Halkbank’tan Maaş Alanlar İçin Özel Avantajlar Duyuruldu!

Halkbank’tan Maaş Alanlar İçin Özel Avantajlar Duyuruldu!

Halk Bankası kısa bir süre önce kendi bünyesinden maaş alan kişiler için çeşitli avantajlar yayımladı. Sadece bu kişilere özel olarak sunulan avantajlar ise salgın döneminde kişilerin tam olarak ihtiyacını giderecek türde oluyor.

Halk Bankası kısa bir süre önce kendi bünyesinden maaş alan kişiler için çeşitli avantajlar yayımladı. Sadece bu kişilere özel olarak sunulan avantajlar ise salgın döneminde kişilerin tam olarak ihtiyacını giderecek türde oluyor. Genel olarak yüksek olan faiz oranları bu kişiler için çok daha düşerek ödeme kolaylığı sağlanıyor. Böylelikle de istenen kredi tutarları düşük faiz oranlarıyla birlikte daha az ödeme ile alınabiliyor. 100 bin liraya kadar verilen kredilerin yüzde 0,92 faiz oranından başlayarak verilebildiği de söyleniyor. Diğer özel avantajlar ise site içerisinde detaylıca açıklanıyor.

HALKBANK AYRICALIKLARI NELERDİR?

Halkbank maaşını kendi bünyesinden alan kişiler için birbirinden farklı avantajlar veriyor. Bu avantajlar ise 100 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredileri için yüzde 0,92 faiz oranı ve kolay ödeme dönemleri şeklinde açıklanıyor. Bunun yanında mobil kare kodu ile birlikte ATM’lerde 5 bin liraya kadar direkt para çekimi yapılabiliyor. Böylelikle banka ATM’sine dokunmadan para çekilebiliyor. Bir diğer ayrıcalık olarak paraf kartı sayesinde 250 liraya kadar temassız çekim yapılabildiği söyleyebiliyor.

HALKBANK AVANTAJLI İHTİYAÇ KREDİSİ


Halkbank avantajlı olarak kendi bünyesinden maaş alan kişilere düşük faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi veriyor. 50 bin lira kredi tutarı için de yüzde 0,92 faiz oranı sağlanıyor. Aylık ödemeler konusunda 3 ay vade süresiyle 17 bin 36 lira, 12 ay vade süresiyle 4 bin 471 lira, 18 ay vade süresiyle 3 bin 78 lira ve 24 ay vade süresiyle 2 bin 382 lira ödeme yapılıyor. 36 ay vade süresinde ise bin 690 lira ödeme talep ediliyor. 48 ve 60 ay vade sürelerinde de sırasıyla bin 347 ve bin 144 lira ödemeler yer alıyor.

100 bin lira kredi tutarında da yine aynı şekilde yüzde 0,92 faiz oranı bulunuyor. Vade sürelerine göre aylık ödemeler ise değişiyor. Bununla ilgili de 3 ay vade süresinde 34 bin 72 lira, 12 ay vade süresinde 8 bin 943 lira, 18 ay vade süresinde 6 bin 156, 24 ay vade süresinde de 4 bin 765 lira ödeme bulunuyor. Bunun yanında 36 ay vade süresinde 3 bin 381 lira, 48 ay vade süresinde 2 bin 695 lira ve 60 ay vade süresinde de 2 bin 288 lira ödeme yapılıyor diyebiliriz.

KREDİ BAŞVURULARI NASIL YAPILIYOR?

Belirtilen kredilere başvuru yapmak isteyen kişiler için Halkbank farklı başvuru yolları sunuyor. Bu başvuru yolları olarak ilk başta İnternet üzerinden yapılan başvurular söylenebiliyor. İnternet başvurularında direkt olarak banka web sitesine ulaşarak başvuru sayfasından gereken adımların yapılması ile kredi alınabiliyor. Mobil uygulama üzerinden başvuru yapmak isteyen kişiler ise direkt olarak ihtiyaç kredisi başvuru menüsünden başvuru için gereken bilgileri girerek istediği kredi tutarını istediği vade süresinden alabiliyor. Düşük faiz oranlarıyla verilen kredilerin ise herhangi bir ekstra ödemesi bulunmuyor.

SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler de mesaj kısmına aralarında boşluk olacak şekilde sırasıyla B24 yazarak kimlik numarası, gelir bilgisi ve istenen kredi tutarını yazması gerekiyor. Yazılan bu mesaj sonrasında ise 3452 hattına gönderilmesi gerekiyor diyebiliriz. Yapılan SMS başvuruları banka tarafından geri dönüş ile onaylanıyor. Kredisi onaylanan kişiler banka tarafından bilgilendirilerek yapılması gereken adımlar dahilinde krediler direkt olarak alınabiliyor. Kredi başvuruları bu kadar kolay hale dönüşüyor.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR