Kızılay 400 TL Maddi Yardım Yapacak! Hemen Başvuru Yapın!

Kızılay 400 TL Maddi Yardım Yapacak! Hemen Başvuru Yapın!
YAYINLANMA TARİHİ: 27.06.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Kızılay, tüm dünyaya yardım götüren ülkemizin en değerli kuruluşlarından bir tanesi. Özellikle yardıma muhtaç olan kişilere yapılan yardım kampanyaları ile tüm dünyada ünlü olabilmiş bir markamız.

Kızılay, tüm dünyaya yardım götüren ülkemizin en değerli kuruluşlarından bir tanesi. Özellikle yardıma muhtaç olan kişilere yapılan yardım kampanyaları ile tüm dünyada ünlü olabilmiş bir markamız. Kızılay eskiden olduğu gibi değil artık her açıdan yardım kampanyaları düzenleyebiliyor. Nakit destekleri, gıda yardımları, hijyen yardımları, hasta destekleri gibi birbirinden farklı konularda da yardım kampanyaları düzenlemeye başlayan Kızılay, bundan böyle yurt içinde daha fazla yardım kampanyası düzenlemeye başladı. Destek sağlayan ve insanımızın acil durumları için yardıma koşan Kızılay’a başvuru için gereken şartlar ve ayrıntılar haberimizin detayında…

Hepimizin bildiği gibi artık Kızılay tüm dünyaya ve vatandaşına önemli yardımlar yapmaya başladı. Geçtiğimiz senelerde başlayan farklı yardım programları ile beraber artık herkese yardıma koşabilecek bir yardım kuruluşu haline geldi. akit destekleri, gıda yardımları, hijyen yardımları, hasta destekleri gibi birbirinden farklı konularda da yardım kampanyaları düzenlemeye başlayan Kızılay, vatandaşlarımızın acil nakit ihtiyaçlarına cevap verebilecek. 400 TL’lik Kızılay yardım kampanyası ile alakalı başvuruların hemen yapılacağı ve para dağıtımının hemen yapılacağı ifade edildi. Kızılay, yardıma muhtaç vatandaşlar için yeni yardım kampanyaları başlatıyor. Nakdi desteğin yanı sıra; gıda, hijyen, hasta desteği gibi konular da destek sağlayan Kızılay’a başvuru için gereken tüm ayrıntılar haberimizin detayında…

KIZILAY'DAN VATANDAŞLARA 400 TL'LİK YARDIM!


Kızılay, ülkemizde Korona virüsün yavaş yavaş etkisini kaybetmesi ile beraber maddi yardıma ihtiyaç duyan tüm vatandaşlarımıza 400 TL’lik yardım paketi oluşturdu. Pek çok farklı alanda hem ülkemiz vatandaşlarına hem de tüm dünyaya gerekli olan yardımları götürebilen Kızılay, vatandaşlarımızın acil nakit ihtiyaçlarına 400 TL’lik yardım kampanyası başlattı.
Yardımlarla ilgili açıklamada bulunan Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık:
“Gündelik işlerde yevmiyeli çalışıp evine o gün kazandığını ekmek parası olarak götüren seyyar satıcılar, gündelik işçiler, geri dönüşüm emekçileri, sigortasız çalışan vasıfsız işçiler başta olmak üzere hayatın durağanlaşması ile işi duran küçük esnaf ile daha fazla dayanışma göstereceğiz. Bu zor sürecin üstesinden ancak birbirimize destek olarak gelebiliriz. Varlıklının yoksulla, gencin yaşlıyla, sağlıklının hastayla, işverenin emekçiyle, tüm toplumsal kesimlerin birbiri ile her şeyi bir kenara bırakarak dayanışması gerekiyor. Bizler Kızılay olarak bu olağanüstü dönemde tüm kaynaklarımızı ihtiyaç sahipleri için seferber ediyoruz. Yoksullara ihtiyaç sahiplerine ulaşmak için tüm Kızılay teşkilatı seferberlik ilan etti. 152 yıllık tarihimiz bize zor günleri atlatmada dayanışmanın önemini öğretti.” dedi.

KIZILAY’IN YAPTIĞI YARDIM PAKETLERİ ŞU ŞEKİLDE:
  • Korona Gıda Paketi Desteği
  • Korona Hijyen Paketi Desteği
  • Korona Sağlık Çalışanlarına Destek Paketi
  • Korona Hasta Destek Paketi
  • Korona Dayanışma Projesi Genel Bağış
  • Sevgi Bohçası Bağışı
  • Tekerlekli Sandalye, Sağlık Yardımları
  • Terör Mağdurlarına Bağış
  • Gıda paketinde yer alan ürünler ise şunlar:
  • Ayçiçek Yağı, Toz Şeker, Pirinç, Kuru Fasulye, Kırmızı Mercimek, Çay, Bulgur, Domates Salçası, Un, Yeşil Mercimek, Tuz, Makarna.
KIZILAY 400 TL YARDIMA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Kızılay’ın başlatmış olduğu yardım kampanyasına başvuru yapabilmek için aşağıdaki linke ulaşmanız gerekiyor. Seçeneklerden ise Yardım Talebi oluşturarak hemen 400 TL’lik yardım talep ettiğinizi belirtebilir ve Kızılay’dan 400 TL’lik ödeme alabilirsiniz.
https://www.kizilay.org.tr/iletisim
 
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER