İş Bankası’ndan Evlilik Kredisi! Birikim Yapacaklar İçin Çeyiz Hesabı Avantajları Açıklandı!

İş Bankası’ndan Evlilik Kredisi! Birikim Yapacaklar İçin Çeyiz Hesabı Avantajları Açıklandı!

İş Bankası evlilik hazırlığı içerisinde olanlar ya da evleneceği dönemi rahat bir şekilde geçirmek isteyenler için büyük olanak sunuyor.

İş Bankası tarafından yapılan son dakika açıklamalar ile beraber vatandaşlarımız dikkatleri üzerine çekerek ön plana çıkmaktadır. Milyonlarca vatandaşımızı yakından ilgilendiren bu gelişmeler ile beraber pek çok vatandaşımız büyük olanakları değerlendirme hakkına sahip olabilmektedir. Evlilik hayalleri ile birikim yapmak isteyen bireyler için çeyiz hesabı fırsatı sunulmasının ardından devletten katkı payı sunulacağı bildirildi. Bu kapsam doğrultusunda İŞ Bankası üzerinden çeyiz hesabı açan bireyler başvuru işlemlerini gerçekleştirerek büyük olanakları değerlendirme hakkına sahip olabilmektedir. Pek çok vatandaşımızı yakından ilgilendiren bu fırsatlar ile beraber çeyiz hesabı ile sunulan avantajlar ile ilgili tüm ayrıntıları haber adresimiz üzerinden öğrenebilirsiniz…

İş Bankası evlilik hazırlığı içerisinde olanlar ya da evleneceği dönemi rahat bir şekilde geçirmek isteyenler için büyük olanak sunuyor. Birikimlerinizi İş Bankası tarafından sağlayarak devlet katkılarından yararlanabilir ve büyük fırsatları değerlendirme hakkına sahip olabilirsiniz. Pek çok kampanyanın sunulmaya başlamasının ardından yüksek faiz oranları ile sunulan vadeli mevduat çeyiz hesabı pek çok vatandaşımız tarafından ilgi görmesi ile ön plana çıkmaktadır. Banka tarafından sunulan avantajlar ile de vatandaşlarımız sürekli olarak araştırmalarını gerçekleştirerek başvurularını yapmak istemektedir.

ÇEYİZ HESABI KULLANANLAR İÇİN BÜYÜK FIRSAT!

İş Bankası çeyiz hesabı kullananlar için sunulan büyük fırsatlar dahilinde yüksek faiz oranlı mevduat hesabı ile beraber diğer avantaj ise devlet katkısı olmaktadır. Belirlenen şartlara uyum sağlayan bireyler için devlet tarafından belirlenen unsurlar doğrultusunda yüzde 25 e varan devlet katkılarından da yararlanma hakkına sahip olabilirsiniz. Bu kapsam doğrultusunda belirlenen önemli unsurlar doğrultusunda belirlenen şartlar şu şekildedir;
  • Çeyiz hesabı sadece T.C. vatandaşları ve mavi kart sahipleri için açılabiliyor.
  • Yalnızca TL cinsinden açılabilen hesap en az 3 en fazla 5 yıl vadeli açılabiliyor.
  • Yaş sınırı 18 olan mevduat hesabını 24 yaşından küçük kişiler hiç evlenmemiş olmak kaydı ile açtırabiliyor.
  • 18 yaşından küçükler için açılacak çeyiz hesabı işlemleri vasi tarafından yaptırılabilir.
  • Çeyiz hesabına aylık olarak ya da 3 ayda 1 müşterinin istediği gün para yatırılabiliyor. Bunun dışındaki süreçlerde para yatırmak mümkün olmuyor.
  • Çeyiz hesabını aylık olarak açtıracak kişilerin minimum 190,32 TL yatırması gerekiyor.
  • 3 ayda 1 ödemeli açtıracak kişilerin ise minimum 570,69 TL yatırması gerekiyor.
DEVLET KATKISINDAN HEMEN YARARLANIN!


İş Bankası tarafından sunulan fırsatlar dahilinde pek çok vatandaşımız çeyiz hesabı açarak devlet katkılarından yararlanma hakkına sahip olabilmektedir. Bu kapsam doğrultusunda belirlenen önemli avantajlar ile beraber pek çok vatandaşımız araştırmalarını sürdürüyor.

Evlenmeyi düşünen ve evlilik hayalleri içerisinde bulunan bireyler İş Bankasına bizzat giderek çeyiz hesabı açtırmaları önemli unsurlar arasında bulunmaktadır. Böylelikle devlet katkısından yararlanmak için de kesinlikle ödemelerinizi düzenli olarak gerçekleştirmeniz gerekmektedir.Aynı zamanda devlet katkısından yararlanmak için en az 3 yıl boyunca düzenli olarak ödemelerinizi yapmanız önemli unsurlar arasında bulunmaktadır.

Belirlenen şartları yerine getiren vatandaşlarımız hemen iş Bankası şubelerine giderek başvuru işlemlerini gerçekleştirme olanağına sahip olabilecektir. Bu kapsam doğrultusunda 27 yaşını doldurmadan evlenmiş olmanız da sizin için sunulan önemli avantajlar arasında bulunmaktadır.

Devlet tarafından sunulan çeyiz destek ödemeleri sayesinde büyük olanaklar sunulmasıyla beraber iş Bankası sizler için olağanüstü fırsatları da beraberinde getirmektedir. On binlerce vatandaşımız için sunulan destek ödemelerinden yararlanmak için hemen başvurularınızı yapın.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER