İŞKUR’dan Ev Hanımlarına Müjdeli Haber Geldi! Pandemi Sürecinde 872 TL Destek Ödemesi Yapılacak

İŞKUR’dan Ev Hanımlarına Müjdeli Haber Geldi! Pandemi Sürecinde 872 TL Destek Ödemesi Yapılacak

Ev hanımları için İŞKUR Pandemi ev hanımı destek projesi oluşturulmasıyla beraber vatandaşlarımız bu fırsatları değerlendirebilmek için en yakın İŞKUR şubelerine giderek başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

İŞKUR tarafından yapılan son dakika gelişmeler doğrultusunda on binlerce vatandaşımız için fırsatlar sunulmaya başlamış bulunmaktadır. Pandemi sürecinde özellikle ev hanımları bir hayli etkilenmesi üzerine evlerini nasıl geçimlerini sağlayacaklarını sürdürmeye başlamış bulunmaktadır.

Ev hanımları için yapılan son dakika açıklamalar sonrasın da pek çok vatandaşımız bu fırsatları değerlendirerek gündemimizde ki yerini alacaktır. Vatandaşlarımız için sunulan kredi fırsatlarının ardından İŞKUR pandemi sürecinde ev hanımlarına 872 TL destek ödemesi yapacak. Ancak bu ödemelerden başvuru şartlarına uyum sağlayanlar yararlanabilecektir. Aksi takdir de ev hanımları bu fırsatları değerlendirme hakkına sahip olamayacaktır.

Ev hanımları için sunulan fırsatlar karşısında vatandaşlarımız bu fırsatlar ile beraber dikkatleri üzerine çekmektedir. Ev yükünün ev hanımlarına düşmesinin ardından İŞKUR bu zorlu süreç içerisinde oluşturduğu proje kapsamında ev hanımlarına destek olacak. Böylelikle evlerinin geçimlerini sağlayabilecek ve hem eşine hem de çocuğunun bakımını sağlama fırsatını elde edebileceksiniz.

Bu fırsatları değerlendirebilmek için hemen başvuru şartlarını inceleyebilir ve uyum sağlamanız doğrultusunda en yakın İŞKUR şubeleri üzerinden başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ev hanımları bu fırsatları değerlendirerek çocuklarının bakımlarını sağlayabilir ve böylelikle eşlerine de destek olarak en azından market masraflarını karşılama fırsatını elde edebileceklerdir. Konuya dair merak edilen tüm ayrıntıları haber adresimiz üzerinden öğrenebilir ve başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

EN YAKIN İŞKUR ŞUBELERİNE BAŞVURULARINIZI YAPIN!


Ev hanımları için İŞKUR Pandemi ev hanımı destek projesi oluşturulmasıyla beraber vatandaşlarımız bu fırsatları değerlendirebilmek için en yakın İŞKUR şubelerine giderek başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

Pek çok vatandaşımız için sunulan bu olanaklar ile beraber dikkatleri üzerine çekerek ön plana çıkmaktadır. Milyonlarca vatandaşımız bu fırsatları değerlendirebilmeleri için İŞKUR Pandemi ev hanımı destek proje başvuru şartlarına kesinlikle uyum sağlaması gerekiyor. Peki, başvuru şartları nelerdir? İŞKUR hangi ev hanımlarına destek olacak? İşte konuya dair merak edilen tüm ayrıntılar….

İŞKUR ev hanımlarına özel olarak yeni proje oluşturarak istihdamın artış göstermesine destek olmaktadır. On binlerce vatandaşımız bu olanakları korona virüs tedbirleri kapsamında yararlanma olanağına sahip olabilecektir. Vatandaşlarımız için sunulan olanaklar sonrasında vatandaşlarımız bu fırsatları gün yüzüne çıkarmasıyla beraber başvuru işlemlerinizi anında gerçekleştirebilmeniz için büyük fırsatlar ön plana çıkmaktadır. Hemen sizde başvuru şartlarını inceleyin başvurularınızı gerçekleştirerek aylık 872 TL ödemenizi hemen alın.

İŞKUR PANDEMİ EV HANIMI DESTEK ÖDEMELERİ BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

İŞKUR pandemi ev hanımı destek ödemeleri başvuru şartları ile ilgili tüm ayrıntılar gündemimizde ki yerini almasının ardından dikkatleri üzerine çekmektedir. On binlerce vatandaşımız için sunulan olanaklar ile beraber başvuru işlemlerini gerçekleştirmek için başvuru şartları merak konusu oldu. Bu kapsam doğrultusunda belirlenen başvuru şartları şu şekildedir:
  1. Başvuru işlemlerini gerçekleştirmek isteyen ev hanımların 35 yaşının üzerinde olması gerekiyor.
  2. T.C. vatandaşı olmak,
  3. Son 5 yılda SGK kaydının olmaması,
  4. Pandemi ev hanımı destek projesinden yalnızca 3 çocuğu bulunan ev hanımları yararlanabilecek.
  5. Hane içi gelirinin asgari ücretin 3’te 1’inden az olması gerekiyor.
KİMLER PANDEMİ DESTEK ÖDEMELERİNDEN YARARLANABİLİR?

Başvuru şartlarına uyum sağlayan bireyler pandemi destek ödemelerinden yararlanma hakkına sahip olabilecektir. Böylelikle başvuru şartlarını inceleyerek en yakın İŞKUR şubelerine başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. On binlerce vatandaşımız için sunulan bu olanaklar ile beraber ihtiyaç sahibi olmak önemli unsurlar arasında bulunmaktadır. Hemen başvuru işlemlerinizi gerçekleştirerek İŞKUR 872 TL destek ödemelerinizi alabilirsiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR