Halkbank 60 Ay Vadeli, Sıfır Km Taşıt Kredisi Dilerseniz Ödemelere 3 Ay Sonra Başlayabilirsiniz!

Halkbank 60 Ay Vadeli, Sıfır Km Taşıt Kredisi Dilerseniz Ödemelere 3 Ay Sonra Başlayabilirsiniz!

Halkbank sıfır km araç kredisi nasıl alınır? Halkbank yeşil ışık taşıt kredisinin avantajları nelerdir? Halkbank yeşil ışık taşıt kredi özellikleri nelerdir? Kredi ödemeleri nasıl olacak?

Son günlerde bankaların kredi faiz oranlarında artışlar devam ediyor. Halkbank ve Vakıfbank, Ziraat Bankası tarafından Haziran ayında devreye alınan dönemin hatta tarihin en düşük faizli kredilerinin ardından kısa bir süre sonra kredi faiz oranlarında artışlar yaşanmaya başladı ve son dönemde büyük oranda artışlar yaşandı.

Kredi almayı düşünen vatandaşlar son dönemde en uygun ve avantajlı kredi veren bankaları araştırmaya devam ediyorlar. Her banka tarafından farklı oranlarda ve farklı ödeme şekilleri ile kredi verilmektedir.

YEŞİL IŞIK TAŞIT KREDİSİ NEDİR? (SIFIR KM)

Halkbankası tarafından, kolay araç sahibi olabilmeniz adına müşterilerine sunulmuş olan düşük faizli taşıt kredisi türüdür. Bu kredi ile araç sahibi olmayı düşünen vatandaşlar için sağlanan bir kredi kampanyasıdır.

SIFIR KM YEŞİL IŞIK TAŞIT KREDİSİ AVANTAJLARI NELERDİR?

Bu kredi ile sıfır km aracınıza hemen kavuşabilirsiniz. Kredinin En önemli özelliklerinde biride, dilerseniz kredi ödemenize 3 ay sonrada başlamanız mümkün olacaktır.

YEŞİL IŞIK SIFIR KM TAŞIT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ?


Halkbankasından kullanmış olduğunuz sıfır km taşıt kredisi için, 30.000 TL tutarındaki kredi limiti vardır,

Krediyi  %1,30 faiz oranı ile

Krediyi 60 aya varan vade ve ile

Kredi aylık ödemesi ise 773,60 TL taksitle ödeyebilmektesiniz.

KREDİ BAŞVURUSU NASIL OLACAK?

Halkbankası yeşil ışık taşıt kredisi başvurusunda bulunmak için size en yakın Halkbankası şubesiniz ziyaret ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

HALKBANK SIFIR KM KREDİ ÖDEME TABLOSU
 
Kredi
Tutarı
Kredi
Vadesi
Kredi
Faiz
Oranı
Kredi
Aylık
Taksit
30.000 TL60 Ay%1,30773,60


DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER