Hayallerini Erteleme! 0.69 Faiz Oranı ile Kredi! 180 Ay Vade ile 2 Yıl Ertelemeli Aynı Gün Kredi!

Hayallerini Erteleme! 0.69 Faiz Oranı ile Kredi! 180 Ay Vade ile 2 Yıl Ertelemeli  Aynı Gün Kredi!

Hayallerini Erteleme Türkiye kredi başvurusu nasıl yapılacak? Bu krediden kimler yararlanabilecek? Kredi faiz oranı ve kredi limiti nedir? Vakıfbank ve Emlak GYO anlaşmalı projeler hangileridir?

Ev alma hayali olanlar Hayallerini Erteleme Türkiye Kampanyası ile hayalinizdeki eve kavuşmanız mümkün. Vakıfbank ve Emlak GYO iş birliği ile devreye alınarak vatandaşı hayallerindeki eve kavuşturmak amaçlanmıştır. En önemli özellikleride 180 ay vade ile ve 2 ay ertelemeli olarak devreye alınmasıdır.

Ev almayı düşünen vatandaş korona virüs sürecinde, normalleşme sürecine geçişte tarihi oranlarda verilen kredilerin sona ermesinşn ardından yine sürekli olarak uygun ve avantajlı kredi kampanyalarını araştırmaya devam ediyorlar. 

Peki Vakıfbank ve Emlak GYO tarafından devreye alınan avantajlı konut kredisi kapsamında sunulan krediden kimler yararlanabilecek vatandaş yakında takip ediyor ve araştırıyor. Sizler için Hayallerini Erteleme Türkiye kampanyası ile ilgili tüm detayları araştırdık. Tüm detaylar haberimizde...

EMLAK KONUT GYO VE VAKIFBANK ORTAK KONUT KAMPANYASI NEDİR?

Vakıfbak ve Emlak Konut GYO
  ortak kararı ile devreye alınan Hayallerini Erteleme Türkiye kampanyası ile beraber 180 ay vade ile vatandaşa sunulan kredi kampanyasıdır. Bu kredi kampanyası ile konut alacak vatandaşlara kredi fırsatları sunulmaya devam edilmektedir.

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Devreye alınan konut kredisi kampanya kapsamı ile sadece evini gün içinde alanlar için ilk taksit ödemelerini de 2 sene sonra yapma imkanı da sağlanmaktadır. Bu kredi ile tam 1 milyon TL ye kadar sunulan kredi imkanlarını sadece %0.69 faiz oranları ile sunulmaktadır.

Hayallerini Erteleme Türkiye kredi kampsamında, 2 milyon liraya kadar kullanılacak olan kredi fırsatları için de kredi faiz oranı %0.74 faiz oranı ile sunulmaktadır. 2 milyon lira, bu oranı aşan krediler için de kredi faiz oranı %0.94 faiz oranları ile beraber sunulacaktır. Bu kredi için, ne kadar yüksek kredi çekilirse faiz oranları da ona göre artış gösterecektir.

HAYALLERİNİ ERTELEME TÜRKİYE KAMPANYASI KAPSAMINDA ANLAŞMALI OLAN PROJELER?

Emlak Konut Avrupark Konut Projesi

- Başkent Emlak Konutları

- Büyükyalı İstanbul

- Düşler Vadisi

- Evora Denizli

- Gebze Emlak Konutları 2. Etap


- İstmarina

- Koordinat Çayyolu

- Körfezkent 4. Etap

- Merkez Ankara

- Nevşehir Emlak Konutları

- Nidapark İstinye

- Nidapark Küçükyalı

- Niğde Emlak Konutları

- Sarphan Finanspark

- Semt Bahçekent

- Tual Bahçekent

- Validebağ Konakları

- Yeniköy Konakları İstanbul.olarak da yerlerini alıyor.

BAŞVURU NASIL YAPILACAK?

Vakıfbak ve Emlak Konut GYO
  ortak kararı ile devreye alınan Hayallerini Erteleme Türkiye kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşların, ilk olarak anlaşmalı bir şekilde yer alan konut proje satış ofislerine giderek, beraber anlaşarak bu kredi için başvuru yapmaları gerekmektedir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER