İstanbul'da Toplu Taşıma Zamlanıyor! Ekrem İmamoğlu Zammı Açıkladı

İstanbul'da Toplu Taşıma Zamlanıyor! Ekrem İmamoğlu Zammı Açıkladı

İstanbul'da toplu taşıma hatları zamlanıyor. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, 27 Ağustos günü İBB Saraçhane binası önünde yaptığı açıklamada İstanbul'da İETT, Metro ve Metrobüs hatlarına zam geleceğini açıkladı! İstanbullular, zamlı toplu ulaşım ücret tarifesini araştırıyor...

İstanbul'da toplu taşımaya zam geliyor! İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan 27 Ağustos Salı günü, zam açıklaması geldi! Ekrem İmamoğlu, toplu taşıma hizmeti verenlerin, bu hizmeti verebilmeleri ve kaliteli olarak sürdürebilmeleri için makul miktarda zam yapılacağını duyurdu. İstanbul'da İETT, Metro ve Metrobüs ücretleri zamlanıyor!

İstanbullular, toplu ulaşımı artık zamlı kullanacak. Son yaşanan ekonomik dalgalanmalarla birlikte her yerden zam haberi gelmeye devam ediyor. Sigaraya, çaya, elektriğe, doğalgaza ve envai çeşit ürüne yapılan zamların ardından İstanbul'da toplu ulaşım da zamlanıyor. 

EKREM İMAMOĞLU'NDAN TOPLU TAŞIMAYA ZAM AÇIKLAMASI 


27 Ağustos Salı günü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Saraçhane binası önünde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Başkan Ekrem İmamoğlu, İstanbul'da toplu taşıma hatlarına zam yapılacağını duyurdu.

İmamoğlu'nun dikkat çeken "zam" açıklamasına göre, İETT, Metro ve Metrobüs hatlarında ücretler artacak. 

ZAMLI İSTANBUL TOPLU TAŞIMA ÜCRET TARİFESİ 

İstanbullular, artık toplu taşımayı Zamlı olarak kullanacak. Zamlı-Güncel toplu taşıma ücret tarifeleri henüz yayınlanmadı. Ancak İBB'nin kısa süre içinde Zamlı İstanbul toplu taşıma ücret tarifelerini yayınlaması bekleniyor. Yayınlandığında en hızlı Meslekihaber.com farkıyla bu sayfadan paylaşacağız.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR