç kredisi veriyor? Bankalardan faizi düşük kredi alabilmek için hangi şartları sağlıyor olmamız gerekir? Bunun gibi aklınızı meşgul eden pek çok soruya sizler için haberimizde yer verdik. İşte detaylar…
Korona virüs salgınıyla birlikte işsizlik oranları artmıştır. Piyasadaki dengelerin değişmesiyle birlikte işsizlik onları artmıştır. İşsizlik oranlarının artmasıyla birlikte ayakta kalamayan işletmeler ve firmalar mecburen işçi çıkartma yoluna gidiyor. Bununla birlikte de işsizlik oranları artıyor. Pahalılığın da buna bağlı olarak artmasıyla birlikte ekonomik anlamda geçinmek zor hale geliyor. İnsanlar ekonomik ihtiyaçlarını karşılamak için ilk olarak bankaların ihtiyaç kredilerine başvuruyorlar. Peki, bankalar ihtiyaç kredisi veriyor mu? Bankalar kimlere hangi şartlarda ihtiyaç kredisi veriyor? Bankalar kaç aya varan vade ile kredi veriyor?  İşte konuya dair merak edilen tüm ayrıntılar…

UYGUN FAİZ ORANLARI İLE KREDİ FIRSATLARI SUNULMAYA BAŞLAYACAK!

Günümüzde pek çok vatandaşımız için sunulmaya başlayacak olan kredi fırsatları pek çok kesimi etkileyen önemli unsurlar arasında bulunmaktadır. Kredi notu yüksek olan bireyler için son dakika müjdeli haber gelmesi ile beraber dikkatleri üzerine çekmektedir. Merkez bankası politikaları tarafından açıklanan son dakika açıklamalar ardından Pek çok banka kredi faiz oranlarını arttırarak gündemimizde ki yerini almaktadır. Kredi faiz oranları artış göstermesinin ardından pek çok banka tarafından yeni kredi olanakları sunulmaya başlayacak ve böylelikle vatandaşlarımız kredi olanaklarını değerlendirmek için kredi başvurularını banka üzerinden gerçekleştirme fırsatını bulabilecektir.

Emekli ve orta gelir sahibi olan vatandaşlarımız için sunulan bu olanaklar karşısında milyonlarca vatandaşımız kredi fırsatlarını değerlendirebilmek için araştırmalarını sürdürmektedir. Konut kredisi, taşıt kredisi ve bireysel ihtiyaç kredi fırsatlarından yararlanmak isteyen vatandaşımız hangi bankanın kaç faiz oranı ile kredi fırsatını sunduğunu bildirmesi ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Yapılan açıklamalar dahilinde milyonlarca vatandaşımız için sunulan kredi olanakları kredi faiz oranları ile dikkatleri üzerine çekmesi ile ihtiyaçlarını karşılamak için kredi çekme ihtiyacı duymaktadır. Böylelikle bankalar tarafından yapılan son dakika açıklamalar ile güncel 2020 faiz oranları açıklanması ile ön plana çıkmaktadır.

2020 GÜNCEL FAİZ ORANLARI AÇIKLANDI! İŞTE AYRINTILAR…
ZİRAAT BANKASI FAİZ ORANLARI

Tüketici kredisi: 1.24

Taşıt kredisi: 1.15

Konut kredisi: 1.09

HALKBANK FAİZ ORANLARI

İhtiyaç kredisi: 1.21

Taşıt kredisi: 1.15

Konut kredisi: 0.99

VAKIFBANK FAİZ ORANLARI

Sarıpanjur konut kredisi: 1.09

İhtiyaç kredisi: 1.24

Taşıt kredisi: 1.15

GARANTİ BBVA FAİZ ORANLARI

İhtiyaç kredisi: 1.44

Konut kredisi: 1.29

Taşıt kredisi: 1.47

TÜRKİYE İŞ BANKASI FAİZ ORANLARI

İhtiyaç kredisi: 1.30


Taşıt kredisi: 1.20
Ev kredisi: 1.15

TEB FAİZ ORANLARI

İhtiyaç kredisi: 1,2

Taşıt kredisi: 1.26

Konut kredisi: 1.29

QNB FİNANSBANK FAİZ ORANLARI

İhtiyaç kredisi: 1.07

Konut kredisi: 1.49

Taşıt kredisi: 1.45

DENİZBANK FAİZ ORANLARI

İhtiyaç kredisi: 1.66

Tüketici kredisi: 1.66

Mortgage kredisi: 1.29

Taşıt kredisi: 1.46

YAPI KREDİ FAİZ ORANLARI

İhtiyaç kredisi: 1.25

Taşıt kredisi: 1.25

Konut kredisi: 1.45

AKBANK FAİZ ORANLARI

Direkt kredi: 1.65

İhtiyaç kredisi: 1.57

Taşıt kredisi: 1.33

Konut kredisi: 1.19
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER