Kamu Bankalarından 100.000 TL Kredi Kampanyası

Kamu Bankalarından 100.000 TL Kredi Kampanyası
YAYINLANMA TARİHİ: 10.03.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Kamu bankaların bireysel ihtiyaç kredileri limitleri 100.000 TL’ye kadar çıkartılmıştır. Sizde eğer acil nakit ihtiyacınızı görmek istiyorsanız Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden banka şubesine giderek acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilirsiniz.

Kamu bankaların bireysel ihtiyaç kredileri limitleri 100.000 TL’ye kadar çıkartılmıştır. Sizde eğer acil nakit ihtiyacınızı görmek istiyorsanız Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden banka şubesine giderek acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilirsiniz. Sizlere bu haberimizde banka kredi başvurusu hakkında bilgiler vereceğiz.

Acil para ihtiyaçlarında bankalar, sürekli olarak ihtiyaç kredileri ağırlıklı olarak kampanyalar yapmaktadırlar. Acil para ihtiyacınız olduğunda destek olarak gittiğiniz bankalar kendi şartlarına göre onay vermektedirler. Kamu bankaları da en uygun faizlerle kredi veren bankaların başında gelmektedir. Ülkemizdeki 3 kamu bankası da bu kredi faizlerinde indirimlere giderken ayrıca banka kredi limitlerini de yükseltmişlerdir. Aynı gün içinde daha önceleri 50.000 TL’ye kadar kredi verilirken 100.000 TL’ye kadar şimdilerde krediler verilmektedir.
Bu ihtiyaç kredilerinde bankalar kişilerin kredi sicilleri ve banka politikalarına uygun olmaları durumunda işlem yapacaklardır. Eğer 100.000 TL kredi almak istiyorsanız bu bankalardan maaş almanız gerekiyor. Ayrıca eğer çalışan bir bireyseniz, ihtiyaç kredilerinde 6 ay sigortalı olmanız durumunda kredi alabiliyorsunuz. Yeni işe başlamalarda ve kesik kesik sigortalı olduğunuzda bu bankalar kredi vermeyecektir.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

İlk olarak kredi başvurusu yapacağınız zaman sizlere Ziraat Bankası önermekteyiz. Bu bankadan ihtiyaç kredisi haricinde konut kredisi, taşıt kredisi gibi kredilerde verilmektedir. Başvuruları sadece en yakın banka şubesine giderek yapabilirsiniz. Maaşınıza göre kredi başvurusu yapılmaktadır. En fazla 100.000 TL bireysel kredi kullanabilirsiniz. Eğer bu miktarın üzerinde kredi istiyorsanız bankaya ipotek vereceksiniz ve ipoteğinize karşı 500.000 TL’ye kadar kredi alabileceksiniz. Tabi bu kredileri alırken ödeme gücünüz de hesaplanacaktır.
Ziraat Bankası ayrıca kredi ve kredi kartı borcu olan kişilere borç kapatma kredileri de vermektedir. Sizde eğer diğer bankalardaki borçlarınızı tek bir bankaya toplayacaksanız bu bankadan borç kapatma veya birleştirme kredilerine başvurunuzu bırakabilirsiniz.


Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Vakıfbank daha önce 90.000 TL olan ihtiyaç kredisi limitini 100.000 TL olarak değiştirmiştir. Sizde eğer acil ihtiyacınız varsa ve bu bankadan kredi alacaksanız size en yakın Vakıfbank şubesine gitmeniz gerekiyor. Bankadan maaş alan müşterilere ayrı maaş almayan müşterilere ayrı kredi kampanyaları yapılmaktadır. Vakıfbank kredisi alacaksanız maaşınızın 22 katına kadar maaş müşterileri, 15 katına kadar da maaş almayan müşteriler kredilerini alacaklardır. Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredileri ve şartları  uygun olanlar aynı gün içinde onaylanan kredileri kullanabilirler.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi veren bir diğer banka ise Halkbank’tır. Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler aynı gün bu parayı alabilirler. Halkbank’ın banka politikasına uygun olanlar maaş almaları durumunda kredi onay aldıktan sonra faizler düşecektir. Faiz indirimi sadece banka müşterilerine sunulan bir hizmettir. Başvuru yapacaksanız banka şubesine gidebilirsiniz. Halkbank SMS ile en fazla 15.000 TL kredi vermektedir.
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER