İcralık Olanlara Kredi 2020! İcra Takibinde Olanlara Kredi Veren Bankalar

İcralık Olanlara Kredi 2020! İcra Takibinde Olanlara Kredi Veren Bankalar
YAYINLANMA TARİHİ: 27.06.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

İcra takibinde bulunan vatandaşlarımız için bankalardan olağanüstü fırsat geliyor.

İcra takibinde bulunan vatandaşlarımız için bankalardan olağanüstü fırsat geliyor. Bankalar zor durumda bulunan vatandaşlarımızın borçlarını kapatmaları için finansman desteği sağlamasıyla beraber mali durumları düzenleme fırsatı bulabilmektedir. 2020 yılı içerisinde icralık olan vatandaşlarımız için banka tarafından kredi veren sayısı her ne kadar çok fazla bulunmasa dahi banka şubelerine gitmeniz halinde durumunuzu anlatarak kredi talebinizi oluşturabilirsiniz. Ancak bu durumda banka kendini güvene almak zorundadır. Bundan dolayı sizden teminat ya da kefil talebinde bulunabilmektedir.

Avukatlık olarak evlerine icra gelen vatandaşlarımız için kredi veren bankalar tarafından kredi verilmesi doğrultusunda borçlarını kapatma fırsatını sunmaktadır. İcra takibinde olan vatandaşlarımız için kredi veren bankalar;
  • Ziraat Bankası,
  • Aktif bank,
  • Garanti BBVA,
  • TEB olarak belirlenmiştir.
ZİRAAT BANKASI İCRALIK OLAN İÇİN KREDİ FIRSATI!

Ziraat bankası tarafından icralık olan bireyler için kredi olanağı sunulmasıyla beraber bu kişiler mevcut borçlarını kapatmak için kredi fırsatı sunulmaktadır. İcraya düşen vatandaşlarımıza destek olmak amacıyla ziraat bankası büyük avantaj sağlıyor. Mevcut borçlarını ödemleri durumunda icralık olan ve hapis tehlikesi ile karşı karşıya kalan vatandaşlarımız için Ziraat Bankası şubeleri kapsamında düşük faiz oranına sahip ve uzun vadeli kredi taleplerinde bulunma olanağına sahip olabilirsiniz. Gerekli teminat ya da kefil göstermeniz durumunda ziraat bankasından kredi sahibi olabileceksiniz.

AKTİF BANK KOLAY KREDİ İMKÂNI!


Aktif bank icralık olan vatandaşlarımızın borçlarını kapatarak olağanüstü fırsat sunmaktadır. Normal şartlar doğrultusunda N Kolay kredi başvuruları yapan vatandaşlarımız için hiçbir belge ve kefil istenmemektedir. Ancak icralık olan vatandaşlarımız için internet üzerinden başvuru yapmaları kapsamında başvuruları ret edilebilmektedir. Ancak düzenli bir geliri bulunan vatandaşlarımız belgelendirmesi doğrultusunda başvuru işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir. Bu durum doğrultusunda şubeye giderek talep ettiğiniz tutara göre gelir belgesi ya da teminat isteyebilmektedir. Özellikle yüksek tutarlı kredi talepleri kapsamında kredi çektiklerinde bir gayrimenkul teminatı göstermeleri önemli unsurlar arasında bulunmaktadır.

GARANTİ BBVA AVUKATLIK OLANLAR İÇİN KREDİ FIRSATI!

Garanti BBVA tarafından icralık olan vatandaşlarımız için kredi fırsatı sunulmaktadır. Ancak bu işlemlerinizi sadece banka şubelerine uğramanız doğrultusunda gerçekleştirme olanağına sahip olabilirsiniz. Gerekli teminat ya da kefil göstermeniz durumunda icra durumunuz kapsamında uygun faiz oranları ile kredi çekebilecek ve uzun vadeli olarak kendinizi rahatlatma olanağına sahip olabileceksiniz. İcranızı kapatarak borçlardan kurtulma ve sadece bankaya borçlanma fırsatını elde edebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak icralık olan vatandaşlarımız detaylı bilgileri öğrenme olanağına sahip olabilmektedir.

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI İCRALIK KREDİ OLANAKLARI!

Türkiye Ekonomi Bankası tarafından sunulan kredi fırsatları kapsamında bankalar arasında yer alıp başvuruları sadece banka şubeleri üzerinden kabul etmektedir. Türkiye Ekonomi Bankası çeşitli sebeplerden dolayı icralık olmuş kişilere eğer düzenli bir gelire sahiplerse borçlarını kapatmak için kredi fırsatı tanımaktadır. Normal şartlarda kredi başvurularında sadece gelir belgesi talebinde bulunan TEB yüksek tutarlı kredi başvurularında kefil ya da gayrimenkul teminatı talep edebilmektedir. TEB banka şubeleri üzerinden icralık durumda olan veya kara listede buluna kişiler gelir belgeleriyle birlikte giderek başvuru yapabilirler. İcralık olanlara kredi hizmeti ile ilgili daha detaylı bilgiyi 0850 200 06 66 numarasını arayarak öğrenebilirsiniz.
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER