Kızılay 2020 yılında KPSS Şartsız Personel Alımı Yapıyor! İLAN YAYINLANDI!

Kızılay 2020 yılında KPSS Şartsız Personel Alımı Yapıyor! İLAN YAYINLANDI!
YAYIN TARİHİ: 8.03.2020 02:44:00
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Türk Kızılayı 2020 yılı için KPSS Şartsız Lise Mezunu Personel alımı için düğmeye bastı. Birçok kadro için binlerce yeni personel, 2020 yılı içerisinde istihdam edilecek. Kızılay, Türkiye'nin birçok ilinde görevlendirilmek üzere ilk yardım eğitimcisi, çağrı merkezi operatörü, hemşire, finasman...

Kızılay 2020 yılı personel alım ilanını duyurdu! Türk Kızılayı, 2020 yılında KPSS şartsız Lise mezunu personel alımı için düğmeye bastı. Ülke genelinde birçok ilde, farklı kadrolarda istihdam edilmek üzere binlerce yeni personel alımı yapılacak. Ülke genelinde ve hatta yurtdışında Afrika ülkelerinde, Asya'da ve Dünyanın pek çok noktasında ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşan Türk Kızılayı, genişleyen hizmet ağını sağlayacak yeni personel alımı için ilana çıktı. Bu haberimizde Türk Kızılayı'nın paylaştığı iş ilanını ve tüm detaylarını, başvuru linkiyle birlikte sizlerle paylaşacağız...

KIZILAY 2020 KPSS ŞARTSIZ PERSONEL ALIMI

Kızılay, 2020 yılında pek çok kadro için personel alımı gerçekleştiriyor. Ankara ve İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin pek çok ilinde Kızılay iş ilanları açılmış durumda. Peki hangi kadrolara/pozisyonlara personel alımı yapılacak?

1- Kurumsal Bağış Uzmanı: Kadrosu için Ankara ve İstanbul'da iş ilanı açılmış durumda. Kurumsal Bağış Uzmanı nedir, ne iş yapar? Sorularının yanıtını bizzat Kızılay kendisi hazırladığı iş analizi raporuyla veriyor. Biraz sonra haberimizin devamında yer vereceğimiz Kızılay 2020 personel alımı ilan başvuru sayfasından detaylara ulaşabilirsiniz.

2- Proje Uzmanı: Başta Hatay, Şanlıurfa, Kilis ve Mardin olmak üzere 4 il için Proje Uzmanı kadrosuna personel alımı gerçekleştirilecek. Başvurular 21 Ocak 2020 tarihi itibariyle resmen başladı.


3- Ruh Sağlığı Hemşiresi: Kahramanmaraş'ta Ruh sağlığı hemşiresi kadrosuna Kızılay tarafından alım yapılacaktır. 

4- Yazılım Geliştirme Uzmanı: Üniversite veyahut Lise'nin ilgili bölümlerinden mezun yazılım geliştirme uzmanları da iş için Kızılay'ın açtığı iş ilanına başvuruda bulunabilirler. 

5- Kalite İzleme Uzmanı / Kalite Güvence Uzmanı: Kızılay, Başkent Ankara'da Kalite Güvence ve Kalite İzleme uzmanları arıyor. 

Yukarıda sayılanların dışında Psikiyatrist, İlk yardım eğitimcisi, Yazı işleri uzmanı, Veri doğrulama uzmanı, Finans asistanı, İletişim asistanı, Gençlik çalışanı, Grafiker, Doktor, Engelli Personel alımı da Kızılay tarafından 2020 yılı içerisinde gerçekleştirilecek. 

KIZILAY 2020 PERSONEL ALIMI BAŞVURULARI NASIL YAPILIR?

https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx adresinden Kızılay'ın 2020 yılında açtığı tüm personel alım ilanlarına ulaşabilir ve başvurunuzu da Kızılay'ın resmi Kariyer sitesinden elektronik ortamda gerçekleştirebilirsiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR