Trabzonsporlu Yusuf Yazıcı İtalyan ekibi Lazio'ya transfer oldu! Transfer sezonunun en gözde isimlerinden biri olan genç yetenek, Yusuf Yazıcı, Trabzonspor'dan ayrılıyor! Takımdan ayrılmak istediğini ve Avrupa'ya transfer olmak istediğini Başkan Ahmet Ağaoğlu'na ileten Yusuf Yazıcı'nın yeni rotası İtalya'dan Lazio oldu!

Adı Fransa'nın Lille takımıyla da anılan Yusuf Yazıcı, Lazio ile anlaştı. Trabzonspor da Yusuf Yazıcı'nın da takımdan ayrılmak istemesi karşısında Lazio ile masaya oturdu. Lazio kulübü Trabzonspor'a 20 milyon euro bonservis bedeli önerdi, Trabzonspor ise 20 milyon euro + bir sonraki satıştan %20 pay talebinde bulundu. Bonservis bedelinde anlaşılsa da bir sonraki satıştan %20'lik pay maddesiyle ilgili görüşmeler sürüyor. Trabzonspor - Lazio görüşmelerinin karara bağlanmasıyla Yusuf Yazıcı, resmen Lazio'ya transfer olacak!

TRABZONSPOR YUSUF YAZICI'NIN BONSERVİSİNDEN SERVET KAZANDI!

Yusuf Yazıcı Lazio kulübüne 20 milyon euroya transer olarak Trabzonspor'a büyük bir meblağı kazandırmış olacak. Başkan Ahmet Ağaoğlu, Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür'ün bu sezon satılmayacağını söylese de Yazıcı yuvadan uçuyor. Yusuf Yazıcı'dan 20 milyon euroluk kazanç sağlanacak.