Kredi Borcu Olanlara Destek Geldi! QNB Borç Transferi Kredisi Veriyor! SMS ile Başvuru Yapın!

Kredi Borcu Olanlara Destek Geldi! QNB Borç Transferi Kredisi Veriyor! SMS ile Başvuru Yapın!

QNB Finansbank borç transferi kredisi nasıl alınacak? Ödemeler nasıl yapılacak? Koşulları nelerdir? Örnek Tablo...

QNB Finansbank tarafından başka bankalara borcu olan vatandaşlara uygun şatlarda rahat bir nefes almalarını sağlamak adına borç kapatma kredisi sunulmaktadır. Bu kredi başka bankalara olan borçların QNB Finansbank çatısı altında toplanmasına olanak sağlamaktadır. Böylelikle yaşanan sıkıntılı süreci tek bir bankada toplamak ödeme kolaylığı sağlayacaktır.

Vatandaş borçlarını kolayca ödemek adına bankaların borç kapatma kredilerini araştırmaya devam etmektedir. En uygun ve avantajlı faiz oranalrı ve ödeme koşulları ile kredi veren bankalar araştırılmaya devam ediyor. QNB Finansbank'ta uygun ve avantajlı borç kapatma kredileri sunmaktadır. İşte detayları...

QNB FİNANSBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ NEDİR?

QNB Finansbank'ın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre; "Borçlarınızı birleştirin, ödemeleri kolaylaştırın Tüm borçlarınızı bankamızdan kullanacağınız ihtiyaç kredisi ile kapatabilir, geri ödemelerinizi esnek ödeme koşulları ve uygun faiz oranlarıyla gerçekleştirebilirsiniz." açıklaması yapılmıştır.

QNB FİNANSBANK BORÇ KAPATMA KREDİ KOŞULLARI NELERDİR?

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi ile diğer bankalarda bulunan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı Borç Transferi Kredisi ile bankamıza transfer edebilme imkanı sağlamaktadır.

Diğer bankalara olan ihtiyaç kredisi borcunuzun tamamı transfer edilirken, kredi kartı borçları için kısmi ödeme de yapılabilmektedir. Şube ekranında görünen borcunuzun tutarının altındaki miktarlar için transfer yapılamamaktadır.

Ayrıca diğer bankalara yapılacak olan EFT işlemleri, sonraki iş gününde karşı bankaya ulaşmaktadır.


Kredi kartı borçları için yapılacak transfer işlemlerinde ek bir işlem yapılmasına gerek olmamaktadır. Fakat kredi borçlarınız için yapılacak transfer işlemlerinde müşterinin mutlaka karşısındaki bankayla iletişime geçmesi ve bilgilendirme yapması gerekmektedir.

QNB Finansbank Konut Kredisi, Ek Hesap ve QNB Finansbank’taki borçlarınız Borç Transferi Kredisi kapsamında değerlendirilmez.

QNB FİNANSBANK BORÇ TRANSFERİ KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILACAK?

Dilerseniz eğer borç transferi kredisi için başvurunuzu size en yakın QNB Finansbank şubelerine gideerk yapabilirsiniz. Dilerseniz eğerde şubeye gitmeye gerek olmadan ön başvurunuzu, TC kimlik numaranızı 5030’a SMS olarak göndererek kolaylıkla yapabilirsiniz. 

BORÇ TRANSFER KREDİSİ FAİZ VE ORANLAR NE KADAR?
 
 ALINACAK ÜCRETLER
(BSMV Dahil)
TOPLAM MALİYET ORANLARI
Kredi TutarıKredi
Faiz Oranı (Aylık)
Kredi Vadesi (Ay)Kredi Taksit Tutarı
(Aylık)
Kredi Tahsis Ücreti
(BSMV Dahil)
Sigorta Prim TutarıYıllık
Toplam
Maliyet
10.000 TL%1,4936379 TL52,5 TL308.46 TL%24.1692
10.000 TL%1,9636415 TL52,5 TL314.76 TL%32.7000
10.000 TL%2,2436437 TL52,5 TL318.44 TL%38.0352


BORÇLARINZIN ARASINDA KAYBOLMAMAK İÇİN QNB FİNANSBAK'TAN DESTEK ALIN!

QNB Finansbank Esnek ve uygun ödeme koşulları ile kredi taşıma imkanı sunulmaktadır.

QNB Finansbank Karşı bankalara ücretsiz EFT imkanı sunulmaktadır.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR