İşkur 4 Eylül 837 Güvenlik görevlisi Alım İlanı Yayınlandı! En Az İlkokul ve Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alınacak!

İşkur 4 Eylül 837 Güvenlik görevlisi Alım İlanı Yayınlandı! En Az İlkokul ve Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alınacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), 4 Eylül 2019 Çarşamba günü 837 Güvenlik görevlisi alımı için ilanları yayınladı! İşkur İş ilanları arasında yer alan En az ilköğretim (ilkokul) ve lise mezunu 837 güvenlik görevlisi alımları için başvurular başladı.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) 4 Eylül tarihinde açtığı yeni iş ilanlarıyla, 837 güvenlik görevlisi için alım ilanı yayınladı! En az ilkokul ve lise mezunu güvenlik personeli alımı yapılacak! Türkiye'nin 21 ilinde gerçekleştirilecek 837 güvenlik personeli alımı için vatandaşlar da araştırmalarını sürdürüyor. İş bulmak isteyen vatandaşlar, 837 güvenlik personeli alımı için başvuru şartlarını, nasıl başvuru yapılacağını ve kimlerin başvuru yapabileceğini araştırıyor. 

İşkur'dan 4 Eylül 2019 Çarşamba günü itibariyle yayınlanan iş ilanlarında başta Ankara, İstanbul ve İzmir olmak üzere birçok ilde 837 güvenlik görevlisi alınacağı duyuruldu. Türkiye'nin toplamda 21 ilinde, 837 güvenlik personeli istihdam edilecek. 837 güvenlik görevlisi alımı için başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, kolları sıvadı. Bu haberimizde 837 güvenlik görevlisi alımının detaylarını ve başvuru şartlarını, başvuruların nereye - nasıl yapılacağını sizler için hazırladık. Siz de iş arayansanız, İŞKUR'un yeni yayınladığı 837 güvenlik görevlisi alım ilanını kaçırmayın! 

İşkur En Az İlkokul ve Lise Mezunu 837 Güvenlik Görevlisi Alım İlanı

İşkur'dan en az ilkokul ve lise mezunu 837 güvenlik görevlisi alımıyla ilgili iş ilanları yayınlandı! Buna göre, 837 güvenlik görevlisi 2019 yılının Eylül ayında istihdam edilecek. İlanlara başvuru süresi 4 Eylül - 14 Eylül 2019 tarihleri arasında yapılacak. 

İşkur 837 Güvenlik Görevlisi Alımı Hangi İllerde?

Bursa, Manisa, Antalya, Tekirdağ, İstanbul, Yalova, Denizli, Kocaeli, Sakarya, İzmir, Konya, Kırklareli, Uşak, Adana, Çanakkale, Aydın, Gaziantep, Mersin, Malatya, Ankara ve Kırıkkale olmak üzere Türkiye'nin 21 ilinde toplamda 837 güvenlik personeli işe alınacak. İşkur'dan yayınlanan iş ilanlarında, 21 il için ayrı ayrı Güvenlik Görevlisi alım ilanına yer verildi.

İşkur 837 Güvenlik Görevlisi Alımı İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

İşkur'dan yapılacak 837 güvenlik görevlisi için başvurular 4 Eylül - 14 Eylül tarihleri arasında yapılacak. İşkur'un internet adresinden İşkur üyeliğinize giriş yaparak veyahut E-devlet hesabınızla bağlanarak İşkur iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

İş ilanında yer verilen bilgilere göre, sizden CV isteniyorsa CV'nizi belirtilen şekilde veyahut şahsen görüşmeye çağırılıyorsanız bizzat iş adresine giderek görüşme gerçekleştirerek başvuruda bulunabilirsiniz. 


İşkur'un internet adresi yerine, İşkur'un il/ilçe şube ve müdürlüklerine giderek de bizzat başvurunuzu İşkur kurumundan gerçekleştirebilirsiniz.

İşkur 837 Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

İşkur tarafından yapılacak 837 güvenlik görevlisi alımı için başvuru yapacak olan adaylar, 

1- 5188 sayılı Kanun'da belirtildiği şekilde ÖZEL Güvenlik Kimlik Kartına sahip olmak, 

2- 18 yaşını tamamlamış olmak, 

3- İşkur'a Kayıtlı Olmak, 

4- Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan mahkûm olmamış olmak,

5- Emekli olmamak veya emekli olmaya hak kazanmamış olmak.

Bu şartları taşıyan adaylar, İşkur'un Eylül 2019 içerisinde gerçekleştireceği 837 güvenlik görevlisi alım ilanlarına başvuruda bulunabilecekler. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR