HSBC İhtiyaç Kredisi İle Zor Günlerinizde Yanınızda!

HSBC İhtiyaç Kredisi İle Zor Günlerinizde Yanınızda!

HSBC adını “Dijital Kredi” koyduğu yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilerinin hem iyi günde hem de kötü günde dostu olmaya devam ediyor.

HSBC adını “Dijital Kredi” koyduğu yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilerinin hem iyi günde hem de kötü günde dostu olmaya devam ediyor. Bankanın “Dijital Kredi” adlı ihtiyaç kredisi kampanyası 60 aya varan vade imkânları ve düşük faiz oranları ile sunuluyor. Üstelik bankaya gitmenize bile gerek kalmıyor. Peki, HSBC’nin “Dijital Kredi” kampanyasının özellikleri nelerdir? Ayrıntılar haberimizde…
HSBC “Dijital Kredi” adlı kampanyası ile müşterilerine en zor günlerinde bile anında ihtiyaç kredisi tanımlıyor. Bankanın Dijital Kredi kampanyası sayesinde en zor zamanlarınızda 60 aya varan vade imkânları ile ihtiyaç kredisini bankaya gitmeye bile gerek duymadan 50.000 TL’ye varan tutarlar ile kullanabileceksiniz.
Haberimizde siz okuyucularımız için HSBC’nin esnek ödemeli Dijital Kredi kampanyasına tüm detaylarıyla değindik. İşte HSBC’nin iyi günde kötü günde kullandırdığı yeni ihtiyaç kredisi kampanyası “Dijital Kredi”ye ilişkin önemli detaylar…

HSBC Dijital Kredi ile zor günlerinizde yanınızda!

HSBC, Dijital Kredi kampanyası ile zor gün dostunuz oluyor. Banka esnek ödeme planı ve düşük faiz oranıyla ihtiyaçlarınızı anında 60 aya varan vade imkânları ile kullandırıyor. HSBC, Dijital Kredi ile Findeks kredi notunda katı olmadan zor gün dostunuz oluyor.

HSBC Dijital Kredi kampanyasından bankaya gitmeden yararlanın!


HSBC Dijital Kredi kampanyasında başvurularınızı şubeye gitmeye gerek kalmadan, gerek internet bankacılığı platformlarından gerek mobil bankacılık hizmetinden hızlı ve kolay şekilde yapabilirsiniz.
Başvurur başvurmaz onaylanan “HSBC Dijital Kredi”nizi herhangi bir belgeye gereksinim duymadan anında hesabınızda görebilirsiniz. Bankanın Dijital Kredi kampanyasına başvuruda bulunurken dilerseniz Kredili Mevduat Hesabı talebinde bulunabilir, Kredili Hayat Sigortası ile de kredinizi güvence altına alabilirsiniz.

HSBC Dijital Kredi kampanyasının özellikleri nelerdir?

HSBC, ihtiyaç kredinizi kullandıktan sonra size 14 günlük Cayma Hakkı veriyor. Yani, dilerseniz çektiğiniz kredinin faiz bedeline katlanmadan kullandığınız krediyi bankaya geri vererek iptal ettirebilirsiniz.
HSBC Dijital Kredi’nizin geri ödemelerini gerek esnek ödeme planı ile gerek de balon ödeme seçenekleri ile yapabilirsiniz. Borcunuzu ödemede aksaklık yaşarsanız da talebiniz doğrultusunda yapılandırabilirsiniz.
HSBC Dijital Kredi’sininz faiz oranlarını ödeme özelliklerinize göre oldukça düşük tutuyor. Bankanın kişiye özel olarak hesapladığı faiz oranı ile ihtiyaç kredinizi 2.000 TL ila 50.000 TL arasında kullanabilirsiniz.

HSBC Dijital Kredi kampanyasından nasıl yararlanılır?

HSBC’nin Dijital Kredi kampanyasından gerek internet bankacılığı gerek de mobil bankacılık kanalları aracılığıyla yararlanabilirsiniz. Dijital Kredi’nizi kullanabilmek için her iki platformda da bulunan Dijital Kredi sekmesine tıklayıp, Başvurular menüsüne geçmek gerekmektedir. Kredi Başvurusu’nun altında bulunan Dijital Kredi seçeneğine de tıklayarak da başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
HSBC Dijital Kredi kampanyasından faydalanmak 5 adım kadar kolay olarak addediliyor. Bankanın gerek internet bankacılık hizmeti, gerek de mobil bankacılık hizmetinden hızlı ve kolay şekilde yararlanabilmeniz için gereken 5 adım:
1- Başvuru bilgilerinizi kontrol edin,
2- Kredi tutarı, vade, ilk taksit tarihi ve sigorta tercihinizi belirleyerek başvurunuzu tamamlayın,
3- Onaylanan başvurunuz için kredinizin banka tarafından aktarılacağı hesabınızı seçin,
4- Tercihen Kredili Hayat Sigortası başvuru bilgilerinizi girin,
5- Bilgilendirme formu ve sözleşmelerinizi gözden geçirip onaylayın ve krediniz anında hesabınıza geçsin!
HSBC’nin Dijital Kredi kampanyası hakkında detaylı bilgi alabilmek için bankanın 0850 211 0 111 numaralı Bireysel Telefon Bankacılığı’nı 7/24 arayabilirsiniz.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER