Kefilsiz Şartsız Kredi İmkanı! SGK, SSK ve BAĞKUR Emeklisine Uygun Faizli 80.000 TL Kredi İmkanı!

Kefilsiz Şartsız Kredi İmkanı! SGK, SSK ve BAĞKUR Emeklisine Uygun Faizli 80.000 TL Kredi İmkanı!

PTT'den kefilsiz şartsız ihtiyaç kredisi nasıl alınır? PTT'den kredi alma şartları nelerdir? PTT kredisinin özellikleri nelerdir? PTT kredi başvurusu nasıl yapılacak? SMS ile kredi başvurusu nasıl yapılır?

Eylül ayı ile beraber nakite ihtiyacı olan vatandaş için çeşitli kredi kampanyaları devreye alınmıştır. Kamu bankaları tarafından ve özel bankaları tarafından vatandaşa verilen yaz kampanyaları kapsamında uygun faizli krediler verilmeye devam edilmektedir. PTT tarafından emekli vatandaşa uygun faiz oranı ile beraber 80 Bin TL kredi imkanı sağlanmaktadır.

Emekli vatandaş belli kriterleri sağladığı taktirde PTT'den kredi alabilme olanağı sağlayacaktır. PTT'den alacağınız krediyi farklı bankalar aracılığı ile alma imkanı sağlanmıştır. PTT tarafından alınacak olan kredi için bankalar tarafından farklı şartlarla kredi imkanı sağlanırken bankaların kredi özellikleri de değişiklik göstermektedir.

PTT'DEN UYGUN FAİZLİ KREDİ İMKANI!

PTTBank, tarafından emekli maaş müşterileri için 1.250 TL ile 80.000 TL aralığında kredi imkanı sunmaktadır.

Krediyi 60 aya kadar vade seçenekleri ve uygun faiz oranlarıyla bireysel kredi hizmeti emekli vatandaşın hizmetine sunulmaktadır.

Emekli müşterilerin PTT'den kredi alabilmek için, iş yerlerine kimlik belgeleri ile beraber başvuru yaparak, kredi başvuru formunu doldurması yeterli olmaktadır. Kredi başvurusunun onaylanması halinde ödeme işlemi aynı gün içinde anında gerçekleştirilmektedir.

SMS İLE KREDİ NASIL ALINIR?

Korona virüs salgını ile mücadele döneminde PTTBank'ta başarılı çalışmalarıyla ülkeye hizmete devam ederek desteğini sunmuştur. PTTBank akit ihtiyacı olan emekli müşterileri için kredi taleplerini sms aracılığı ile de almaktadır. PTTBank "PTT SMS Kredi" hizmetiyle SMS kanalı üzerinden de hizmet vermektedir.

PTTBank Nakit ihtiyacı olan emekli müşterilerinin yanında olarak, SMS ile kredi vermektedir. SMS ile kredi başvurusu için;


PTT yazıp, boşluk bıraktıktan sonra, TC kimlik numarasını yazarak 3050'ye SMS olarak göndermesi gerekmektedir. 

Başvuru onayınızın tamamlanmasının ardından talep edilen tutarları, şirket nezdindeki PTTBank hesaplarına aktarılarak kullanıma sunulmaktadır.

BAŞVURU NASIL OLACAK?

PTT bu süreçte, nakit ihtiyacı olan emekli müşterileri için, PTT şubelerine gitmeye gerek olmaksızın, PTT yazıp boşluk bırakmasının ardından, TC kimlik numarası bilgilerini ekleyerek 3050'ye SMS olarak göndererek kredi başvurusu yapabileceklerdir. Yapılan başvuru onay sürecinin tamamlanması üzerine kredi tutarları, şirket nezdindeki PTTBank hesaplarına aktarılarak kullanma imkanı sunulmaktadır.

"PTT SMS Kredi" hizmeti kapsamı doğrultusunda, kredi başvuru talepleri yakın süreçte PTT ATM, PTT Mobil ve PTT İnternet Bankacılığı üzerinden de alınmaya başlayacaktır.

PTT KREDİNİN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

PTT'den emekli maaşlarını alan vatandaşlara uygun faizlerle, kredi verileceğinin müjdesini PTTBank tarafından verilmiştir. Krediyi 1.250 TL'den 80.000 TL'ye alabilme imkanı sağlanmıştır. Krediyi üstelik 60 ay vade seçeneği ile alabilirsiniz.

Bu kredi imkanı emeklilerin yüzünü güldürmüştür. Nakite ihtiyacı olan vatandaşlar için kredi seçeneklerinden birisi de PTT ihtiyaç kredisi olmaktadır. PTT'den maaş alan emekli vatandaş ve maaşını PTT'den alan çalışanların kullanabileceği bu kredi ile müşterilerin ihtiyaçları gidermeyi amaçlamışlardır.

PTT İhtiyaç kredisi kampanyasında emekli müşterilere sunulan kampanya "Kefilsiz Şartsız İhtiyaç Kredisi" başlığı ile duyurusu yapılmıştır. Banka tarafından bu krediye dair yapılan açıklamasında, "Acil nakit ihtiyacı olan emeklilerimize KEFİLSİZ, ŞARTSIZ PTT'DEN EMEKLİ KREDİSİ! Maaşını PTT iş yerlerinden alan emeklilerin kredi almak için başka bankaya gitmesine gerek kalmadı."açıklamasında bulunmuştur.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER