İhtiyacı Olanlara Düşük Faiz Oranlarıyla Kredi Fırsatları Geldi!

İhtiyacı Olanlara Düşük Faiz Oranlarıyla Kredi Fırsatları Geldi!

Yaşanılan korona virüs salgını itibariyle pek çok kişi maddi ihtiyaçların içerisinde girdi. Kişilerin bu maddi ihtiyaçlarını gören HSBC ise ihtiyaç kredileri için avantajlı faiz oranlarını ve vade sürelerini yayımladı.

Yaşanılan korona virüs salgını itibariyle pek çok kişi maddi ihtiyaçların içerisinde girdi. Kişilerin bu maddi ihtiyaçlarını gören HSBC ise ihtiyaç kredileri için avantajlı faiz oranlarını ve vade sürelerini yayımladı. Verilen ihtiyaç kredilerinde ise oldukça avantajlı ödeme olanakları ve buna göre de çeşitli taksit tutarları sağlanıyor diyebiliriz. Tatil, eğitim, sağlık, evlilik, ev eşyası ya da diğer bütün ihtiyaçlar için başvuru dahilinde kredi alınabiliyor. Son derece avantajları bulunan bu kredi olanakları sayesinde herkes düşük ödemelerle kredi sahibi olabiliyor. Herkese uygun şekilde düzenlenen ödeme koşulları dahilinde ödemeler de maddi anlamda zorlama yaşatmıyor.

HSBC AVANTAJLI İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

HSBC kredi ihtiyacına giren kişiler için oldukça avantajlı kredi detayları sunuyor. Verilen bu krediler içerisinde ise yüzde 0,94’ten başlayan faiz oranlarını bulunuyor. Bu faiz oranları içerisinde çekilen kredilerin ise oldukça avantajlı ödemeleri oluyor. 20 bin lira finansman sahibi olacak olan kişiler için 60 aya varan vade süreleri de veriliyor. Oldukça avantajlı fırsatlar dahilinde alınan bu kredilerin ödeme koşulları da banka tarafından hafifletiliyor. Bu salgın döneminde maddi ihtiyaca giren kişilerin ödemelerini belirli bir dönem sonra yapmasına izin veriliyor. Böylelikle de ay içerisinde ekonomik zorlanmalar mümkün olmuyor.
Örneğin 20 bin lira ihtiyaç kredisi alan kişilerin ilk 24 ayda yüzde 0,94 faiz oranı alabilmesi sağlanabiliyor. 25 ile 36 ay arasında ise yüzde 1,04 faiz oranı verilebiliyor. 37 ile 60 ay vade süreleri içerisinde ise yüzde 1,19 faiz oranı veriliyor. Krediyi alan kişilerin 12 ay vade süresi dahilinde aylık bin 791 lira ödeme yapması gerekiyor. 20 bin liralık ihtiyaç kredisinde ise kredi tutarının yüzde 0,5’i kadar kredi tahsis ücreti ortaya çıkıyor. İsteyen kişiler için de aylık 130 liraya hayat sigortası da yaptırılabiliyor.


HSBC DİJİTAL İHTİYAÇ KREDİSİ FIRSATLARI

HSBC yaşanılan bu korona virüs döneminde kişilerin anında krediye ulaşabilmesi için İnternet üzerinden kredi başvurularını açıyor. Tamamen İnternet başvuruları dahilinde alınan ihtiyaç kredileri azami olarak 400 bin liraya kadar ulaşabiliyor. Bu krediler ise yüzde 0,97 oranında başlayan faizlerle çekilebiliyor. 60 aya kadar uzayan vade süreleri ile birlikte kredi sahipleri daha düşük ödemelerle kredileri alabiliyor. Örnek verilecek olursa ilk 24 aylık dönem için yüzde 0,97 faiz oranı verilebiliyor. 25 ile 36 ay arasında ise yüzde 1,07 faiz oranı kişilere sağlanıyor. 37 ile 60 ay arasında ise yüzde 1,22 faiz oranı uygulanıyor. 20 bin liralık kredi isteyen kişiler için Premier ve Advance avantajları da olabiliyor. Bu avantajlar olarak 12 ay vade süresinde yüzde 0,97 faiz oranı ile birlikte aylık bin 795 lira ödemeler geçerli oluyor. Bunun yanında 100 lira kredi tahsis ücreti de talep ediliyor. Bu kredi paketlerinde ise hayat sigortası ödemesi alınmıyor.

HSBC İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

HSBC dijital ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için öncelikle bankanın resmi web sitesine ulaşmak gerekiyor. Site içerisinde bulunan kredi başvuru sekmesine ulaştıktan sonra gereken adımları yaparak başvuru tamamlanıyor. Daha sonrasında ise kredi başvurusu onaylanıyor ve bu şekilde kredinin alınabilmesi için banka şubesine gitmek gerekiyor. Bu şekilde kolayca ihtiyaç kredileri alınabiliyor. Kişiler aldıkları krediler ile birlikte bütün ihtiyaçlarını gidererek bu zor günlerde maddi ihtiyaçlar içerisinde girmeden geçimlerini sağlayabiliyor. Ödeme konusunda da rahat bir dönem geçiriliyor.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR