İmparator Fatih Terim'in Korona Testi Pozitif Peki Fatih Terim Virüsü Nereden Kaptı? Ailesi ve Teknik Heyet Ne Durumda?

İmparator Fatih Terim'in Korona Testi Pozitif Peki Fatih Terim Virüsü Nereden Kaptı? Ailesi ve Teknik Heyet Ne Durumda?
23.03.2020

Galatasaray'ın teknik direktörü, Türk futbolunun patronu Fatih Terim'in korona testi maalesef pozitif çıktı. Herkes çok üzgün. Ailesi ve teknik heyette karantinaya alınacak mı? Terim en son kimlerle temas halindeydi? Herkes şokta. Futbol maçları oynanmasın, virüs bulaşacak demişti. Şimdi ne olacak?

Türk futbolunun efsane ismi, İmparator lakaplı, Türk futboluna 50 yılını adamış efsane insan, Galatasaray'ın teknik hocası Fatih Terim'den çok çok üzücü bir haber geldi. 

Fatih Terim'in Korona Testi Pozitif Çıktı

Galatasaray'ın teknik hocası İmparator Fatih Terim'in korona testi pozitif çıktı. Fatih Terim bu çok üzücü gelişmeyi Twitter adresinden şöyle duyurdu:

"Bugün yapılan test sonuçlarına göre Corona Virüs sonucum pozitif çıkmıştır. Hastanede emin ellerdeyim. Merak etmeyin. En kısa zamanda haberleşmek üzere.."

İşte Hepimizi Çok Çok Üzen O Tweet!
 

SON DAKİKA: ÜMİT DAVALA VE HASAN ŞAŞ'TA...


Maçlar Oynanmasın İstiyordu

Fatih Terim, korona virüsü sebebiyle seyircisiz oynanan maçlar için yüksek sesten itirazda bulunmuş ve bunun Türk futbolu ve spor camiası için ölümcül olabileceğini dile getirmişti. Aynı maçtan sonra Galatasaray kalecisi Muslera'nın yapmış olduğu açıklamalarda dikkat çekiciydi. 

İşte Fatih Terim'in İsyan Ettiği O Video

Videoyu mutlaka izleyin... Fatih Terim sanki tehlikeyi çok çok önceden farketmiş. Bizleri, hepimizi uyarmış. Yetkilere gerekli şeyleri söylemiş. Çok üzüldük. Çok. Bu videoyu izleyince hatta daha da çok...SON DAKİKA: ÜMİT DAVALA VE HASAN ŞAŞ'TA...

Albayrak'da Korona Virüsüne Yakalanmıştı

Beşiktaş derbisi öncesi Terim ile Albayrak’ın bir araya geldiği biliniyordu. Fatih Terim maçların oynanmasına tepki göstermiş, “Sizde Allah korkusu yok mu, insan sağlığı ile oynuyorsunuz” demişti.DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER