İŞKUR Personel Alım İlanları Yayımlandı! 10 Bin Personel Alımı Yapılacak! İşte Kadrolar!

İŞKUR Personel Alım İlanları Yayımlandı! 10 Bin Personel Alımı Yapılacak! İşte Kadrolar!

İŞKUR tarafından yayımlanan son dakika gelişmeler kapsamında pek çok vatandaşımız için birbirinden farklı fırsatlar sunulmaya başlandı.

İŞKUR tarafından yayımlanan son dakika gelişmeler kapsamında pek çok vatandaşımız için birbirinden farklı fırsatlar sunulmaya başlandı. İŞKUR istihdamı arttırmak ve İşsizliğin önlenmesi amacıyla birbirinden farklı olanakları beraberinde getirmektedir. Sunulan avantajlar kapsamında on binlerce vatandaşımız bu zorlu süreç içerisinde İŞKUR vasıtası ile iş sahibi olma hakkına sahip oldu. İŞKUR yayımlamış olduğu son dakika iş ilanlarında 10 bin personel alımı yapılacağını açıklamasıyla beraber dikkatleri üzerine çekmektedir.

İŞKUR tarafından yapılan 10 bin personel alımı ile ilgili araştırmalar sürdürülmesiyle ön plana çıkmaktadır. İşsiz olan vatandaşlarımız iş arayışlarını sürdürürken 10 bin personel hangi kadroda yapılacak? Başvuru şartları nelerdir? Gibi pek çok soru sorulmaktadır. Böylelikle günümüzde yapılan bu açıklamalar ile beraber vatandaşlarımız İŞKUR resmi adresi üzerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirerek ön plana çıkmaktadır.  İşte İŞKUR iş ilanları ile ilgili detaylar…


EN AZ İLKOKUL MEZUNU 10 BİN PERSONEL!

İŞKUR tarafından yapılan bu açıklamalar dahilinde en az ilkokul mezunu 10 bin personel alımı yapılacağı bildirilmesiyle beraber pek çok vatandaşımız için müjdeli haber geldi. Başvuru yapmak isteyen bireyler İŞKUR resmi web adresini kullanarak başvuru işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Böylelikle belirlenen başvuru şartları pek çok vatandaşımız için sunulmaya başlanması ile beraber dikkatleri üzerine çekmektedir.  10 bin personel alımı hastane ortamında çalışmak isteyen bireyler için yapılacaktır.

HASTANEDE ÇALIŞABİLECEK BİREYLER HEMEN BAŞVURU YAPSIN! İŞTE BAŞVURU ŞARTLARI!
  • Hastane ortamında çalışmasına engel bir rahatsızlığı olmaması,
  • Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan,
  • Dikkatli, Titiz, Enfeksiyon prosedürüne hakim,
  • İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı,
  • Ekip çalışmasına yatkın,
  • Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek,
  • Dinamik çalışma ortamına yatkın,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
  • Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren,
 
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER