Halkbank'tan Ev Almayı Düşünenlere Müjde! 0.99 Faiz İle Ev Almak Daha Kolay!

Halkbank'tan Ev Almayı Düşünenlere Müjde! 0.99 Faiz İle Ev Almak Daha Kolay!

Halkbank hesaplı evim konut kredisi nedir? Ödemeleri nasıl olacak? Krediden kimler yararlanabilecek? Başvurular nasıl yapılacak? Faiz oranı ve aylık ödemeleri ne kadardır?

Ev almayı düşünenler tarafından bankaların faiz oranları sürekli olarak araştırılmaya devam ediyor. Son zamanda artan konut kredisi faiz oranları ile beraber ev alacak vatandaşlar bankaların oranlarını kampanyalarını yakından takip ediyorlar.

Bazı bankalar tarafından sunulan konut kredisi kampanyaları vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Özellikle Halkbank tarafından sunulan Hesaplı Evim Konut kredisi kampanyası düşük faiz oranı ve uygun ödeme koşılları ile ilgi gören krediler arasında yer almaktadır. Şuan verilen en düşük faizli konut kredilerinden olmaktadır.

HALKBANK HESAPLI EVİM KONUT KREDİSİ ÖDEMELERİ NASIL OLACAK?

HESAPLI EVİM 1. EL KONUT KREDİSİ ALIMLARI


Bu kredi için azami oran 1 milyon TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca 120 ay vade seçeneğine kadar alımlarda kredi faiz %0,99 olarak belirlenmiştir. Hesaplı Evim Konut Kredisi ile 1 milyon TL üstü tutar ve 180 ay vade seçeneğine kadar alımlardan kredi faiz oranı %1,09 olmaktadır. Düşük faiz oranı ile sunulan bu kredi şuanda verilen krediler arasında en avantajlı kredilerdendir.

HESAPLI EVİM 2. EL KONUT KREDİSİ ALIMLARI

Hesaplı evim 2. el konut alımlarınızda, azami 1 milyon TL tutarında sunulmaktadır. Ayrıca krediyi ve 120 ay seçeneğine vadeye kadar %1,25  faiz oranı ile hizmetinize sunulmaktadır. Bu kredi 1 milyon TL üstü tutar ve kullanımlarda 180 ay vade seçeneğine kadar %1,35  faiz oranı ile kullanabilmeniz mümkündür.

SIFIR VE İKİNCİ EL HESAPLI EVİM KONUT KREDİSİ KULLANIMINDA ÖDEMELERİNİZ;
 
 HALKBANK HESAPLI EVİM KONUT KREDİSİ
SIFIR VE İKİNCİ EL KONUT

 
 KREDİ
TUTARI
TL
KREDİ
VADESİ
AY
AYLIK
FAİZ
ORANI
TAHSİS
ÜCRETİ
TAKSİT
TUTARI
DİĞER
MASRAF
YILLIK
MALİYET
1. EL
​KONUT
100.0001200,995001.427,781.105,7612,9980
2. EL
​KONUT
100.0001201,255001.613,351.105,7616,5674SIFIR VE İKİNCİ EL KONUTLAR İÇİN BAŞVURULAR NASIL OLACAK?

Halkbank tarafından sunulan hesaplı evim konut kredisi başvurularınızı dilerseniz size en yakın banka şubelerine giderek yapabilir, yada dilerseniz banka şubelerine gitmeye gerek olmaksızın bankanın resmi internet sitesi aracılığı ile kredi başvurunuzu kolayca yapabilmenizde mümkündür.

Halkbank.com.tr adresini ziyaret ederek başvurunuzu buradan yapabilirsiniz.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

SİZE EN YAKIN HALKBAN ŞUBESİNİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

 

Bu kredi için yıllık maliyet oranı; faiz, tahsis ücreti ve vergileri kapsar. Kredi Tahsis ücreti, Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV)’nden muaf tutulmaktadır.

Kredide Hayat sigortası primi, müşterinin yaşına, cinsiyeti ve kredi tutarına bağlı olarak değişlikler gösterebilmektedir. Krediyi 100.000 TL tutarında ve 120 Ay vadeli olarak kredi kullanan 35 yaşında erkek müşteri için bir yıllık sigorta primi ortalama 203,83TL’olarak belirlenmiştir.

Hesaplı Evim Konut Kredi faiz oranları; Halkbankasından en az kredi taksit tutarı kadar Açık Hesap açtırmayı, kredi kartı başvurusu yapmayı, en az üç adet otomatik ödeme talimatı vermeyi, Bankamızdan Hayat Sigortası, Zorunlu Deprem Sigortası ve Konut Sigortası yaptırmayı ve İnternet- Mobil- Dialog şube üyeliklerinden en az bir tanesini yaptırmayı talep eden Halkbankası müşterileri için geçerli olmaktadır.

Hesaplı Evim Konut Kredisi Toplam maliyet oranları; faiz, tahsis ücreti, örnek vade ve tutar üzerinden hesaplaması yapılmaktadır. Bu kredide diğer Masraflar; Ekspertiz ücreti 950 TL ve ipotek tesis ücreti 155,76 TL olarak belirlenmiştir.

Hesaplı Evim Konut Kredisi Ekspertiz ücreti ise, Konut Sigortası ve Zorunlu Deprem Sigortası prim tutarları; konutun lokasyonu, metrekaresi vb. ürünler kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir.DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR