Kola İçeceğine Yapılan Korona Virüs Covid 19 Testi Pozitif Çıktı! Kafalar Şimdi Çok Karışacak!

Kola İçeceğine Yapılan Korona Virüs Covid 19 Testi Pozitif Çıktı! Kafalar Şimdi Çok Karışacak!

Avusturya Parlamentosu çatısı aldında bulunan Michael Schnedlits isimli milletvekili canlı olarak kolaya korona virüs covid 19 testi yaptı. Test sonuçlarının canlı bir şekilde pozitif çıkması sebebiyle ortalık karıştı. Peki bu ne demek oluyor?

Avurturya Parlamentosunda çok ilginç bir olay yaşandı. Kola'ya korona virüs testi uygulandı. Kola'nın korona virüs testi pozitif çıkınca ortalık karıştı. İşte detaylar...

Avusturya Parlamentosu'nun önemli milletvekillerinden Michael Schnedlitz ilginç bir deneye kalkıştı. Yanında getirdiği kola'ya canlı bir şekilde kameraların da önünde korona covid 19 testi uyguladı. Uygulama sonunda test pozitif çıkınca biranda ortalık oldukça karıştı.

Michael Schnedlitz: "Testler Beş Para Etmez"

Avusturya Özgürlük Partisi (FPÖ)'nin genel sekreteri de olan Michael Schnedlitz yapmış olduğu değerlendirmede hükümetin aşı politikasını çok sert şekilde eleştirdi. Yapılan testlerin gerçekten beş para etmeyeceğini söyleyen Michael Schnedlitz yapmış olduğu korona virüs testi ile bunu da herkese gösterdi. Bunun yanı sıra yapmış olduğu diğer bir açıklamada Michael Schnedlitz ülkenin vergi ile toplanan paralarının hiç de işe yaramayan aşılara gittiğini belirtti. 


Kola Testi Hem Tepki Gördü Hem de Kabul!

Michael Schnedlitz'in yapmış olduğu kola testi ülke çapında geniş yankı buldu. Bazıları yapılan bu testin gerçekten korona virüs aşılarının ne denli doğru olduğunu ispatladığını belirtse de bazı vatandaşlar bunu çok gereksiz ve anlamsız buldu. 

Hükümet Diktatörlük Yapıyor!

Hükümeti diktatörlük yapmakla eleştiren Michael Schnedlitz insanların çok fazla evlere kapandığını, iflazların geldiğini, ifade özgürlüğünün de çok ciddi derecede kısıtlandığını belirterek hükümeti yumuşak çaplı diktatörlük yapmakla eleştirdi. 

Bu konu da sosyal medyada geniş yankı bulurken bazıları hükümetin politikalarını doğru buldu, bazılar da Michael Schnedlitz'in yapmış olduğu açıklamayı kabul gördü.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR