ING Bank, Alternatif Bank, Fiba Bank ve QNB Finansbank’tan En Avantajlı Kredi Paketleri

ING Bank, Alternatif Bank, Fiba Bank ve QNB Finansbank’tan En Avantajlı Kredi Paketleri

2020 yılı olarak bu yıl oldukça fazla kredi paketinin bankalar tarafından oluşturulduğunu söyleyebiliriz.

2020 yılı olarak bu yıl oldukça fazla kredi paketinin bankalar tarafından oluşturulduğunu söyleyebiliriz. Özellikle ülke içerisinde yaşanan çeşitli doğal afetler ve diğer olaylardan dolayı etkilenen ekonomik durum kredi paketlerinin içeriğini son derece değiştirmiştir. Normalde kredi faiz oranlarının çok daha yüksek değerde olmasına karşın korona virüs salgını sonrasında ihtiyaç sahiplerine destek olması amacıyla bu kredi paketlerine de değişiklik gelmiştir. Bu noktada da faiz oranları düşürülmüş ve vade süreleri uzamıştır. Dolayısıyla da ihtiyaç sahipleri bu kredi paketlerinden faydalanarak maddi sıkıntılarından kurtulabilmektedirler.

Birçok özel bankanın sağladığı bu kredi paketleri ise kendi içerisinde de farklı farklı avantajlara sahip olmaktadır. Genel olarak hepsinde geri ödemesiz dönemin bulunması ödemelerin çok daha rahat bir şekilde gerçekleşmesini de sağlamaktadır. Krediye başvuru yapan kişilere özel olarak hazırlanan ödeme planları ile birlikte ödeme konusunda herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Tamamen rahat bir ödeme süreci gerçekleşmektedir. Bunun yanında sağlanan bu kredilerin çok daha az kredi masraflarına sahip olması da ekstra ücretlerin düşük tutarlarda olduğunu göstermektedir. Diğer kredi paketlerinde çok daha fazla olan bu masrafların son dönemde daha da düşürülmesi maddi durumu kötü olan kişilerin avantajına olmuştur. Krediye sahip olmak isteyen kişiler de kredi için gereken koşulları sağladıktan sonra krediyi alabilmektedirler.

ING BANK KREDİ DETAYLARI

ING Bank yüzde 0,99 faiz oranlarıyla birlikte ihtiyaç sahiplerine kredi sağlamaktadır. Tamamen özel sektörde çalışan kişilere özel olan bu krediler aylık olarak da avantajlı ödemelere sahip olmaktadır. Aylık olarak 899 TL ödeyerek ve toplamda 10 bin 841 TL ödeme ile birlikte gereken koşulların sağlanmasıyla ihtiyaç kredisi alınabilmektedir. İNG Bank kişiye özel faiz oranları da sağlamaktadır. Bu anlamda kredi için şubeye giderek görüşülmesi de gerekmektedir.

ALTERNATİF BANK KREDİ DETAYLARI


Alternatif Bank yaz kredisi adıyla birlikte yüzde 1,03 faiz oranıyla krediler verilmektedir. Bu kredilerde ise 10 bin liralık tutarda 12 ay vade süresi bulunmaktadır. Bu tutarda bir kredi çekiminde ise aylık 901 TL gibi bir ödeme yer alacaktır. Toplamda ise bu kredinin ödemesi 10 bin 874 TL olacaktır.

FİBA BANKA KREDİ DETAYLARI

Fiba Banka kişiye özel faiz oranları ile birlikte yaz kredisi sağlayabilmektedir. Genel olarak ise ihtiyaç kredilerinde uygulana faiz oranı yüzde 1,04 olarak belirtilmektedir. Örneğin 10 bin lira tutarında bir kredi çekilirse bu kredinin aylık 902 TL ödemesi olacaktır. Toplamda ise ödenecek kredi borcu 10 bin 882 TL tutarında hesaplanacaktır. Özel sektör çalışanlarına uygun olan bu krediler için de özel bir görüşme sağlanması gerekmektedir.

QNB FİNANSBANK KREDİ DETAYLARI

QNB Finansbank taşınma kredisi adı altında sunduğu kredi paketindeki faiz oranlarını tamamen müşteri gelir durumuna ve kredi notuna göre düzenlemektedir. Bu noktada ise herkesin farklı bir kredi faiz oranına sahip olduğunu söyleyebilmekteyiz. Genel olarak ise kredi notu iyi olan bir kişinin yüzde 1,09 faiz oranına sahip olacağı da belirtilmektedir. 10 bin liralık bir kredi çekiminde ise aylık 906 lira ödeme bulunacaktır. Toplamda ise kredi borcu 10 bin 923 TL olacaktır. Koşulları sağlayan herkes krediye başvuru yapabilmektedir.
Yaz aylarına özel olarak sunulan bu kredi paketlerinin genel olarak kredi notunun yüksek olması halinde alınabileceği gözden çıkarılmamalıdır. Bu yüzden kredi notunun son derece yüksek olmasına dikkat etmek gerekmektedir. Aksi halde istenen kredi paketleri bankalar tarafından verilmemektedir.
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER