İş Bankası’ndan Anında Kredi Kampanyası!

İş Bankası’ndan Anında Kredi Kampanyası!

İş Bankası Ağustos ayında duyurduğu ihtiyaç kredisi kampanyası ile tüm dikkatleri üzerine topladı. Bankanın “Anında Kredi” ismini verdiği ihtiyaç kredisi kampanyasını cazip faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleri ile kullandırıyor.

İş Bankası Ağustos ayında duyurduğu ihtiyaç kredisi kampanyası ile tüm dikkatleri üzerine topladı. Bankanın “Anında Kredi” ismini verdiği ihtiyaç kredisi kampanyasını cazip faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleri ile kullandırıyor. İşte İş Banka’sının bütçenize göre ayarladığı Anında Kredi kampanyasına dair önemli detaylar…
İş Bankası Ağustos ayı itibariyle duyurduğu “Anında Kredi” adlı ihtiyaç kredisi kampanyası ile nakit ihtiyacı oluşan tüm vatandaşların yegâne ilgi odağı oldu. Bankanın cezbeden “Anında Kredi” kampanyası sayesinde görülmemiş geri ödeme planları ve düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanabileceksiniz.
Bankanın Anında Kredi kampanyası sayesinde elektronik, beyaz eşya ya da eğitim gibi envayi
Haberimizde siz okuyucularımız için İş Bankası’nın “Anında Kredi” ihtiyaç kredisi kampanyasına dair önemle kaydedilen bilgileri değerlendirme altına aldık. İşte İş Bankası’nın Ağustos ayı itibariyle sunduğu “Anında Kredi” kampanyasına ilişkin ayrıntılar…

İş Bankası’ndan kişiye özel ödeme seçenekleri!

İş Bankası diğer bankalar gibi ödeme seçeneklerini size sunmuyor. Banka, Anında Kredi kampanyasının geri ödemelerini tamamen sizin bütçenize ve gelir durumunuzun karakteristik özelliklerine göre özel olarak sunuyor.
Adının da üstünde olduğu gibi kullandırılan “İş Bankası Anında Kredi” Ağustos ayı kampanyasında geri ödemeler “kişiye özel esnek taksitli” başlığı altında özel olarak sunuluyor. İş Bankası’nın 60 ay vadeye kadar kullandırdığı özel “Anında Kredi” kampanyasına ilişkin ödemelerinizi bütçenizi sarsmadan yapabileceksiniz.

İş Bankası’nın Anında Kredi kampanyasının özellikleri nelerdir?


İş Bankası’nın sunduğu Anında Kredi kampanyası kapsamında kullandığınız kredinin ilk ödemesini dilerseniz krediyi kullanma tarihinizde 3 ay sonra yapabileceksiniz. İş Bankası’nın 90 güne varan ödemesiz özelliklerinin yanısıra banka size özel geri ödeme seçenekleri sunuyor. Banka 90 güne varan ödemesiz dönemli Anında Kredi kampanyasına İşCep mobil uygulaması ya da İnternet Şubesi üzerinden yapabilirsiniz.
İş Bankası “Anında Kredi” ihtiyaç kredisini bankamatikten (ATM) de veriyor ancak bankamatikten başvurulan kredilere 3 ay (90 gün) öteleme imkânı sunulmuyor. Sigortalı şekilde sunulan ihtiyaç kredisi olan Anında Kredi’nin standart faiz oranı ise yüzde 1,05 olarak sunuluyor fakat bu oran müşterinin özelliklerine göre de düşürülebildiği ayrıca belirtiliyor.

İş Bankası’nın Anında Kredi kampanyasına nasıl başvurulur?

İş Bankası’nın Anında Kredi kampanyasına başvuruda bulunmak tarayıcı üzerinden internet bankacılığı ve İşCep mobil uygulamasına giriş yapmak kadar kolay… İş Bankası Anında Kredi başvurunuzu hem internet bankacılığında hem de İş Cep mobil uygulamasında yer alan Krediler sekmesine tıkladıktan sonra Anında Kredi Başvuru’ya tıklayarak yapabilir; başvuruda bulunduğunuz Anında Kredi’nin takibini ise “Başvurular” sekmesine giriş yaptıktan sonra “Kredi”ye tıklayıp “Anında Kredi” girerek yapabilirsiniz. Dilerseniz kısa mesaj göndererek ve telefon şubesi aracılığı ile de Anında Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

İş Bankası Anında Kredi’ye kısa mesaj ile başvuruda bulunabilmek için aralarından boşluk bırakarak NAKİT, TC Kimlik No, Kredi Tutarı, Aylık Gelir sıralamasında 4402’ye mesaj gönderebilir ya da 0 850 724 0 724 telefon numarasını arayarak da Telefon Şubesi’nden başvuruda bulunabilirsiniz.
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER