Hemen Kredi Almak İsteyenler İçin 90 Gün Ödemesiz ING Bank Kredisi Yayımlandı!

Hemen Kredi Almak İsteyenler İçin 90 Gün Ödemesiz ING Bank Kredisi Yayımlandı!

ING Bank geçtiğimiz günlerde yayımladığı bir duyuru ile birlikte kredi ihtiyacı olan kişiler için 36 ay vade süresi ile birlikte 30 bin ile 50 bin lira kredi alma imkânını açıkladı.

ING Bank geçtiğimiz günlerde yayımladığı bir duyuru ile birlikte kredi ihtiyacı olan kişiler için 36 ay vade süresi ile birlikte 30 bin ile 50 bin lira kredi alma imkânını açıkladı. Genel olarak bu korona virüs salgının döneminde en çok ihtiyaç duyulan anında kredi imkânları ING Bank sayesinde direkt olarak alınabiliyor. Salgın döneminde alınabilecek en mantıklı kredi avantajlarını sunarak kredi sahiplerini ödeme konusunda sıkıntıya sokmayacak krediler veren ING Bank ise düşük faiz oranları ve kolay ödeme koşulları sunuyor. Vatandaşlar ise bu koşullar dâhilinde istedikleri kredileri alabiliyor. Yüzde 1,24 faiz oranından başlayan kredi paketleri istenildiği gibi düzenlenebiliyor.

ING BANKTAN AVANTAJLI KREDİ OLANAKLARI!

ING Bank sunduğu kredi olanaklarını kendi müşterisi olan ya da olmayan herkes için açık bir şekilde verebiliyor. Diğer kredi fırsatlarına göre çok daha avantajlı bir ödeme sistemi olan bu kredilerin 90 gün ödeme ertelemesi de bulunuyor. Dolayısıyla krediyi alan kişiler 3 ay sonra ödemeye başlıyor. Genel olarak çok avantajlı bir durum olan 90 gün ödeme ertelemesi vatandaşın maddi durumunu yerine getiriyor. 36 aya kadar varan vade süreleri ve 3 ay erteleme sistemi dâhilinde istenen krediler direkt olarak alınabiliyor.

ING BANK KREDİ BAŞVURUSU İÇİN GEREKEN BELGELER

ING Bank kredi başvurusu yapacak olan kişiler için çeşitli belgeler talep ediyor. Bu belgeler hazırlandıktan sonra ise direkt olarak başvurular iletilebiliyor. Öncelikle T.C. kimlik fotokopisi, sürücü belgesi ya da pasaport gibi belgeler talep ediliyor. Bunun yanında son 3 aya ait olan ikametgâh belgesi ve diğer fatura belgeleri başvurularda isteniyor. Böylelikle tamamlanan başvurular ise bankanın onayı doğrultusunda sonlanabiliyor. Dolayısıyla kredi almak isteyen kişiler bu belgeleri hazır ederek kredi tutarlarını bankadan temin edebiliyor.


ING BANK TURUNCU HESAP KREDİ OLANAKLARI

ING Bank turuncu hesap kredi olanaklarından söz edecek olursak 20 bin lira kredi tutarının 12, 24 ve 36 ay vade süreleri dâhilinde alınabildiği söylenebiliyor. Bunun yanında alınan bu kredilerin aylık taksit tutarı da 722 lira olarak belirleniyor. Turuncu Hesap ise bu noktada en popüler seçimler ve sen belirle seçenekleri ile birlikte kredi almak isteyen kişileri özgür bırakıyor. Kişiler ise istedikleri gibi kredi içeriğini belirleyerek kendi kredi paketlerini oluşturuyorlar. Turuncu Hesap kredi olanaklarına özel faiz oranları ile birlikte de krediler rahat bir şekilde ödenebiliyor.

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler direkt olarak İnternet üzerinden bu başvurularını yapabiliyorlar. Genel olarak korona virüs salgını çıkması ile birlikte vatandaşların evlere kapanması kredi başvurularını da etkiledi. Hal böyle olunca da bankalar kredi başvurularını İnternet bankacılık sistemleri dâhilinde almaya başlayarak bu sisteme ayak uydurdular. Zaman içerisinde daha da gelişen bu çevrimiçi işlemler ise rutin bir hale dönüşerek sürekli olarak kullanılan sistemler haline geldi. Kredi ihtiyacı olan kişiler bu şekilde kredi başvurularını yaparak istedikleri kredileri alabiliyorlar diyebiliriz.

İsteyen kişiler ise direkt olarak banka şubesine giderek kredi başvurusu yapabiliyor. Bunun yanında mobil uygulama üzerinden de kolay şekilde kredi başvurusu yaparak kredi almak mümkün oluyor. Son olarak ise SMS ile kredi alınabildiğini söyleyebiliriz. Başvurular ile ilgili daha detaylı bilgi veren ING Bank kendi web sitesi üzerinden başvuru yapmak isteyen kişilere yol gösteriyor.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR