ING Bank’tan Açıklama Geldi! Emeklilere 2550 TL Promosyon!

ING Bank’tan Açıklama Geldi! Emeklilere 2550 TL Promosyon!
YAYIN TARİHİ: 12.09.2020 13:25:00
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

ING Bankası tarafından başlatılan kredi kampanyaları ile birlikte pek çok emekliler için düşük faiz oranını sahip uzun vade imkanları ile birlikte ihtiyaç kredi fırsatından yararlanma olanağına sahip olabileceklerdir.

ING Bankası tarafından başlatılan kredi kampanyaları ile birlikte pek çok emekliler için düşük faiz oranını sahip uzun vade imkanları ile birlikte ihtiyaç kredi fırsatından yararlanma olanağına sahip olabileceklerdir. Kredi fırsatından yararlanmak isteyen bireyler yüzde 0,79 faiz oranı ile birlikte ING bank şubeleri üzerinden ya da internet üzerinden online şekilde başvuru işlemlerini gerçekleştirme olanağına sahip olabilmektedir. Üstelik başvuruları olumlu sonuçlanan bireyler banka şubelerine gitmelerine gerek kalmadan en yakın ATM üzerinden paralarını çekme fırsatını elde edebilmektedir.

Banka tarafından açıklanan bu fırsat kapsamında emekliler için sunulan bu kampanya ING bank tarafından yapılan açıklama ile birlikte tek şart ile sunulmaktadır. Bu şart ise ING bank üzerinden emekli maaşını alan bireyler için geçerli olmaktadır. Ancak emekli maaşını ING banktan almayan bireyler de maaşlarını taşıma taahhüdü vermeleri kapsamında faydalanma olanağına sahip olabilmektedir. Böylelikle kredi fırsatlarından anında değerlendirme olanağına sahip olabilecek ve başvuru işlemlerini gerçekleştirerek ihtiyaçlarını karşılayabilecektir.

2 BİN 550 TL PROMOSYON KAMPANYASI BAŞLATILIYOR!

ING bank emekliler için sunmuş olduğu avantaj kapsamında pek çok müjdeli haberi de beraberinde getirmektedir. Bu fırsatlardan yararlanmak isteyen bireyler internet bankacılığı ya da mobil uygulama üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilir ve bu fırsatları kaçırma olanağını engelleme fırsatını bulabilecektir. Pek çok vatandaşımız için sunulan bu fırsatlar niteliğinde İNG bank promosyon ödemeleri ile de ilgili açıklama yaparak milyonlarca vatandaşımız için müjdeli haberi verdi. Bu kapsam doğrultusunda;
Tüm bunların yanında ING Bank kampanya kapsamında, 750 TL’ye varan nakit promosyona ek olarak Turuncu Ekstra ile 750 TL harcama yapılan her ay için 50 TL nakit promosyon veriyor. Böylece ING’li emekliler, üç yıl için ek 1.800 TL, toplamda ise 2.550 TL nakit promosyon alabiliyor..
 
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR