Hemen Al 2 Yıl Sonra Ödemeye Başla Kredi Kampanyaları! Sıfır Faiz, 60 Ay Vade! Hemen Başvuru Yapın!

Hemen Al 2 Yıl Sonra Ödemeye Başla Kredi Kampanyaları! Sıfır Faiz, 60 Ay Vade! Hemen Başvuru Yapın!
YAYINLANMA TARİHİ: 31.07.2020
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Bayram öncesinde yapılan açıklamalar dâhilinde pek çok vatandaşımızın faydalanabileceği bayram kredi fırsatları sunulmaya başlamıştı. Arife günü olmasına rağmen kredi başvuruları halen devam ediyor.

Bayram öncesinde yapılan açıklamalar dâhilinde pek çok vatandaşımızın faydalanabileceği bayram kredi fırsatları sunulmaya başlamıştı. Arife günü olmasına rağmen kredi başvuruları halen devam ediyor. Yaz dönemi içerisinde birbirinden farklı kredi fırsatları korona virüs tedbirleri arasında bulunması ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Bankalar tarafından sunulan bu fırsatlar karşısında pek çok vatandaşımız konut, taşıt, ihtiyaç ya da sosyal hayatı destek kredi paketlerinden yararlanma fırsatını bulması ile birlikte olağanüstü fırsatların sunulmaya başlamasına dikkatleri üzerine çekmektedir. Bankalar tarafından verilen kredi fırsatları kapsamında pek çok vatandaşımız ekonomik açıdan rahatlama içerisine girmektedir. Nakit ihtiyacı olan ya da borçlarını ödeyemeyen vatandaşlarımız düşük faizli krediler ile kredi fırsatından yararlanarak rahat bir nefes almaktadır. Ertelemeli kredi fırsatı nasıl alınır? Kredi başvuru süreci ile ilgili detaylar nelerdir? İşte konuya dair tüm ayrıntılar…

 Bayrama günler kala sunulan bayram kredi fırsatları pek çok vatandaşımızın ihtiyacını karşılamak için verilen büyük fırsatlar arasında bulunmaktadır. Bankalar özellikle pandemi sürecinde bu fırsatları sunması ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Ödemeleri 3 ay sonra başlayacak olan ödemeler ile birlikte kredi fırsatları olağanüstü fırsatları beraberinde getirmektedir. Son zamanların en çok dikkat çeken kredi özellikleri arasında ertelemeli kredi fırsatları en çok ilgi gören krediler arasında bulunmaktadır. Peki, bankalar tarafından sunulan erteleme kredi fırsatlarından nasıl yararlanılır? Konuya dair tüm ayrıntılar haber kaynağımız üzerinden öğrenebilirsiniz…

KREDİ ÇEKENLERE MÜJDE! ŞİMDİ AL 3 AY SONRA ÖDE KAMPANYASI BAŞLADI!

Günümüzde sunulan birbirinden farklı kredi fırsatları karşısında pek çok banka şimdi al 3 ay sonra öde kampanyası ile gündemimizde ki yerini alması ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Milyonlarca vatandaşımız kredi talebi oluşturmasıyla beraber kurban bayramına günler kala düşük faiz oranları ile birlikte kredi fırsatlarını sunmaya başlamış bulunmaktadırlar. Kredi fırsatları sayesinde ekonomik açıdan rahat bir nefes alma fırsatını bulabilir ve kredilerinizi 3 ay sonra ödemeye başlama olanağına sahip olabilirsiniz.


Nakit ihtiyacı olan vatandaşlarımız için kurban bayramı öncesinde sunulan nakit para destek kredileri ile büyük avantajlar sunulmaktadır. Tüketim kredi fırsatları dahilinde kısa süre içerisinde pek çok vatandaşımız için büyük bir artış meydana gelmektedir. Korona virüs salgını ile birlikte sunulan bu kredi fırsatları ile birlikte kredi ödemelerinizi 3 ay erteleme fırsatından yararlanabilir ve rahat bir nefes alma fırsatını elde edebilirsiniz. Kurban bayramı kredileri genellikle 3 ay sonra ödemeli kredi kampanyaları ile oluşturulması ile pek çok vatandaşımız tarafından tercih edilmektedir.

HANGİ KREDİLER İÇİN ÖDEME ERTELEME KAMPANYASI UYGULANIYOR?

Pek çok vatandaşımız tarafından merak edilen konular arasında hangi kredi türleri için kredi erteleme kampanyası sunulduğu bildirilmektedir. Kamu bankaları tarafından sunulan sosyal hayatı destekleme projesi fırsatları dahilinde sunulan fırsatlar arasında ödeme erteleme fırsatı da bulunmaktadır. Bankalar tarafından yapılan yerli firmalar içerisinde alışveriş yapılması durumunda fatura tutarına göre nakit destek kredi fırsatı sunulmaktadır. Böylelikle yerli üretim yapan ve anlaşmalı firmalar üzerinden alışverişlerini gerçekleştiren vatandaşlarımız faturalarını bankaya götürmeleri kapsamında kredi olanağından yararlanabilmektedir. Böylelikle 6 ay sonra ödeme fırsatı ile birlikte dilediğiniz durumda 3 ay erteleme olanağına da sahip olabilirsiniz.

3 AY ERTELEME KREDİ OLANAKLARI!

Kamu bankaları yüzde 0.55 oranında 6 ay ertelemeli kredi verirken; özel bankalar ise farklı faiz oranlarına sahip.
  • QNB Finansbank aylık yüzde 0.84 Faiz oranı
  • ING Bank yüzde 0.79 aylık faiz oranı
  • İş Bankası yüzde 0.89 aylık faiz oranı
  • Türkiye Ekonomi Bankası yüzde 0.89 aylık faiz oranı ile tüketici kredisi sağlıyor.
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER