Hemen SMS İle 80 Bin TL Sıfır Faizli Kredi Başvurusu Yapın! İşte PTT’nin Efsanevi Kredi Paketi!

Hemen SMS İle 80 Bin TL Sıfır Faizli Kredi Başvurusu Yapın! İşte PTT’nin Efsanevi Kredi Paketi!
YAYINLANMA TARİHİ: 31.07.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

SGK ve BAĞ-KUR’lu emekliler için yapılan açıklamalar dahilinde PTT tarafından olağanüstü fırsatlar sunulması ile kredi fırsatları sunuldu.

SGK ve BAĞ-KUR’lu emekliler için yapılan açıklamalar dahilinde PTT tarafından olağanüstü fırsatlar sunulması ile kredi fırsatları sunuldu. PTT Bank tarafından yapılan bu olağanüstü fırsatlar karşısında böylesine zorlu bir süreç içerisinde emekli bireyler için fırsatlar sunulmaya devam ediyor. Emekli vatandaşlarımız için sunulan emekli maaş müşterileri için bin 250 TL ila 80 bin TL aralığında kredi fırsatı sunulacağı açıklandı. Yapılan açıklamalar ile birlikte emekli vatandaşlarımız ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için düşük faiz oranları ile birlikte kredi fırsatlarının sunulmaya başladı. Kredi başvurularını yapmak isteyen vatandaşlarımız için ödeme işlemleri onaylanmasının ardından aynı gün içerisinde talep ettikleri ödemeler aynı gün içerisinde hesabına yatırılacaktır.

Kredi fırsatlarından yararlanmak isteyen vatandaşlarımız PTT Bank şubeleri üzerinde başvuru formunu doldurmaları ile birlikte başvuru yapma olanağına sahip olabilmektedir. Aynı zamanda PTT tarafından yapılan açıklamalar ile birlikte cep telefonuz ile de başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu kapsam doğrultusunda SMS ile kredi almak isteyen vatandaşlarımız SMS başvurularını nasıl gerçekleştirebilir? İşte konuya dair merak edilen tüm detaylar…

DÜŞÜK FAİZ ORANLI KREDİ FIRSATI! EMEKLİLERE MÜJDELİ HABER!

PTT Bank tarafından krediler oluşturulması ile bu kez de emekli bireyler için bin 250 TL ila 80 bin TL arasında kredi fırsatlarının sunulacağı bildirildi. Üstelik uygun faiz oranları ile birlikte sunulan kredi fırsatları pek çok vatandaşımız tarafından ilgi çekilen konuları arasında bulunuyor. Emekli müşteriler için sunulan PTT işyerleri için kimlik belgeleri kapsamında başvuru işlemlerini gerçekleştirmeleri ile birlikte kredi başvuru formlarını doldurmaları önemli unsurlar arasında bulunmaktadır. Böylelikle kredinin onaylanması durumunda ihtiyaç kredilerinizi anında elde edebilirsiniz.

VATANDAŞLARIMIZ TARAFINDAN MERAK EDİLEN SORU VE YANITLARI…
EMEKLİ MAAŞIMI TÜRKİYE GENELİNDE İSTEDİĞİM PTT İŞYERİNDEN ALABİLİR MİYİM?

Şirketimiz aracılıyla SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı maaşınızı Türkiye genelinde dilediğiniz PTT işyerinden alabilirsiniz.

EMEKLİ MAAŞIMI KONUTUMDA ALABİLMEM İÇİN NE YAPMALIYIM?

Emekli maaşınızı konutta alabilmeniz için en yakın Sosyal Güvenlik İl Merkezine maaşınızı konutunuzda almak istediğinize dair bir dilekçe vermeniz yeterli olacaktır.

KONUTTA TESLİM HİZMETİ İLE MAAŞ ÖDEMESİNDE HERHANGİ BİR EK ÜCRET ALIYOR MUSUNUZ?


Hak sahiplerine konutta teslim hizmeti ile yapılan maaş ödemelerinde ilave bir ücret yoktur.

KONUTTA TESLİM HİZMETİ İLE MAAŞ ÖDEMESİNDE HERHANGİ BİR YAŞ SINIRI VAR MIDIR?

Hak sahiplerine konutta teslim hizmeti ile yapılan maaş ödemelerinde yaş sınırlaması yoktur.

MAAŞIMI BAŞKA BANKADAN PTT'YE TAŞIMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

En yakın PTT işyerine başvurup e-Devlet şifresi alarak "http://turkiye.gov.tr" internet adresine giriş yaparak e-Devlet şifreniz ile ya da SGK İl Müdürlüğüne bir dilekçe vererek maaşınızı PTT'ye taşıyabilirsiniz.

MAAŞIM PTT'DE KAÇ AY BEKLER?

SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı emeklileri adına gönderilen maaşlar 12 ay süreyle, Şirketimizde ödenmek üzere beklemekte, hak sahibi tarafından alınmaması halinde bekleme müddeti sonunda ilgili Kuruma iade edilmektedir.

MAAŞIMI PTTKART İLE ALMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

İkametgâh adresinize gönderilen Pttkart'ı kullanabilmeniz için adresinize gönderilmiş olan Pttkart ve ödemelerde geçerli bir kimlik belgesi ile (Nüfus Cüzdanı, Ehliyet, Pasaport ya da Avukatlık belgesinden herhangi biri) işlemlerin tamamlanması için en yakın PTT merkezine müracaat etmeniz yeterlidir.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER