ING Bank’tan Temassız Kredi Fırsatı! Yüzde 0,79 Faiz Oranı İle Şubeye Gitmeden Kredinizi Hemen Alın!

ING Bank’tan Temassız Kredi Fırsatı! Yüzde 0,79 Faiz Oranı İle Şubeye Gitmeden Kredinizi Hemen Alın!
YAYINLANMA TARİHİ: 25.06.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

ING Bank tarafından verilecek olan kredi sadece kendi müşterilerine değil aynı zamanda ING Bank müşterisi olmayan tüm kişilerin faydalanabileceği yeni bir kredi modeli ile tüm vatandaşlarımızın karşısına çıktı.

ING Bank, şubeye gitmeden kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Özellikle Korona virüs sonrasında önemi yirmi kat artan temasın önüne geçebilmek ve kredi tüketicilerinin daha kolay bir şekilde kredi alabilmelerini sağlamak amacı ile başlatılmış olan yüksek güvenlikli temassız ve şubeye gitmeden alınabilen kredi ile ING Bank bir ilk oldu. ING Bank ayrıca temassız kredi verebildiği gibi evrak imzalamadan ve herhangi bir gelir belgesi ya da kefil vermeden kredi veren bankalar arasında yine birinci sırada yer almaktadır. Korona virüs döneminden sonra çok fazla gündeme gelen ING Bank, bundan böyle tüm kredi ve diğer tüm ürünler tüketicilerine daha önemli hizmetler vermeye devam edecek. ING Bank nezdinde başlatılan yüzde 0,79 kredi faiz oranı ile hızlı kredi verilebilme imkânı başlatıldı. Vatandaşlarımızın banka şubesine gitmeden daha kolay bir şekilde kredi kullanabilmelerini sağlayan ING Bank ile alakalı tüm ayrıntılar…

ING Bank tarafından verilecek olan kredi sadece kendi müşterilerine değil aynı zamanda ING Bank müşterisi olmayan tüm kişilerin faydalanabileceği yeni bir kredi modeli ile tüm vatandaşlarımızın karşısına çıktı. 60 aya kadar varan vade oranları ve yüzde 0,79 kredi faiz oranlarıyla beraber kullanabileceğiniz mükemmel bir ihtiyaç kredisi sunmaktadır. Temassız ihtiyaç kredisi kapsamında kullanılacak olan kredinin minimum tutarı 1.000 TL ile 100 bin TL aralığında olmalıdır. 30 bin TL ve üzeri krediler için 60 aya kadar varan vade oranları ile beraber tüm vatandaşlarımızın ekonomik olarak rahat bir nefes alabilecek. Temassız, şubeye gitmeden kredi veren bankalar arasında birinci sırada bulunan ING Bank, aynı zamanda standart kredi şartlarını da hafifletmiştir. Bu sayede normal şartlar altında kredi kullanması imkânsız olan tüm vatandaşlarımızın kredi kullanabilmesi mümkün hale gelmiştir.

ING BANK KREDİ FAİZ ORANLARI NE KADAR?


ING Bank Türkiye’deki en düşük özel banka kredi faiz oranlarını sunmaktadır. Kamu bankalarının son düzenleme ile yayınlamış oldukları süper 4’lü kredi ve bireysel temel ihtiyaç destek kredisi haricinde Türkiye’nin en düşük faizli kredisi verilmektedir. Onaylanan kredinizin anında banka hesabınıza ya da farklı bir bankadaki banka hesabınıza aktarılıyor olması ise ING Bank için ve ING Bank kredi tüketicileri için kaliteli bir seçenek olmuş. Onaylanan 100 bin TL krediniz anında ING Bank vadesiz mevduat hesabınıza aktarılmaktadır. Normal şartlarda krediyi kullanabilmek için bankaya giderek evrak imzalamanız gerekir. Ancak ING Bank, geliştirmiş olduğu bu yeni kredi modeli ile beraber on binlerce tüketicinin şubeye gelmeden kredi alabilmesine olanak sağlamıştır. ING Bank, yüzde 0,79 kredi faiz oranları sunarak hem Türkiye’deki en düşük kredi faiz oranları imkânını verdiği gibi hem de yüksek vade oranı verebilmektedir. ING Bank’tan kredi kullanabilmek için ister ING Bank müşteri olun ister olmayın, her tüketici yüzde 0,79 kredi faiz oranlarından faydalanabilir. 60 ay vade ve 100 bin TL’ye kadar verilen limitler ile yüksek ödeme tutarı yerine düşük ödeme tutarı sayesinde daha rahat bir ödeme koşuluna sahip olabilirsiniz.

ING BANK YÜZDE 0,79 KREDİ FAİZ ORANI KREDİ BAŞVURUSU

ING Bank yüzde 0,79 kredi faiz oranından faydalanabilmek ve başvuru yapabilmek için ING Mobil bankacılık, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı kullanılabilir. https://www.ing.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu web adresini kullanarak hemen ING Bank yüzde 0,79 kredi faiz oranından kredi başvurusu yapabilirsiniz.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER