Halkbank'tan Yüzde 1,02 Faizle Eğitim Kredisi Veriliyor. İşte Başvuru Koşulları ve Şartlar

Halkbank'tan Yüzde 1,02 Faizle Eğitim Kredisi Veriliyor. İşte Başvuru Koşulları ve Şartlar
YAYIN TARİHİ: 15.03.2020 23:14:00
ABONE OL
  
Mesleki Haber Google News Takip Et

Halkbank çocuklarının eğitim ihtiyaçlarını gidermek isteyenlerin bütçelerine göre planlanabilir, 60 aya kadar vadeyle kredi çekme imkanı sağlıyor. Peki Halkbank'ın bu eğitim kredisi kimleri kapsıyor? Herkes eğitim kredisi alabilir mi? Halkbank eğitim kredisi başvuru koşulları ve şartları neler?

KKTC vatandaşlarına müjde! Halkbank yüzde 1,02 faizle KKTC vatandaşlarına Eğitim Kredisi veriyor!

Halkbank çocuklarının eğitim ihtiyaçlarını gidermek isteyen KKTC vatandaşlarına, bütçelerine göre planlanabilir, 60 aya kadar vadeyle kredi çekme imkânı sağlıyor. On binlerce KKTC vatandaşı Halkbank Eğitim Kredisi’nin imkânlarını araştırıyor. İşte detaylar…

Yüzde 1,02 faizle 60 aya kadar kredi ve birçok ödeme seçeneği!


Halkbank Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) vatandaşlarına eğitim kredisi çekme olanağı sağlıyor. Halkbank 60 ay vadeye kadar olan krediyi geri ödeme imkânını yüzde 1,02 faizle; serbest ödemeli, artan ya da azalan taksitli olabilecek şekilde, 3 ayda bir ödemeli olacak şekilde istenirse ilk ödeme 2 ay ertelemeli olacak şekilde müşterilerin hizmetine sunuyor.

Sabit faiz oranıyla farklı miktarlarda çekme imkânı!

KKTC Eğitim Kredisi’nden faydalanmak isteyenler için yüzde 1,02 faiz oranıyla 60 aya kadar vade seçenekleri sunuluyor. KKTC Eğitim Kredisi’nden faydalanmak isteyenlere sabit faiz oranıyla farklı miktarlarda kredi çekme imkânı sağlanıyor. 50 bin Lira tutarında kredi çekmek isteyen bir kişi 60 ay vadeyi ayda 1.127,63 TL ödeyerek toplam 67.657,50 TL tutarında geri ödeme yapılabiliyor. Aynı oranda 100 bin lira KKTC eğitim kredisi programından faydalanmak isteyen birisi ayda 2.255,25 TL’yi 60 aylık vadeyle toplam 135.315,01 TL; 200 bin lira kredi çekmek isteyen birisi ise aylık 4.510,50 TL’yi toplamda 270.630,01 TL olacak şekilde geri ödüyorlar.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin (KKTC) her ilinden öğrenciler ve aileleri bu krediden faydalanabiliyor. Çevre illerden nakit ihtiyacı oluşan birçok öğrenci ve aileleri eğitim ihtiyaçlarını karşılamak için Halkbank’ın KKTC Eğitim Kredisi hizmetine başvuruyor. Halkbank, yavru vatan KKTC’nin vatandaşlarına tüm illerde hizmet veriyor. Halkbank, KKTC Eğitim Kredisi programının imkânlarından faydalanmak isteyen müşterileri en yakın şubesine bekliyor.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR