ING Bank’tan E-İhtiyaç Kredisi Kampanyası! Sıfır Faiz, 120 Ay Vade İmkânı! Hemen Başvuru Yapın!

ING Bank’tan E-İhtiyaç Kredisi Kampanyası! Sıfır Faiz, 120 Ay Vade İmkânı! Hemen Başvuru Yapın!

İnsanlar kredi fırsatlarından yararlanmak için fırsatları bekliyorlar. Korona virüs pek çok vatandaşımızı olumsuz yönde etkilemiştir.

İnsanlar kredi fırsatlarından yararlanmak için fırsatları bekliyorlar. Korona virüs pek çok vatandaşımızı olumsuz yönde etkilemiştir. Vatandaşlarımız ekonomik anlamda bütçe krizleriyle mücadele ediyorlar. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan kredi başvuruları her vatandaşımız taleplerine karşılık verecek şekilde yapılmıştır. Vatandaşlarımız geçtiğimiz günlerde bankaların belki de tarihin en önemli düşüşlerinden birini yaşadığı dönemde bu kredi imkânlarından yararlandılar. Kredi kullanmak önceden mal sahibi olmak amaçlı daha çok kullanırken artık vatandaşlarımız için kredi mecburiyet olmuştur. Kredi artık vatandaşlarımızın kendini geçindirebilmeleri için bir ihtiyaç olmuştur.

KREDİ FAİZ ORANLARINDA SON DURUM NEDİR?


Vatandaşlarımıza korona virüs sebebiyle geçtiğimiz günlerde tarihin en önemli derece düşük olan faizlerle ihtiyaç kredileri verdi. Her zor koşulda vatandaşımızın yanında olan bankalar şimdi de korona virüs sebebiyle vatandaşlarımıza uygun koşullarda kredi fırsatları sunmaya devam ediyor. En düşük kredi faiz oranlarından vatandaşımız geçtiğimiz günlerde faydalandı.  Milyonlarca vatandaşımız en düşük kredi faiz oranlarından kolay ödeme seçenekleri ile faydalandılar. Kredi artık ekonomik sıkıntılar ve işsizlik dolayısıyla vatandaşlarımızda bir ihtiyaç halini almıştır.

Geçtiğimiz günlerden kredilerin iyice düşmesi ve vatandaşlarımızın bu fırsatlarından yararlanmaları ile birlikte kredi faiz oranları tekrar artış göstermeye başladı. Kredi faiz oranlarından yararlanamayan vatandaşlarımız için ise faizlerin düşmesini beklemek için beklemede kalmaları gerekti. Vatandaşlarımız uygun faizli kredi imkânlarından yararlanmak için de bekliyorlar. Kimse yüksek faizlerle ödeyemeyeceği krediler almak istemiyor. Bankaların yeni kredi fırsatlarını bekleyen vatandaşlarımız için ING Bank E-Kredi kampanyası fırsatı kredi ihtiyacı olan müşterilerini beklemektedir.

E-KREDİ KAMPANYASININ KOŞULLARI NELERDİR?
  • Kredi kampanyamız, 3-36 ay vadeler arasında geçerli olup dosya masrafı kredi tutarının binde beşi kadar alınır.
  • Kredi kampanyamızın aylık akdi faiz oranı %1,24 ile %2,09 arasındadır, ödeme performansınıza göre değişiklik gösterir.
  • Müşterimizseniz, ing.com.tr “Hemen Başvur”dan, ING İnternet Şubesi'nden ve ING Mobil’den kredinizi anında kullanabilirsiniz.
  • Müşterimiz değilseniz, kredinizin onaylanmasının ardından, şubeye gitmeden evraklarınızı kurye aracılığı ile tamamlayıp kredinizi kullanabilirsiniz. 
  • 3 ay erteleme kampanyası 5.001-50.000 TL arasındaki tutarlar için ve 36 ay vadeye kadar uygulanır. 36 ay seçeneğinde 3 ay erteleme ile 33 ay vade üzerinden ödeme planı oluşturulur. Bu kampanyadan, 31 Aralık 2020’ye kadar yararlanabilirsiniz.
  • Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi nakit iade özelliği bankamızdan %1,24 ve altı faiz oranı ile kredi kullanan müşterilerimiz için geçerli olmayacaktır. ING Kredi noktalarından yapılan alışverişler için kullanılan kredilerde başka koşullar geçerlidir.
  • %1,24 faiz oranından kredi notu 1850 ve üzeri olan müşteriler faydalanır. Belirtilen faiz oranları 3.000-50.000 TL arası tutarlar için 3 - 36 ay vade arasında geçerlidir. Vade süresi en az 90 gün olmalıdır.  ING müşterisi olmayanlar için kimlik teyit süreci şubeye gitmeden kurye ile tamamlanabilir. ING, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkını saklı tutar. 
 
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR