Konut Kredisi, Taşıt Kredisi ve İhtiyaç Kredisi Güncel Faiz Oranları Ne Kadar Oldu?

Konut Kredisi, Taşıt Kredisi ve İhtiyaç Kredisi Güncel Faiz Oranları Ne Kadar Oldu?

Kredi faiz oranları ile ilgili pek çok vatandaşımız araştırmalarını yapıyor. İhtiyaç sahibi olan bireyler acil paraya sıkışmaları durumunda akıllarına öncelikle bankalardan kredi çekmek gelmektedir.

Kredi faiz oranları ile ilgili pek çok vatandaşımız araştırmalarını yapıyor. İhtiyaç sahibi olan bireyler acil paraya sıkışmaları durumunda akıllarına öncelikle bankalardan kredi çekmek gelmektedir. Bireylerin ihtiyaçları doğrultusunda konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredi fırsatı sunulmaya başlamasının ardından büyük avantajlar son hızıyla devam etmektedir. Milyonlarca vatandaşımızı yakından ilgilendiren son dakika kredi faiz oranlarının açıklanmasının ardından merak konusu oldu. Kredi faizleri özellikle pandemi sürecinde bir hayli düşük olması sebebiyle bu zorlu süreç içerisinde müşterilere destek olmak istenilmektedir. Böylelikle düşük faizli kredilerinin sona ermesinin ardından artış gösteren faiz oranları son zamanlarda yeni bir hareketlenme ile karşı karşıya kaldı.

Kredi faiz oranlarında meydana gelen hareketlenmenin ardından dikkatleri üzerine çekmesinin ardından kredi faiz oranlarının düşüp düşmediğine dair araştırmalar yapılmaktadır. Konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi gibi birbirinden farklı kredi türlerinde bir hayli düşüş meydana geleceği açıklanmasının ardından milyonlarca vatandaşımız bu fırsatları değerlendirebilmek için gündemimizde ki yerini alıyor. Pandemi sürecinde meydana gelen bu önemli avantajlar karşısında kredi çekmek isteyen bireyler araştırmalarını sürdürerek şubeye gitmeden nasıl başvuru yapacağına dair araştırmalarını gerçekleştirmektedir. Kredi faiz oranları ile ilgili tüm ayrıntıları haber adresimiz üzerinden öğrenebilir ve başvuru işlemlerinizi gerçekleştirerek ihtiyaçlarınızı karşılama olanağını elde edebilirsiniz.

KREDİ FAİZ ORANLARI DÜŞTÜ MÜ?

Yeni yıla geçiş yapılmasının ardından kredi faiz oranlarında meydana gelen hareketlenme ile beraber bankalar müşterilerinin yanında olacağına dair araştırmalarını yaparken dikkatleri üzerine çekmektedir. Pek çok vatandaşımız için sunulan bu olanağın ardından on binlerce vatandaşımı bu fırsatları değerlendirmek için gündemimizde ki yerini almaktadır. Pek çok vatandaşımız için sunulan bu fırsatları değerlendirmek isteyen bireyler tarafından kredi faiz oranları düştü mü? Sorusu sık sık gündemimizde bulunmasının ardından faiz oranları merak ediliyor.


Pandemi sürecinde kredi ihtiyaçlarının artış göstermesi üzerine özellikle esnaflar için olağanüstü fırsatlar sunulmaya devam etmektedir. Bu zorlu süreç içerisinde desteklerini esirgemek istemeyen bireylere olağanüstü bir şekilde faiz oranları yayımlanmasıyla beraber bu faiz oranları ile ister ev sahibi olabilirsiniz. İsterseniz de araç sahibi olma fırsatını bulabilirsiniz. Alınan bu kararların gün yüzüne çıkması ile beraber düşük faiz oranları ve uygun ödeme koşulları sayesinde kredi kullanımlarınızı sağlama fırsatını elde edebilirsiniz.

UYGUN ÖDEME KOŞULLARI İLE KREDİ FIRSATLARI!

Bankalar tarafından yapılan açıklamalar dahilinde uygun ödeme koşulları sunulmaya başlamasının ardından büyük fırsatlar sunulmaya başlamış bulunmaktadır. Hem kamu bankası hem de özel bankalar bu zorlu süreç içerisinde mağduriyetin engellemek amacıyla sunmuş olduğu faiz oranlarını açıklamasının ardından başvuru yapmak isteyen bireyler kendine uygun faiz oranları ile başvuru yapma olanağını elde edebilecektir. Başvuru işlemlerinizi banka şubeleri üzerinden gerçekleştirebileceğiniz gibi internet üzerinden anında başvurularınızı yapma fırsatını da bulabilirsiniz.

2020 ZİRAAT BANKASI KREDİ FAİZ ORANLAR
Tüketici kredisi: 1.75
Taşıt kredisi: 1.75
Konut kredisi: 1.65
 2020 HALKBANK KREDİ FAİZ ORANLARI:
İhtiyaç kredisi: 1.69
Taşıt kredisi: 1.57
Konut kredisi: 1.35
 2020 VAKIFBANK KREDİ FAİZ ORANLARI
Taşıt kredisi 1.45
İhtiyaç kredisi: 1.43
SarıPanjur Konut Kredisi: 1.25
 2020 İŞ BANKASI KREDİ FAİZ ORANLARI:
İhtiyaç kredisi: 1.40
Taşıt kredisi: 1.50
Ev kredisi: 1.35
 2020 AKBANK KREDİ FAİZ ORANLARI:
Direkt kredi: 1.77
İhtiyaç kredisi: 1.69
Taşıt kredisi: 1.33
Konut kredisi: 1.25
Çağrı Merkezi İhtiyaç Kredisi: 1.77
 2020 GARANTİ BANKASI KREDİ FAİZ ORANLARI:
İhtiyaç kredisi: 1.49'dan başlıyor
Konut kredisi: 1.49
Taşıt kredisi: 1.64
 2020 TEB KREDİ FAİZ ORANLARI:
İhtiyaç kredisi: 1.25
Taşıt kredisi: 1.35
Konut kredisi: 1.37

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR