Kanal D'nin en çok izlenen ve sevilen dizisi Zalim İstanbul yeni yeni bölümleri ile sezona fırtına gibi giriş yapacak. 9. bölüm ile sezon finaline giren Zalim İstanbul'un yeni bölümlerinde heyecan dolu anlar yaşanacak. Ne zaman başlayacak yeni bölüm? bu konu hakkında bazı bilgiler.

Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay ve Ozan Dolunay gibi tecrübeli isimlerin bulunduğu Zalim İstanbul seyirciyi ekrana kilitleyeceğe benziyor.

Zalim İstanbul yeni bölüm ne zaman başlayacak? Tarih belli oldu mu?

Zalim İstanbul dizisinin yeni çekimleri Ağustos ayında başlayacak olup, dizinin ikinci sezon ilk bölümünün ise eylül ayının ikinci haftasında başlaması yönünde bilgiler gelmektedir. Son bölümü kısaca hatırlayacak olursak, Seher ve Agah gördükleri manzaraya şaşkınlıkla bakarken Şeniz'in aklında sadece Cenk vardı. Cenk cevaplamasından kaçtığı ve çok korktuğu soruyla yüzleşmek zorunda kalır.

Cemre'nin hamile olması Yılmaz ailesinde yıkıma neden olur. Şeniz'in Cemre'yi hayatlarından çıkarma planları tıkır tıkır işlemektedir. Cemre bebeğin Nedim'den olmadığını düşünürken hiç beklemediği bir yerden yine hüsrana uğrayacaktır. Yaşananlar Cemre'yi Agah'ın gözünde bitirirken Cemre'yi asıl acıtan olay annesinden yediği tokat değil Cenk'ten gelir. Ceren'in beklediği düğün gerçekleşmek üzereyken Seher tarafından gözden çıkarılan Cemre Nedim'e son kez veda etmeye gider. Cenk ise ilk kez doğru bir atak yaptığı esnada Cemre, Nedim için mütiş bir karar verecektir.