Hemen Para Bulmam Lazım Diyenler Dikkat! ICBC Türkiye, 24 Ay Ödemesiz 30 Bin TL Kredi Veriyor!

Hemen Para Bulmam Lazım Diyenler Dikkat! ICBC Türkiye, 24 Ay Ödemesiz 30 Bin TL Kredi Veriyor!

Türkiye’de hemen hemen herkesin acil nakit ihtiyacı olabiliyor. İnsanlar acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek için ise yüksek kredi faizi talep eden bankalara başvuru yapıyor.

Türkiye’de hemen hemen herkesin acil nakit ihtiyacı olabiliyor. İnsanlar acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek için ise yüksek kredi faizi talep eden bankalara başvuru yapıyor. Ancak ICBC Türkiye öyle bir kredi paketi yayınladı ki 24 ay ertelemeli 30 bin TL ihtiyaç kredisi ile insanların resmen çıldırmasına yol açtı. Vatandaşlarımızın tüm acil nakit ihtiyaçlarına güçlü yanıtlar verebilmek adına önemli bir rol oynayacak olan ICBC Türkiye hem 24 ay ertelemeli hem de 30 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi verecek. Bu sayede insanların hemen para bulmam lazım dediği noktada her bir vatandaşımıza yardımcı olabilecek. ICBC Türkiye ilk aşamada sadece gerçek manada ihtiyaç sahibi olan kişilere kredi verecek. Daha sonraki çalışmalarda eğer kredi paketine gereken ilgi gösterilmezse geliri olan ve anında ödeme gücü olan kişilere ihtiyaç kredisi verebilecek. İlgili ihtiyaç kredisi paketini 24 ay erteleme ayrıntısı ortadan kaldırılarak sadece düşük faizli 30 bin TL ihtiyaç kredisi paketi olmasına olanak sağlanacak.
İnsanların acil para bulmam lazım dediği noktada güçlü bir yardımcı finansman desteği ile karşılık verecek olan ICBC Türkiye, her ne kadar yabancı kökenli finans kuruluşu olsa da hemen acil nakit yardımı için her türlü Türk vatandaşına yardımcı olacak. 60 aya kadar vade fırsatı, yüzde 0,79 kredi faiz oranı ile beraber gelen ihtiyaç kredisi paketinde öncelikli ayrıntının ise 24 ay erteleme olması ile dikkatleri üzerine çekiyor. Milyonlarca vatandaşımızın dikkatini üzerine çeken ICBC Türkiye, kişilerin hızlı bir şekilde acil nakit para bulabilmeleri için önemli bir adım daha başlattı.

ICBC Türkiye ile beraber daha önce kredili ürün kullanmamış olan vatandaşlarımızın önceliği ICBC Türkiye adına namı hesap açmaları ve gelir belgeleri ile beraber başvuru yapmaları gerekecek. İlgili ihtiyaç kredisi paketine başvuru yapabilmek adına aktif olarak çalışıyor olmak gerekiyor, sigorta girişinin ise en az 600 gün olması gerekmektedir. Aktif bir şekilde çalışmadığı için gelir belgesi ibraz edememiş olan kişilerin ise 24 ay ertelemeli, 60 ay vadeli, 30 bin TL ihtiyaç kredisi başvuruları sistem tarafından otomatik olarak iptal edilecek.

EN UYGUN KREDİ FAİZ ORANI İLE İHTİYAÇ KREDİSİ!


Türkiye’nin şu aşamadaki en uygun faizli ihtiyaç kredilerinden bir tanesini sunan ICBC Türkiye, yüzde 0,79 kredi faiz oranı ile beraber milyonlarca vatandaşımızın gönül rahatlığı ile ihtiyaç kredisine başvurmalarını sağlıyor. İnsanların alım gücünün düştüğü bu önemli günlerde daha rahat bir şekilde alışveriş yapabilmek, borçları daha rahat ödeyebilmek, otomobili değiştirmek ya da tüm ihtiyaçları karşılayabilmek için başlatmış olduğu bu ihtiyaç kredisi paketi ile beraber daha kolay bir şekilde başvuru, onay ve kullanma işlemleri sunabilecek.

ICBC TÜRKİYE KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

ICBC Türkiye ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlarımızın aşağıdaki şu belgeleri ibraz etmesi zorunlu olacak:
  • TC Kimlik belgeleri
  • Gelir belgeleri
  • İpotek gösterilecek tapu
  • İkametgâh belgesi
  • Maaş bordrosu
Yukarıdaki tüm belgeleri ibraz edebilen tüm vatandaşlarımıza 24 ay ertelemeli, 60 ay vadeli, yüzde 0,79 kredi faiz oranlı 30 bin TL ihtiyaç kredisi anında onaylı bir şekilde verilebilecek. Siz de hemen bugün ihtiyaçlarınızı karşılamak adına kısa bir başvuru yapın!
 
 
 
 
 
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR